Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

> LelicaLela: > Gospodja Sanja je preuzela paket i cuti . Nista za nju ne mogu da garantujem . Mogu samo da garantujem za sebe da je paket otvoren ispred postara i vracen postaru bez zelje da uzmem kremu kremu koju nisam prepoznala kao moju ,tj sadrzaj kreme . > Kao sto rekoh ,ne zelim da me osoba kao sto je ona pravi budalom ,ni niko ovde . I Lelice, šta je sa ovom garancijom ? Pada u vodu, zar ne ?
2018 03 21
> BabyPink: > Bas mi je zao sto ste morali da placate postarinu i sto vas je sve mnogo kostalo, a povrh svega ste dobili negativnu :( osecala sam da ste bili u pravu od samog pocetka, i volela bih da povratite svoj novac :/ i da se clanice koje varaju sankcionisu na vreme dok jos nekog nisu prevarile jer mnoge od njih nece prepoznati da su kupile fake proizvod...bezobzirno ponasanje clanice i sumnje o prepakivanju su mi dovoljan razlog da to zakljucim .... > Probajte da povratite novac! Odustala sam od novca cim sam videla negativnu i objasnjenje. Obratila sam se vama ovde ne zbog novca, vec zbog nepravde.
2018 03 21
Od novca se oprostite , nazalost ,nikad prevaranti ne vracaju novac , i uvek je to "iz principa" (neki lopovski princip , sta li ? ) , ali se obratite adminu svakako ,makar da Vam skine negativnu .
2018 03 21
> TatCat: > Od novca se oprostite , nazalost ,nikad prevaranti ne vracaju novac , i uvek je to "iz principa" (neki lopovski princip , sta li ? ) , ali se obratite adminu svakako ,makar da Vam skine negativnu . Vec jesam, cekam odgovor. Hvala Vam.
2018 03 21
ja sam u januaru prevarena od strane clanice pod nikom kacica23, dan danas nista od novca a sto je najgore dala mi je negativnu i velikim slovima ispisala citav izmisljeni scenario protiv mene, najvise mi je krivo sto administracija ni dan danas nije odgovorila, pisala sam im ovde poruku, i na zvanicni mail, i nista, ajd sto sam ostala bez 4000 nego imam i negativnu ocenu, koja mi je urusila kredibilitet ovde, bas sam ogorcena i razmisljam i o brisanju profila, jako neozbiljna platforma..
2018 04 26
mprvulovic , poslala sam Vam poruku . Ostavite sve ovo i link profila Gagana na Crnu listu , posaljite isto i adminu . Zasto joj niste ostavili negativnu ?
2018 05 20
Samo da ostavim ime članice sa kojom ne treba sarađivati da svi znaju. korisničko ime: druunabgd, ime: Tamara Ivanović (trebalo bi da je ime i prezime pravo jer sam joj uplaćivala novac na žiro-račun). Ja lično nisam bila prevarena, ali je prevarila drugu devojku od koje je naručila haljinu i poslala joj moje podatke za slanje, pod napomenom da sam joj prijateljica i da želi da me iznenadi. Haljina je stigla meni, ali je devojka koja je poslala haljinu nasamarena jer joj dotična nije uplatila za tu haljinu. Dakle, pazite se!
