Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

KOZNA JAKNA-POMOOC!

Zdravoo zene :D POtreban mi je savet, pomoc. Imam crnu jaku od ekokoze koja je pukla na par mesta. Znateli kako to mog da resim? Inace je u odlicnom stanju, medjutim pozajmila sam je prijateljici i ona ne znam sta je radila. Ali koza je pukla na rukavima i jos nekim mestima. Ako imate bilo koju idejuu podelite sa mnom. Unapred hvalaa!
2018 03 20
Mogla bi da kupiš materijal i da zameniš oštećeno, ali se preračunaj da li ti se više isplati da kupuješ materijal i nosiš kod krojača (ako ne znaš da šiješ ili ne poznaješ nekog ko bi ti to odradio) ili da kupiš novu jaknu. :D
2018 03 20
Videla sam ne jednoj temi gde je clanica stavila stikere na mesta koja su bila kriticna,ako ti nije bas veliko ostecenje mozda mozes prekriti.
2018 03 20
Napravi foru sa nekim plisom u crnoj boji pa recimo moze krojac da ti nasije kao zakrpice preko ili ukrug kao narukvica na obe ruke,deluje kao fabricki,iskombinujes neki drugi materijal,somot ili dezeniran. Ekstra to moze da izgleda,ali samo na masini da se usije. Ima jedna clanica prodaje dugacki crni mantil,tako zakrpe stavila napred preko prednjeg dela,ima i lajkove...
2018 03 20
Hvalaa Vam zene 😊 Pokusacu da vidim sta moze da se napravii 😊
2018 03 20