Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Stvari za kantu

Nije mi jasno zasto prodajete odecu ili obucu sto bas cesto vidjam u raspadnom stanju, prljavu, pocepanu.. i to cena bude 1000 dinara. Nije da sad prozivam, ali stvarno je ruzno i pokloniti tako jesto kamoli nekom prodati. Zasto kupujete istu , dok platite postarinu izadje vas plus 200 dinara najmanje za ono sto mozete naci na svakom drugom kontejineru . Taj novac nije mali za nesto sto je iznoseno i nikakvo? Zar je tesko nesto sto kupite, iznsate posteno, toliko da se raspadne baciti.
2017 12 26
Eeee ali ako na njemu pise Guess,NikeAdidas ili ostale marke greota je njima to baciti 😡. Vidjam i ja svaki dan. Ajde sto one prodaju mozda i nemaju ni malo svesti u glavi ali ja se pitam imaju lo imalo svesti one sto kupuju to samo zbog imena na istima
2017 12 26
To sto ste napomenuli vezano za ime brenda,je na zalost tuzna istina. Prosto je to problem u nasem mentalitetu,vlada ogromno pomodarstvo medju devojkama i zenama. Zele posto poto da obuku nesto kakav god materijal bio u pitanju,kakvo god stanje predmeta bilo samo da bi ispunile neku fiktivnu sliku"in" devojke. Sto je jos tuznije ni ne shvataju da time sto rade samo ispadaju smesne,pogotovo u krugu ljudi koji se bave modom. Na konto Vase teme ona floskula da smece jedne zene,za drugo je blago ima bukvalno znacenje :)
2017 12 26
> Capi13: > Nije mi jasno zasto prodajete odecu ili obucu sto bas cesto vidjam u raspadnom stanju, prljavu, pocepanu.. i to cena bude 1000 dinara. Nije da sad prozivam, ali stvarno je ruzno i pokloniti tako jesto kamoli nekom prodati. Zasto kupujete istu , dok platite postarinu izadje vas plus 200 dinara najmanje za ono sto mozete naci na svakom drugom kontejineru . Taj novac nije mali za nesto sto je iznoseno i nikakvo? Zar je tesko nesto sto kupite, iznsate posteno, toliko da se raspadne baciti. Potpuno se slazem ...Vidjala sam da poklanjaju ostecene stvari ,sa rupicama,flekama na mestima gde ih je i nemoguce sakriti .. Ne znam kako zene imaju obraza da tako nesto poklanjaju ...Ako Vec poklanjaju i ako su toliko velikodusne ,onda neka i plate tu postarinu ...Izuzecima cast ...Po meni je to za takve stvari koje se ovde poklanjaju ,ostecene i flekave samo nacin sakupljanja utisaka ... Stojim iza toga .
2017 12 26
> Icka89: > > Capi13: > > Nije mi jasno zasto prodajete odecu ili obucu sto bas cesto vidjam u raspadnom stanju, prljavu, pocepanu.. i to cena bude 1000 dinara. Nije da sad prozivam, ali stvarno je ruzno i pokloniti tako jesto kamoli nekom prodati. Zasto kupujete istu , dok platite postarinu izadje vas plus 200 dinara najmanje za ono sto mozete naci na svakom drugom kontejineru . Taj novac nije mali za nesto sto je iznoseno i nikakvo? Zar je tesko nesto sto kupite, iznsate posteno, toliko da se raspadne baciti. > Potpuno se slazem ...Vidjala sam da poklanjaju ostecene stvari ,sa rupicama,flekama na mestima gde ih je i nemoguce sakriti .. Ne znam kako zene imaju obraza da tako nesto poklanjaju ...Ako Vec poklanjaju i ako su toliko velikodusne ,onda neka i plate tu postarinu ...Izuzecima cast ...Po meni je to za takve stvari koje se ovde poklanjaju ,ostecene i flekave samo nacin sakupljanja utisaka ... Stojim iza toga . O, BRAVO!
2017 12 27
Dobro ima i clanica koje stvarno poklanjaju lepe stvarcice, ajde i da predjemo preko toga i osteceno da poklone, ko ims zelje da popravlja, lepi , krpi eto mu zabave, ali tako nesto prodavati jos u opisu puklo na 2 mesta od nosenja inace kao novo ,najezim se. Sad bar secund handova na svakom cosku gde mogu da se nadju citave stvari. A to za guess je svakodnevnica, nazalost mozda clanice nemaju novca, a puknu pare na torbu koja se naravno unisti jednog dana, jer sve ima svoj rok trajanja i onda bi jos da zarade na njoj. ne razumem clanice koje to kupuju, stvarno mi nije jasno.
2017 12 27