2018 05 22
> ixy1703: > Samo da ostavim ime članice sa kojom ne treba sarađivati da svi znaju. > korisničko ime: druunabgd, ime: Tamara Ivanović (trebalo bi da je ime i prezime pravo jer sam joj uplaćivala novac na žiro-račun). > Ja lično nisam bila prevarena, ali je prevarila drugu devojku od koje je naručila haljinu i poslala joj moje podatke za slanje, pod napomenom da sam joj prijateljica i da želi da me iznenadi. Haljina je stigla meni, ali je devojka koja je poslala haljinu nasamarena jer joj dotična nije uplatila za tu haljinu. > Dakle, pazite se! Da li ste prevarenoj devojci vratili tu haljinu? Koliko shvatam , Vama je stigao neplaćen poklon i trebalo bi da ga vratite i da se dogovorite oko poštarine. Da proverim još jednom : Dakle, vi niste prijateljice, ona ima Vaše podatke jer ste ranije kupovali od nje i htela je da Vam pokloni haljinu koju niste ni videli ni želeli i koja nije plaćena ??? Iskreno, za ovakav vid prevare još nikad nisam čula a predugo sam na netu . Baš, baš čudno. 8-) Da sam na Vašem mestu vratila bih neočekivan , sporan poklon i stvar je rešena. :")
2018 06 17
Kako sam ja shvatila, clanica drunna je postavila sliku tuđe haljine, ixy je tu haljinu porucila, a clanica drunna je vlasnici haljine napisala podatke ixy i navela da joj je drugarica koju hoce da iznenadi, a novac je, naravno, zadrzala za sebe. Ja bih pre rekla da su te dve osobe u talu ili je to jedna osoba, pa je pokusala da haljinu i naplati i dobije nazad istu na foru i proda je opet
2018 06 17
Auuuu, ovo je baš , baš "gruba igra". Da, zapazila sam nick jer se do besvesti oglašava velikim slovima AKCIJA , PRODAJA ; POPUST i slično , sve u vrišteći crvenoj boji bez slika , samo ogromna slova , pogotovo kad se ukuca Desigual , puna strana takvih zabranjenih oglasa..ne možeš gledati postavljene predmete od gomile napadnih polja. Ako to nije dozvoljeno, nije mi jasno kako to neko ovako zloupotrebljava pa još 5 -6 takvih oglasa po stranici.. I niko ne kontroliše. :|
2018 06 18
I da , nemam nameru da pišem pod izmišljenim nickom, da ukažem na prevaru , profesor sam 31 godinu, bez mrlje i u životu, karijeri i ovde na netu i ne bojim se da pokažem i javno uprem prstom u onog ko vara "na času" i to s jasnim argumentima! Nadam se da će se već jednom svemu ovom stati na rep. 8-)
2018 06 23
Dobila sam dva losa utiska prva gospodja je prodala neispravan tel druga je prodala 37 umesto 38 obuću odbila da zameni ili vrati novac kaže prodaj ?!
2018 08 17
Ne znam da li je to prevara ali osecam se tako... Pre mesecak dana dogovorila sam se sa jednom clanicom za razmenu... Ali posto studiram u gradu gde ona zivi predlozila sam da 23.8. kada imam ispit da se nadjemo da ne placamo postarinu bezveze... I danas mi kaze da nema te stvari koje sam odabrala daodaberem nesto drugo... A ja sam ono sto je ona izabrala vec taj dan kad smo se dogovorile spakovala i sklonila sa sajta.. Kako se poneti u ovakvoj situaciji??
2018 08 21
ja se izvinjavam ali moram da pitam ostale clanice: koja kurirska sluzba dozvoljava otvaranje paketa i vraćanje otvorenog, obzirom da koga sam god dostavljaca pitala, samo sto me ne sutnu zbog glupog pitanja :)
2018 08 23
Devojke , imala sam uzasnu situaciju sinoc i zanima me sta da radim. Poslala sam devojci parfem (original, korisce, ali je naznaceno i koliko je koriscen i korigovana cena i to bas) Devojka se javlja nakon sto ga je preuzela ( 4 dana kasnije ga je preuzela ) sa odgovorom kako sam ja parfem otvarala sipala tu ne znam ni ja sta i da to nije taj miris itd... sada ja ne znam kako se parfem otvara i ostale te stvari... ali sam ba su rebusu sta raditi da li dozvoliti da me neko maltretira i optuzuje za nesto sto je toliko sumanuto ili sta?.. pretpostavljam da joj se parfem nije dopao kako mirise i da sada kada ga je isprobala zeli da ga vrati....prodajem stvari na ovom sajtu oko 2 godine cisto iz hobija, nikada nisam nikog prevarila niti bih..uzasno mi je neprijatno nikada nisam imala ovakvu situacija..ako mozete pisite sta da radim p.s. ja sam joj ponudila da poslaje nazad parfem ali sada razmisljam posto vec zna da otvara( ili prepozna kada su otvoreni parfemi?!) sta ako je ona otvorila moj parfem presula u neku bocicu i sada mi vraca bog zna sta prvo sam htela da pristanem da joj vratim novac a ona meni parfem ali sada razmisljam zasto bih pristaja na bilo sta kada je original i kada je ocigledno osoba samo htela da isproba da li joj odgovara molim vas dajte mi neki savet
2018 08 25
1 2 ... 12 13 14 15 16