Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bolne neredovne menstruacije i caj od virka

Drage moje,koristim caj od virka odredjen period i sad zadnji ciklus mi je bio toliko bezbolan,da sam skroz bila u soku. Inace imam jako bolne i neredovne menstruacije. Toliko bolne da sam nekolicinu puta zavrsavala na hitnoj. Ja sam odusevljena sa njim i preporucujem svakoj devojci/zeni. Da cujem i vase utiske kako prezivljavate te dane 🍀
2018 03 02
Ја сам такође имала баш, баш болне менструације. Од болова сам пар пута падала у несвест или је бол трајао предуго. Лек спедифен (бруфен у праху) делује веома брзо (у року од 5 минута). Мада ћу пробати тај чај, природније је :")
2018 03 02
Ja sad slobodno mogu reci pobedila sam svet 😁. Tacno sto kazes od padanja u nesvest,mucnina,dijareja,utrnutosti ruku i nogu,ne mogu da se namestim..do plakanja od muke. Sve zive tablete sam pila,otisla kod ginekologa na redovan pregled i tu mi je doktorica rekla da imam policisticne jajnike. Savetovala me da krenem sa kontraceptivnim tabletama.. u startu sam bila protiv toga, I onda sam resila da probam sa virkom-vrkutom. Dve solje bez ikakvog zasladjivanja na dan.
2018 03 02
Kad sam dobila menstruaciju nisam ni osetila taj "najgori" prvi dan nikakve bolove. Mogu samo reci da je ovo caj koji obecava 😁🍀
2018 03 02
Даа! Буквално само одједном кренем да се знојим и знам да ми је несвест. Болови су једном трајали преко 12 сати, ока нисам склопила. Задржали ме у болници, била на инфузији, инјекције ми давали и открили да имам цисте на јајницима. На крају ми је гинеколог рекао ''купите тај и тај лек и све пролази''. Пила сам га баш дуго, сад немам толике проблеме (хвала богу). Једном/два пута годиште имам јаче болове, али је ок. :")
2018 03 03
> Shonakis: > Drage moje,koristim caj od virka odredjen period i sad zadnji ciklus mi je bio toliko bezbolan,da sam skroz bila u soku. Inace imam jako bolne i neredovne menstruacije. Toliko bolne da sam nekolicinu puta zavrsavala na hitnoj. Ja sam odusevljena sa njim i preporucujem svakoj devojci/zeni. Da cujem i vase utiske kako prezivljavate te dane 🍀 Hvala puno sto si podelila sa nama tvoje iskustvo! Ja sam čula za ženski čaj, pogledajte na netu, sprema se od par biljaka. Moja mama je pila i tvrdi da je delotvoran, zadovoljna je jako. Hvala Bogu menstrualne bolove mi rešava kafetin menstrual, obično popijem lek jednom u par meseci.
2018 03 04
Ja dam pila sve vrste tableta,od baralgina,buskopana,brufena,rapten k,nimulida md,brufena u prasku od 600mg,cafetin menstrual..i uvek je bol bio prisutan i to jedva izdrzljivo. Ali ovo je cudo,sad cekam sledecu,javljam odma kako je prosla i sledeca. Nadam se najboljem. Procitajte na netu o virku/vrkuti. Pravi zenski pomocnik 🍀
2018 03 05
I ja sam mucila muku sa bolnim menstruacijama sve dok nisam presla na biljnu ishranu. Pre sam pila skoro celu tablu (10 tableta) rapten-k za 2 dana, a sada maltene ni ne osetim kad dobijem. Mnogi hvale caj od origana koji se pravi tako sto se prokuva ono obicno suvo origano koje se koristi za pizzu :) Treba da se pije par dana pre ciklusa sto je mene mrzelo, ali probala sam 2-3 puta i ukus je cak i lep. Kako ti spremas caj od virka, koliko ga dugo kuvas? :)
2018 03 05
Jel ga pijes samo kad dobijes menst.ili i par dana ranije? :)
2018 03 05
> Lanana: > I ja sam mucila muku sa bolnim menstruacijama sve dok nisam presla na biljnu ishranu. Pre sam pila skoro celu tablu (10 tableta) rapten-k za 2 dana, a sada maltene ni ne osetim kad dobijem. > Mnogi hvale caj od origana koji se pravi tako sto se prokuva ono obicno suvo origano koje se koristi za pizzu :) Treba da se pije par dana pre ciklusa sto je mene mrzelo, ali probala sam 2-3 puta i ukus je cak i lep. > Kako ti spremas caj od virka, koliko ga dugo kuvas? :) Doktorica mi je rekla da pijem dva puta dnevno bez ikakvih zasladjivaca. Prokuvam 2dl vode stavim caj,sacekam da odstoji 10ak min i procedim. Tako dva puta dnevno. Ima cak i na internetu njegove prednosti i moci sto se tice nas zena. Zadnja mensturacija posle 15 godina je bila totalno bezbolna. Tako da opet kazem,preporucujem svima. Pije se 3 meseca i onda se napravi pauza nekih 20ak dana. Cak je pisalo nesto na netu da ne treba da se pije tokom menstruacije,ali meni ke doktorica rekla da mogu slobodno,tako da sam i tada pila i sve je proslo u najboljem redu. Procitajte na netu njegove moci za sve zenske probleme. Dosta zena koje su trebale na intervencije posle caja nisu imale nista,cak ni oziljke gde su bili miomi polipi ciste itd..veliki pozdrav svima. Ako vas jos nesto zanima,slobodno pitajte. Tu sam ☺
2018 03 05
Hvala ti sto si podelila ovo sa nama <3
2018 03 05
> Lanana: > Hvala ti sto si podelila ovo sa nama <3 <3
2018 03 05
Gde kupujete ovaj caj? Bila sam u dve apoteke i nisam ga nasla. Trazila sam i u Tempu gde imaju slicne cajeve, ali nemaju od virka :(
2018 03 14
Kupujem u prodavnici zdrave hrane,na merenje. U apotekama nema,nego idi u prodavnicu zdrave hrane i sigurno ces pronaci 😊
2018 03 15
> Shonakis: > Ja sad slobodno mogu reci pobedila sam svet 😁. Tacno sto kazes od padanja u nesvest,mucnina,dijareja,utrnutosti ruku i nogu,ne mogu da se namestim..do plakanja od muke. Sve zive tablete sam pila,otisla kod ginekologa na redovan pregled i tu mi je doktorica rekla da imam policisticne jajnike. Savetovala me da krenem sa kontraceptivnim tabletama.. u startu sam bila protiv toga, I onda sam resila da probam sa virkom-vrkutom. Dve solje bez ikakvog zasladjivanja na dan. Imam isti problem kao ti, i meni su davali isto te pilule medjutim bila sam protiv toga,ali isto su mi da pijem inofolic 2 meseca nije los ali je veoma skupp...tako da hvala ti za ovo...to se moze naci u svakoj zdravoj hrani,taj caj?
2018 03 18
1 2