Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Što ste KOBILE??

Unapred se izvinjavam na naslovu ali to mi je prvo palo na pamet kad sam shvatila kakvih zena ima na sajtu :s Naime, pitam doticnu pre par dana za jaknu od 1000 i koji dinar.Otvara teme non stop je tu ali ne odgovara.Na kraju posaljem da je lepo molim da mi se javi da zelim da kupim jaknu pa ako je za,neka mi se javi na Viber.Nista...macka cuti.Iznerviram se i kazem sebi "Ma ko je j**e". Kazem to kumi juce koja tu isto ima profil.Pita ona nju za jaknu od skoro 6000 dinara.Samo je poslala " Dobar dan, kupila bih".Znaci brzinom munje stize poruka tipa "Ok dusooooo hoces jos slika, da merim, da je operem, cime da saljem?" Kaze moja kuma na to "Jaooo sad sam videla da imate jeftiniju ipak cu tu." Naravno nije dobila odgovor ahahahaha Pitam se da li ste toliko bezobrazne da vam na sajtu visi nesto sto necete da prodate, imate kraljevske komplekse pa vas treba juriti ili ste polupane pa mislite da ste Betmen? Hocu reci faca??? More jeb'te se bre....
2017 12 25
Svasta...zar su ljudi stvarno toliko poludeli 😡. Mozda je doticnoj ispod casti da zaradi samo 1000 din.😂 Meni se istina par puta desilo da jednostavno zaboravim da odgovorim potencijalnim kupcima jer vikendom obicno nisam kuci i dok dodjem ja zaborabim. Pa sam se onda naucila pameti i lepo zamolim clanice koje se vikendom jave za dodatne slike,mere i sl.da ukoliko me nema slobodno porukom podsete,i primetih da od tada vise ni ja ne zaboravljam da sam nekome ostala duzna odgovor 😁
2017 12 25
Ja sam sad istinski zelela da kupim jednu majicicu, stvarno mi se uklopila za NG i cena je vise nego okej. Poslala sam 4 poruke, clanica se loguje, ali ne odgovara. Pritom je majica 500 dinara i ima 39 u listi zelja pa se verovatno odavno prodala ili ne zeli da je proda. Zao mi je jer mi se bas dopala.
2017 12 25
> andres: > Sta to bese kultura i domace vaspitanje??? :o :* Vi to meni nesto zamerate?? Nadam se da ne jer ja nikad ne psujem ali ovakvo ponasanje ne zasluzuje drugo.
2017 12 25
Uh dobro je :D Inace sam fina . Ma bezobrazluk. :@
2017 12 25
> ElenaPt: > Svasta...zar su ljudi stvarno toliko poludeli 😡. > Mozda je doticnoj ispod casti da zaradi samo 1000 din.😂 > Meni se istina par puta desilo da jednostavno zaboravim da odgovorim potencijalnim kupcima jer vikendom obicno nisam kuci i dok dodjem ja zaborabim. Pa sam se onda naucila pameti i lepo zamolim clanice koje se vikendom jave za dodatne slike,mere i sl.da ukoliko me nema slobodno porukom podsete,i primetih da od tada vise ni ja ne zaboravljam da sam nekome ostala duzna odgovor
2017 12 25
> VeselaLudica: > > ElenaPt: > > Svasta...zar su ljudi stvarno toliko poludeli 😡. > > Mozda je doticnoj ispod casti da zaradi samo 1000 din.😂 > > Meni se istina par puta desilo da jednostavno zaboravim da odgovorim potencijalnim kupcima jer vikendom obicno nisam kuci i dok dodjem ja zaborabim. Pa sam se onda naucila pameti i lepo zamolim clanice koje se vikendom jave za dodatne slike,mere i sl.da ukoliko me nema slobodno porukom podsete,i primetih da od tada vise ni ja ne zaboravljam da sam nekome ostala duzna odgovor Ma ona misli da je Betmen..:D Pa dobro desava se da zaboravimo ali ovo je zaista bezobrazluk..
