Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ste mutave ili...?

Znam da je već bilo ovakvih tema, ali ovo mi je stvarno iritantno. Ovo je treća saradnja za redom (da ne kažem da ih je ranije bilo ko zna koliko) da se članice ne udostoje, ne samo da ostave utisak, nego ni da jave da je predmet stigao, da li su ili nisu istim zadovoljne. Meni je sasvim normalno i logično da prodavcu potvrdite prijem paketa i kažete svoje utiske o istom. Ne znam, možda ja takvim postupanjem smaram prodavce, ali je po meni to stvar kulture i vaspitanja.
2017 12 25
Potpisujem receno... Nije mi toliko do utisaka ali bukvalno kada pitam da li je stiglo, da li ste zadovoljni, ostavila sam Vam utisak, bukvalno ispada da moljakam nekoga da mi ostavi utisak eto.. Koliko sam imala saradnji, nista ni utiska ni poruka nista.. Ali sto Vi kazete valjda stvar kulture, vaspitanje, ne znam..
2017 12 25
> mmikalacki: > Znam da je već bilo ovakvih tema, ali ovo mi je stvarno iritantno. Ovo je treća saradnja za redom (da ne kažem da ih je ranije bilo ko zna koliko) da se članice ne udostoje, ne samo da ostave utisak, nego ni da jave da je predmet stigao, da li su ili nisu istim zadovoljne. Meni je sasvim normalno i logično da prodavcu potvrdite prijem paketa i kažete svoje utiske o istom. Ne znam, možda ja takvim postupanjem smaram prodavce, ali je po meni to stvar kulture i vaspitanja. Podrzavam .
2017 12 25
Mutave, nego sta, a tu leka, izgleda, nema. Aktivno sam ovde od juna/jula, a mogla bih tomove da napisem o neostavljenim utiscima, nejavljanju i odugovlacenju, nepristojnim pitanjima, nestajanju u vidu magle posle "Duso, Cico, Mico- sigurne rezervacije"...(ovo poslednje od clanice s mnooogo utisaka, koja je valjda mislila da treba da se osecam inferiorno, jer sam nova, zaboga) Nisam se mnogo nervirala, nisam se ni zalila, jednom samo otvorila temu o utiscima - da pitam da li samo meni ne ostavljaju... 8-) Moze se jos 289453724 puta otvoriti ovakva tema, ne vredi. Za tu "vrstu" leka nema, kao ni za neke bolesti :') Imala sam, s druge strane, divne saradnje i to je to. I tako ce uvek i biti, zato :) <3 i bez nerviranja ;)
2017 12 25
> mmikalacki: > Znam da je već bilo ovakvih tema, ali ovo mi je stvarno iritantno. Ovo je treća saradnja za redom (da ne kažem da ih je ranije bilo ko zna koliko) da se članice ne udostoje, ne samo da ostave utisak, nego ni da jave da je predmet stigao, da li su ili nisu istim zadovoljne. Meni je sasvim normalno i logično da prodavcu potvrdite prijem paketa i kažete svoje utiske o istom. Ne znam, možda ja takvim postupanjem smaram prodavce, ali je po meni to stvar kulture i vaspitanja. U potpunosti se slazem, mutave, bahate, bez elementarne kulture :/ Pitajte jos jednom za dva, tri dana nakon slanja, ako se ne jave, nista :)
2017 12 25
Nista ovde ne mozete. Imam minimum 20 saradnji za koje nisam dobila ocene, narocito su u pitanju clanice koje su bukvalno otvorile profil da kupe taj jedan predmet i vise se nisu ulogovale. Ali, kako god, ja sam predmet prodala. Pretpostavljam ako nema komentara, da je sve bilo ok, sigurno bi se bunile da je bilo nekih problema. Prestala sam da obracam paznju, nije mi toliko stalo do utisaka, ali me je u pocetku jako nerviralo. Moj savet Vam je da pitate da li je sve ok, da li je paket stigao. Ako ne odgovore, onda nista, Vama je bitno da Vam je novac za poslat predmet uplacen 😉
2017 12 25
Skoro uvek zamolim da mi jave da li je sve u redu kada im paket stigne, al' eto...ima svakakvih.
2017 12 25
> JelenaSokic: > Nista ovde ne mozete. Imam minimum 20 saradnji za koje nisam dobila ocene, narocito su u pitanju clanice koje su bukvalno otvorile profil da kupe taj jedan predmet i vise se nisu ulogovale. Ali, kako god, ja sam predmet prodala. Pretpostavljam ako nema komentara, da je sve bilo ok, sigurno bi se bunile da je bilo nekih problema. Prestala sam da obracam paznju, nije mi toliko stalo do utisaka, ali me je u pocetku jako nerviralo. Moj savet Vam je da pitate da li je sve ok, da li je paket stigao. Ako ne odgovore, onda nista, Vama je bitno da Vam je novac za poslat predmet uplacen 😉 Slazem se za svaku rec ... Ni mene to ne tangira mnogo ...Bitnije mi je da je clan zadovoljan ,jer da nije ,verovatno bi se javio :") |Nekoliko utisaka vise mi ne znaci ..Isto mi je imala ih 66 ili 2154856 ...Ja obicno ako se ne javi ,proverim na br posiljke da li je stiglo ...Jer neki se jednostavno ne obaziru na utiske,udju ,kupe ,plate ,nose ...Slazem se da treba ostaviti utisak posle saradnje,ali posto je tako ,nemojte dozvoliti da vas to nervira ...A i ne mozete bas tako ,ako je clanica kupila stvar od Vas ,posteno platila ,preuzela ...nije lepo nazivati istu mutavom ,bahatom ,svakakvom ...
2017 12 25
Ne znam, mozda gresim, ali kada sam zadovoljna predmetom, odmah se javljam i zahvaljujem na saradnji, ali ako nisam, jednostavno se ne javljam da ne ulazim u polemiku-nije vredno! Eto u jednom slucaju sam bas, bas, bila razocarana, tj. prevarena, ali nikakvog efekta nije bilo, clanica je otvorila drugi profil i funkcionise normano. Sta je, tu je...mozda nisam u pravu!
2017 12 26
podrzavam
2017 12 26
I meni se to dešavalo mnogo puta, najgore je to sto su sve one moj utisak dobile, a ja nista. Bilo da je kupovina ili prodaja. Ne znam je l toliko teško ili šta.
2017 12 26
Ja sam ustala u 6 ujutro, na minus 7 prosle godine da bih poslala autobusom za Zagreb clanici paket jer joj je odgovaralo da stigne oko 12- 13h, a da ne bi placala postarinu jako mnogo. Pritom, buska mi nije pored kuce da se razumemo. Ona je, pretpostavljam, otvorila profil samo da bi kupila te torbe upola cene i javila je da su stigle, da je sve OK i to je bilo to, njoj ta ocena svakako nista ne bi znacila. Necu ni ja da umrem zbog te jedne ocene, al svakako treba ceniti kad neko izadje toliko u susret, al eto opet, ima nas raznih :)
2017 12 26
Ista prica :) dosta saradnji je proteklo bez utisaka i bez odgovora ☺️☺️☺️Nije stvar u utiscima ,vec je red da se udostojis da javis da je paket stigao bar toliko 😉ali ima nas raznih
2017 12 26
Svaka rec na mestu! Ja ovde cesce prodajem nego kupujem i uvek MOLIM da mi kupci jave kada paket stigne, da li su zadovoljni i da li je sve u redu, do sada su clanice javljale ali verujem da ima puno ovakvog bezobrazluka o kome pricate..
2017 12 26