Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako napraviti razliku ko je ko ?!

Clanice, Treba mi pomoc, relativno sam nova. Clanica me je kontaktirala u vezi dve torbe. cenu sam joj sa 9.500 spustila na njeno insistiranje na 7.000 ( posto prodajem da se otarasim a ne da zaradim ) Napominje mi da kod nje bude do 19h Nema je, ne javlja se ja joj saljem SMS ona kao morala je da otputuje ( adresu za slanje mi je dala za BOR, a na ovom sajtu se loguje na Planu koliko mi se cini; Bor- Plana 89km) Kaze nema frke ujutruj cu podici. Sutra popodne ja je pozovem kaze nisam sigurna sa kim pricam puno toga sam narucila, ja joj objasnim ona ce meni dosla mi je baka popodne cu ici do poste opusteno radi do 19h. Prolazi jos jedan dan nista niti pise, nit se javlja niti podize paket. Sutradan 4 dan saljem joj sms sa pitanjem zasto porucije kada nece da podigne ( pritom za ovih 5 dana me je jedno 5 devojaka kontaktiralo za torbe) Ona ce meni nista ne brini do ponedeljka u 13:30 je u mojoj posti, cekam da mi “neka glupaca uplati novac” , milion izvinjenja kao ona je racunala na te pare... bla bla bla Pritom kada saljem preko 4.000 obavestim da saljem poklon(narukvicu) ona ladno meni kaze JA NE NOSIM NARUKVICE POSALJI MI ORIGINAL PARFEM 🤬🤬🤬 Imam na viberu sve nego da ne zatrpavam sada ... MOLIM ZA POMOC HVALA
2018 04 01
Daj boze da glesim, ako mi se sutra vrati paket. A vratice se posto kad nije podigla do sada nece ni sada. Ostavicu link profila Da li ostavljam negativu? Necu osiromasiti za duplu ptt ali nije fer igrati se tako, lagati i manipulisati Fer bi bilo da je pozvala i rekla , izvini ipak nemogu da se iskombinujem vraticu ti paket, a ne ovako ...
2018 04 01
Nesto mi baguje sajt
2018 04 01
Nesto me bas zeza sajt
2018 04 01
Hvala puno na savetima Mozda sutra i preuzme, mada nista od toga Ne volim da me neko pravi ludom
2018 04 01
O kojoj clanici je rec?
2018 04 01
Izvinite, Ukoliko sutra ne podigne postavicu link clanice Mada kad nijr do sada , nece ni sutra ali ajde da ispostujem...
2018 04 01
I ja se pitam sta znaci naruciti i ne podici. Meni ova clanica uredno odgovori na poruku kao nije do nje, ceka da joj neko uplati novac .... Ali sve poruke su joj pune kontradiktornosti Hm...
2018 04 02
Jos me nesto zanima, sta je sa clanicama koje imaju utiske ikao prodavac a prazni im garderoberi skroz ????🙃
2018 04 02
To znači da su prodale što su imale,ili.pak dupla saradnja,a pravo na ocenu samo jednom....Nego, zao mi je sto sam vec u Vašem.prvom postu zaključila da će Vam se paket vratiti.....Sada ste nešto nucili,ili uplata unapred,ili kaparisanje pa slanje pouzećem....Ima vremena,svi se mi ovde na nekakvim greškama učimo...
2018 04 02
Sada zvanicno i link ka Dijani, kako god ...🤬🤬
2018 04 02
Super za link, sad još negativan utisak. ;)
2018 04 02
Mislim da se nisi trebala usuditi da saljes pre uplate nekom ko ima jedan utisak. Mogla si da izbegnes ovu neprijatnost. Ne kazem da je veci broj pozitivnih siguran znak da je neko posten ali bar mnogo povecava verovatnocu.
2018 04 02
Pa nisam tako mislila i ja sam imala kad sam otvorila profil jedan utisak... Sada imam sedam a prodala sam dosta stvari i nisan prevarant ...> NinaKg: > Mislim da se nisi trebala usuditi da saljes pre uplate nekom ko ima jedan utisak. Mogla si da izbegnes ovu neprijatnost. Ne kazem da je veci broj pozitivnih siguran znak da je neko posten ali bar mnogo povecava verovatnocu.
2018 04 02
Nema veze na greskama se uci...
2018 04 02
1 2