2017 12 25
> Capi13: > Ja sam sad istinski zelela da kupim jednu majicicu, stvarno mi se uklopila za NG i cena je vise nego okej. Poslala sam 4 poruke, clanica se loguje, ali ne odgovara. Pritom je majica 500 dinara i ima 39 u listi zelja pa se verovatno odavno prodala ili ne zeli da je proda. Zao mi je jer mi se bas dopala. Ma da, kupca tacno bude sramota sto pita vise od jednog puta za neki predmet.A sramota je u stvari sa druge strane ekrana/displeja...
2017 12 25
Meni je žena pre par dana ponudila kosarkaske patike koje sam tražila u svojoj temi. Znaci sama se javila i rekla cenu i da su u dobrom stanju i rekla da će poslati slike. Evo 3 dana se loguje, ja je molim za slike, ali nista. 😨
2017 12 25
> VeselaLudica: > Unapred se izvinjavam na naslovu ali to mi je prvo palo na pamet kad sam shvatila kakvih zena ima na sajtu :s > Naime, pitam doticnu pre par dana za jaknu od 1000 i koji dinar.Otvara teme non stop je tu ali ne odgovara.Na kraju posaljem da je lepo molim da mi se javi da zelim da kupim jaknu pa ako je za,neka mi se javi na Viber.Nista...macka cuti.Iznerviram se i kazem sebi "Ma ko je j**e". Kazem to kumi juce koja tu isto ima profil.Pita ona nju za jaknu od skoro 6000 dinara.Samo je poslala " Dobar dan, kupila bih".Znaci brzinom munje stize poruka tipa "Ok dusooooo hoces jos slika, da merim, da je operem, cime da saljem?" Kaze moja kuma na to "Jaooo sad sam videla da imate jeftiniju ipak cu tu." Naravno nije dobila odgovor ahahahaha > Pitam se da li ste toliko bezobrazne da vam na sajtu visi nesto sto necete da prodate, imate kraljevske komplekse pa vas treba juriti ili ste polupane pa mislite da ste Betmen? Hocu reci faca??? More jeb'te se bre.... Ahahahaaa e vala svaka ti na mestu!!!
2017 12 25
Ko zeli da drzi neki *fol visoki nivo*, ne treba na sajtu ni da kupuje, ni da prodaje. Neka otvori svoj butik i zaposli radnicu 😉
2017 12 25
Cene svoj trud da opisu predmet i slikaju, ali ne cene tudj trud da kupi, jer su se predomislili za cenu. Problem drustva generalno da svako gleda samo svoj licni interes, ne izlazi u susret, da ne zna sta zeli, da se precenjuje itd. Pa, ne moramo svi biti takvi
2017 12 25
Hehe, svega ima - recimo clanica postavi haljinu za 1000 dinara i bas mi se dopala i sve ok, ubrzo mi je odgovorila na poruku , da bi mi u pola dogovora rekla "ali nije vise 1000 dinara, jako je lepa pa je sad prodajem za 1500 :-)
2017 12 25
Ja to ne razume, ali na svasta sam ovde nailazila.. Mene je devojka pitala npr za mere skuplje jakne koju prodajem, ja sam joj poslala, ali sam joj navela da ima i drugu jeftiniju ako zeli da pogleda i poslala mere.. Nije mi cilj da utrpam nesto najskuplje, ako nekom odgovaraju mere zasto necu prodati i nesto jeftinije.. Ako sam postavila predmete tretiram kupce jednako, i kada traze mere za skupje i za jeftinije, stvar je stvar i svakako prodajem i jedno i drugo..
2017 12 25
Svi clanovi bi trebali da dobiju podjednaku dozu ljubaznosti i usluznosti. Ja i clanove koji kupuju nesto od 100 din, clanove koji kupuju za 2000 din i one kojima cak i nesto samo poklonim, tretiram podjednako. Odgovor mora da postoji, pa makar bio i da nesto vise nije dostupno. Ta bahatost, u vidu neodgovaranja pojedinim clanovima, dok drugima odgovaraju najnormalnije, totalno je uvredljiva. Ja se, iskreno, ne bi potresla mnogo, ima i drugih stvari koje mogu naci i u koje cu uloziti novac koji sam spremna da potrosim, ali svakako nije prijatno da postavite pitanje i dobijete jedno veliko nista 😆 anyway, svakakvih ima, to svi znamo, verovatno je ta clanica o kojoj pricate ostavila popularan predmet kako bi se lakse naislo na njen profil, a jaknu odavno vec prodala.
2017 12 26