Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

P.S. Ovo vazi za preuzimanje posiljke pouzecem, ako platite unapred tu popravki nema, onda je potrebno mnogo srece i posten prodavac :")
2018 03 13
Sve prevarnat do prevaranta bre CAST IZUZECIMA OVDE naravno...prevarant komentarise ej i opet moje ime spominje sramota sanjas me tamilina verovatno :D admin je video da si kriva pa ti nije obrisao negativne kako to bre pa ti si postena..I jos smes se javis uzas....
2018 03 13
> lokibg: > *veliki Ako niste primetile ja sam upravo temu komentarisala. Jer se problem sa clanom koji se komentarise u njoj vec javljao. A u vase klanove ne zalazim, to resavajte u inboxu.
2018 03 13
Vidim ds ste se zaigrali . Uzivajte ;)
2018 03 13
Moze sve drage moje lepo pitas csstis koji dinar i otvore ;)
2018 03 13
> BabyPink: > > lokibg: > > *veliki > Ako niste primetile ja sam upravo temu komentarisala. Jer se problem sa clanom koji se komentarise u njoj vec javljao. A u vase klanove ne zalazim, to resavajte u inboxu. Kakve klanove? Sta bismo imale da resavamo u inboxu.....
2018 03 13
> sladja014: > Sve prevarnat do prevaranta bre CAST IZUZECIMA OVDE naravno...prevarant komentarise ej i opet moje ime spominje sramota sanjas me tamilina verovatno :D admin je video da si kriva pa ti nije obrisao negativne kako to bre pa ti si postena..I jos smes se javis uzas.... Nije jer nisam kukala, napisala sam prvo temu pa adminu poruku kad si mi lupila negativnu, ... Jednu jedinuu. Nisam razglabala kao ti adminu nisam se ni trudila d ami brisu, jer ne zavisim od tebe i tvog komentara., seljancuro. Nikakvu ama bas nikakavu saradnju sa tobom ne preporucujem nikomeee, jer prvenstveno nisi covek. Za to ti treba mnogo.
2018 03 13
> Marylin: > > BabyPink: > > > lokibg: > > > *veliki > > Ako niste primetile ja sam upravo temu komentarisala. Jer se problem sa clanom koji se komentarise u njoj vec javljao. A u vase klanove ne zalazim, to resavajte u inboxu. > I sta sad sa tim? Kakve to ima veze sa ovim? Sta si nam otkrila? I kako to pomaze nekome ovde?Jel ti znas sta je Lelica poslala i jel znas sta je dobila nazad? Ne znam ja, ali ti izgleda znas. Necu vise da se mlatim sa vama. Pozdrav!
2018 03 13
Ja sam shvatila da im je to otvaranje protiv nekih pravila, kao da oni ne bi bili optuzeni da su nesto “petljali” sa posiljkama, pa nikad nisam ni insistirala. Dobro je znati da to moze da se uradi. Hvala puno devojke!
2018 03 13
> tamilina: > > sladja014: > > Sve prevarnat do prevaranta bre CAST IZUZECIMA OVDE naravno...prevarant komentarise ej i opet moje ime spominje sramota sanjas me tamilina verovatno :D admin je video da si kriva pa ti nije obrisao negativne kako to bre pa ti si postena..I jos smes se javis uzas.... > Nije jer nisam kukala, napisala sam prvo temu pa adminu poruku kad si mi lupila negativnu, ... Jednu jedinuu. Nisam razglabala kao ti adminu nisam se ni trudila d ami brisu, jer ne zavisim od tebe i tvog komentara., seljancuro. Nikakvu ama bas nikakavu saradnju sa tobom ne preporucujem nikomeee, jer prvenstveno nisi covek. Za to ti treba mnogo. Jojjjjj:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)ti da mi kazes muko jedna..Ajde da me se manes to ti je moj savet i ova tema nije otvorena za tebe...Caooss :-):-):-):-)cuj ti nju ajoj al si me nasmejala :-):-):-):-) E a clanice koje su saradjivale samnom dali i one nepreporucuju :-):-):-)joj providna si devojko aj sad pali
2018 03 13
> sladja014: > Moze sve drage moje lepo pitas csstis koji dinar i otvore ;) Juuuu, juuu, ni postari nisu vise sto nekad bejahu! Koliko dinara, a da nije malo, msm da se postar ne uvredi?
2018 03 13
> LelicaLela: > I sto se ja raspravljam . Osoba ocigledno ima neki prloblem i ovo sto je uradila je bilo iz cista hira .Kad sam joj trazila slike moje kreme,nije zelela da slika . Nije mi cak ni odgovorila na to putanje . Takodje nije slikala ni tester koji je kao dobila u Lillyju . Koga ona pravi budalom . > Pozdrav svima,ne treba mi ovo glupiranje ovde . Niste mi trazili slike svoje kreme nikad. O cemu sad pricate?
2018 03 13
> BabyPink: > > Marylin: > > > BabyPink: > > > > lokibg: > > > > *veliki > > > Ako niste primetile ja sam upravo temu komentarisala. Jer se problem sa clanom koji se komentarise u njoj vec javljao. A u vase klanove ne zalazim, to resavajte u inboxu. > > I sta sad sa tim? Kakve to ima veze sa ovim? Sta si nam otkrila? I kako to pomaze nekome ovde?Jel ti znas sta je Lelica poslala i jel znas sta je dobila nazad? > Ne znam ja, ali ti izgleda znas. Necu vise da se mlatim sa vama. Pozdrav! E super 👌Samo me zanimao ovaj tvoj detektivski postupak sta je poenta i kome pomaze,osim sto proziva komentatore? Ali sve dok te to cini srecnom i ispunjenom meni je ok 😘😘
2018 03 13
> tanja69zr: > > sladja014: > > Moze sve drage moje lepo pitas csstis koji dinar i otvore ;) > Juuuu, juuu, ni postari nisu vise sto nekad bejahu! Koliko dinara, a da nije malo, msm da se postar ne uvredi? E za postu neznam mislila sam na kurire aks bex i td zadnji put sam dala 200 :D
2018 03 13
> bigger-better: > Ja sam shvatila da im je to otvaranje protiv nekih pravila, kao da oni ne bi bili optuzeni da su nesto “petljali” sa posiljkama, pa nikad nisam ni insistirala. Dobro je znati da to moze da se uradi. Hvala puno devojke! Naravno da moze . Imam istog postara vec god.,a i to je prednost na neki nacin . Slobodno trazi da otvoris . Otkako se desilo ono sa kupacim ,pa posle sa kremom ,trazim otvaranje i dobijem uvek .
2018 03 13
1 2 3 4 5 6 7 ... 16