Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Predložite mi..

Evo ovako,nisam dugo na sajtu ali mi je muka od ovih koji prodaju stvar sa aliexpressa od 10 dolara za 3,4 hiljade dinara. Ako neko od Vas ima zelju,predlozite mi ovde neke clanice koje imaju zaista povoljnu garderobu a pritom da su prijatne i ljubazne! Hvala! :)
2018 03 27
Pratim temu i mene zanima
2018 03 27
Pogledajte kod mene, sad sam snizila cene do 299 din :") pa mozda ti se nesto svidi ,:)
2018 03 27
Ima i kod mene bas niskih cena jer mi nije cilj da zaradim, nego da se otarasim viska garderobe :) pa pogledaj ako te zanima :)
2018 03 27
Mozes kod mene da pogledas.... Na kupovinu vise stvari uvek ima popust. :)
2018 03 27
Pogledaj i kod mene :D cene nisu fiksne
2018 03 27
Pogjedajte moje stvarčice, ima ih i sa etiketom, cene su niske jer mi treba prostora u ormaru. ,:) Svakako se možemo dogovoriti oko cene. :)
2018 03 27
Pozdrav evo i ja da se javim,popust uvek dajem i za pojedinacnu kupovinu a na vise predmeta jos veci :)
2018 03 27
Sve zavisi od toga šta ti treba :)
2018 03 27
Hvala Vam svima,slobodno mi predlazite jos.Ne treba mi trenutno nista specificno vec samo malo da budem upucena u to koje clanice su ovde iz razloga zbog kog ovaj sajt postoji...Koliko puta samo svi mi naidjemo na predmete sa aliexpressa ili slicnih sajtova koje clanice prodaju po troduplo vecoj ceni...Eto to me zanima,koje clanice su korektne i sa cenema i sa ponasanjem.Mozete i u inbox da mi pisete ako ne zelite ovde. :) Pozdravljam vas sve! <3
2018 03 27
Evo pored same sebe, koja prodajem licne stvari kojih imam previse, preporucujem sve devojke sa kojima sam saradjivala, neke sam i licno upoznala.
2018 03 28
Konacno i neka fina tema. Mene je, posle svih ovih teskih tema na forumu nesto i strah slati ali, valjda je ovo naznaka nekih lepsih vremena na sajtu pa, svratite i kod mene.
2018 03 28
Mozes da pogledas na mom profilu, nemam mnogo stvari, ali ako ti nesto zatreba uvek se mozemo dogovoriti oko cene ako ne odgovara :3
2018 04 07