Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde uloziti 4000 eura i zaraditi

E ovako..Ustekao sam.negde oko 4000eura,pa mi treba savet od nekog onako pametnijeg..Gde bi u Srbiji mogao uloziti te pare a da naravno ne kiksnem,da mogu zaraditi nesto..ako se naravno sa tim parama moze krenuti nesto..U koji biznis bi to bilo pametno uloziti,meni mozak bas ne funkcionise i nisam rodjen za biznis pa bi mi svaka savet dobro dosla..ja bi nesto radio sto niko ne radi ali ne znam sta😬
2017 12 30
Znas kako ,sto se toga tice ovde u Srbiji ''ne mozes biti pametan '' sta bi to bilo sto bi upalilo i sto niko vec ne radi . Svaki ulog ti je na neki nacin rizik ,izuzev prehrane ,pica i osnovnih potrepstina ,sto narod kupuje jer MORA . Druga stvar ovde u Srbiji (to verovatno i sam znas) je rizicno trziste za nove stvari jer je narod skeptican po pitanju samih sebe prvo :D Cisto sam podelila moje misljenje e sad ,doooobro se raspitaj pre nego ulozis . Svako dobro .
2017 12 30
> TinaAdamovic: > Znas kako ,sto se toga tice ovde u Srbiji ''ne mozes biti pametan '' sta bi to bilo sto bi upalilo i sto niko vec ne radi . Svaki ulog ti je na neki nacin rizik ,izuzev prehrane ,pica i osnovnih potrepstina ,sto narod kupuje jer MORA . Druga stvar ovde u Srbiji to verovatno i sam znas je rizicno trziste za nove stvari jer je narod skeptican po pitanju samih sebe prvo :D > Cisto sam podelila mone misljenje e sad ,doooobro se raspitaj pre nego ulozis . > Svako dobro . Da,svaki ulog je rizik svestan sam toga..sve sam moguce probao studirati i ne mogu nista pametno smisliti..Vidim.svi nesto rade,muvaju e sada najlakse je poceti nesto,ali ako nemam.zaradu zasto onda pocinjati..Dosta njih rade samo da bi se reklo da rade,a nikakvog napretka nemaju niti se vidi.Nzm nisam pametan..Hvala ti u svakom slucaju
2017 12 30
> Ralekrusevac: > > TinaAdamovic: > > Znas kako ,sto se toga tice ovde u Srbiji ''ne mozes biti pametan '' sta bi to bilo sto bi upalilo i sto niko vec ne radi . Svaki ulog ti je na neki nacin rizik ,izuzev prehrane ,pica i osnovnih potrepstina ,sto narod kupuje jer MORA . Druga stvar ovde u Srbiji to verovatno i sam znas je rizicno trziste za nove stvari jer je narod skeptican po pitanju samih sebe prvo :D > > Cisto sam podelila mone misljenje e sad ,doooobro se raspitaj pre nego ulozis . > > Svako dobro . > Da,svaki ulog je rizik svestan sam toga..sve sam moguce probao studirati i ne mogu nista pametno smisliti..Vidim.svi nesto rade,muvaju e sada najlakse je poceti nesto,ali ako nemam.zaradu zasto onda pocinjati..Dosta njih rade samo da bi se reklo da rade,a nikakvog napretka nemaju niti se vidi.Nzm nisam pametan..Hvala ti u svakom slucaju Potpuno te razumem . Ja da sam na tvom mestu za te novce bih pokupila prnje i otperjala iz ove zemlje zauvek ;) Nema na cemu
2017 12 30
U bitcoin ekonomiju! ;)
2017 12 30
Kriptovalute!!! Ako ste skloni koriscenju interneta i mozete da razumete berzu, informacija ima puno i sve su vam dostupne,ni malo nije lako ali moze biti vrlo, vrlo isplativo!!! P.s. cuvajte se onih prijatelja koji za vas imaju dobru kombinaciju Srdacan pozdrav.
