Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Zene, pisite recepte svi ovde :) lako i zdravo, sto moze svako da spremi :D

Zene, pisite recepte svi ovde :) lako i zdravo, sto moze svako da spremi :D
2018 04 12
Ja imam super predlog za detox sok, ja ga pijem već danima umesto vode. U bokal pun vode ubaciti 1 veći limun isečen na kolutove 1 veći krastavac isto tako isečen Narendana kora od jedne pomorandže I malo narendanog djumbira. Jako je bitno da ne stavljate onaj sušeni iz kesice Potrebno je da odstoji preko noći u frižideru pre konzumiranja. Mani jako prija, nadam se da će nekome biti od koristi.☺️👋🏻
2018 04 12
Jooj od ove salatice mi posla voda na usta!!! x-)
2018 04 21
gotove su za 10 minuta a zdrave su i pune proteina I da ja volim za dorucak da napravim sejk od banane sa mlekom i dodam kakao i keks i nekad puter od kikirikija al keks i kikiriki dodajem jer je dobro za one koji kao ja zele da se ugoje : ) a za salatu ja volim da pravim svoju improvizovanu rusku salatu u koju stavljam samo kuvani krompir, kuvana jaja i kuvanu sargarepu i nezdravi majonez ali sta cu kad sam zavisnik od istog mada sam ga sad zamenila tartar sosom posto je manje kalorican i zdraviji Takodje spagete sa sitno seckanim kiselim krastavcicima, seckanim belim lukom , tunjevinom i pavlakom sve se pomesa i fantasticno je I spagete sa pecurkama, prvo proprzim crni luk pa dodam pecurke kad su pecurke gotove dodam pavlaku za kuvanje i tu smesu sipam u spagete u ovome se davim bukvalno :D I ne znam da l ste probale kad pravim picu stavim suve sljive daju joj fantastican slatkasti ukus :D
2018 04 21
> *STARS*: > Jooj od ove salatice mi posla voda na usta!!! x-) ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
2018 04 21
Ja imam jedan super recept, ukusno je mada ne znam koliko se lako sprema i koliko je zdravo xd Kuvano jaje preseci na pola, izvaditi zumance, pomesati pavlaku sa fetom, filovati jaje, isprziti susam i posuti po tome, izgledaju kao kolacici i preukusni su :D
2018 05 03
250gr margarina, 300gr melevenog keksa, 200gr secera u prahu, 500 ml kisele pavlake, sve izmesas, nafilujes s tim oblandu, stavis pola sata da odstoji i to je to :)
2018 05 09