2017 12 31
> srecnoPrase: > Kriptovalute!!! > Ako ste skloni koriscenju interneta i mozete da razumete berzu, informacija ima puno i sve su vam dostupne,ni malo nije lako ali moze biti vrlo, vrlo isplativo!!! > P.s. cuvajte se onih prijatelja koji za vas imaju dobru kombinaciju > Srdacan pozdrav. Hvala
2018 01 01
> srecnoPrase: > Kriptovalute!!! > Ako ste skloni koriscenju interneta i mozete da razumete berzu, informacija ima puno i sve su vam dostupne,ni malo nije lako ali moze biti vrlo, vrlo isplativo!!! > P.s. cuvajte se onih prijatelja koji za vas imaju dobru kombinaciju > Srdacan pozdrav. tako je....bitcoin, ethereum, litecoin, ripple....ko ume i sme....izuzetna zarada....
2018 01 01
Cerka je zelela da ulozimo u one coin kriptovalutu pre godinu dana, medjutim raspitivala sam se i nisam dobila pravu informaciju da se zaista isplati, jer svi koji znaju za to, nisu znali nikoga ko se obogatio na vecu ulozenu sumu, iako se pricalo o tome, mada u nekim radnjama navodno moze da se kupuje odredjenim kriptovalutama. Nije mi poenta da ulozim u internet novac da bih kupovala skupu garderobu, vec da mogu da podizem novac
2018 01 01
> jacaikaja: > Cerka je zelela da ulozimo u one coin kriptovalutu pre godinu dana, medjutim raspitivala sam se i nisam dobila pravu informaciju da se zaista isplati, jer svi koji znaju za to, nisu znali nikoga ko se obogatio na vecu ulozenu sumu, iako se pricalo o tome, mada u nekim radnjama navodno moze da se kupuje odredjenim kriptovalutama. Nije mi poenta da ulozim u internet novac da bih kupovala skupu garderobu, vec da mogu da podizem novac Trebali ste da poslusate vasu cerku, jer vecina koina je je pre godinu dana bila dostupnija, a mi smo Srbija i kaskamo za svetom, to je pre svega berza,gde se vrti velika kolicina novca, i dalje vrlo aktuelna, i izuzetno teska za shvatiti je , ali verujte,vrlo vrlo isplativa, koina ima preko 1000 na berzi, ulozite u znanje i novac ce doci. Srdacan pozdrav i srecni praznici!
2018 01 01
Hvala, takodje😊 Ona uglavnom predoseti novac bolje nego ja, verovatno jer je vise interesuje 😆 Ono sto mi nije jasno je, da li taj novac moze da se podize posle odredjenog perioda ili se samo moze u odredjenim radnjama koristiti za kupovinu i usluge. Dever zna ljude koji su u toj prici, ali niko od njih nije postao bogatas, kako se to plasira kroz pricu na predavanjima
2018 01 01
Naravno da moze, samo posto mi nismo EU , trenutno ne mozemo direktno, ali ima osoba koje vam to urade za odredjeni procenat naravno, pa zavisi ko je u sta i u kom trenutku investirao, preko noci ne moze nista, u stvari moze ako vas ludacka sreca pogodi, ali to su retki slucajevi, vecina nas su sitni igraci do npr 10000$ a ljudi koji su spremni mnogo da rizikuju, mogu biti u velikom dobitku ali i gubitku, ljude koje ja poznajem su mnogo rizikovali ali su zato i mnogo zaradili, to je spoj vise faktora, ali da je moguce zaista jeste.
2018 01 02
A za raspitivanje i sve ostale informacije samo internet, ovde kod nas su po najvise skepticni prema tome, ili vam pak nece reci prave informacije.
2018 01 02
Hvala na informacijama, ranije nisam dobila odgovor, rekli su mi da podizem procenat posle odredjenog perioda, ali nisu rekli gde i kako, samo su spomenuli kafic u Novom Sadu, gde moze da se plati one coinom, a pre neki dan mi rece cerka da u Dsquared radnjama u Americi primaju bit coine. Mi svakako ne bi ulozili vise od 500 evra, tako da i dobitak ne bi bio velik
2018 01 02
Onda vam ostaje da odlucite da li ce te taj novac uloziti u neki sitan koin koji kosta tipa0.000123456 ili pak u neki malo skuplji;) alo opet vam kazem pre svega toga morate dteci neko znanje o tome I ja sam sad u takvoj dilemi, mm mi je poklonio neke evrice za soping ali ih ja zelim uloziti u koine ne zavisno od njega i njegovih instrukcija :) :) Zelim vam da vam se ako ulozite u neki koin u ovoj godini bar duplira :)
2018 01 02
1 2