Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Problem u mom profilu ili zatisje generalno na sajtu ?

Ko je voljan neka pise da li radim nesto pogresno, ili je generalno neko zatisje sto se prodaje tice. Bas se trudim da sve uslikam, opisem ,pravim i kolaze pa mi eto nije jasno do cega je sto je prodaja jako opala
2018 04 16
Ili ljudi nemaju para (mnogo se više traže razmene nego ranije) ili ljudi neće više da plaćaju poštarinu za slične predmete koje mogu da kupe u lokalnom Second Hand shop-u. Zatišje je svuda, i stalno čitam teme slične tematike.
2018 04 16
Postarine su stvarno skupe , jedino kad se salje preporuceno bude ok postarina po meni
2018 04 16
Takodje jako dugo nisam nista prodala, ali iskreno da vam kazem, generalno su cene na sajtu poslate kao u buticima, tako da ni sama više odecu ne tražim ovde.
2018 04 16
Jesu i ovde cene jako visoke, pogotovo oni "popularniji" predmeti koji su na samom pocetku. Ja nista nisam prodala a dosta dugo sam na ovom sajtu samo radim razmene jer se za kupovinu apsolutno niko ne javlja :/
2018 04 16
I kod mene ista stvar, cak sam se jedan dan i zapitala da folder razgovori nije zablokirao pa nista ne stize :D
2018 04 16
> 11Ivana11: > I kod mene ista stvar, > cak sam se jedan dan i zapitala da folder razgovori nije zablokirao pa nista ne stize :D Hahaha carice! :)
2018 04 16
> Monika993: > Hahaha carice! :) pa stvarno x-) inace rado bih se ja menjala nego sam u sedmom mesecu trudnoce pa sada ne trebam nista, al opet potrazim za razmenu nesto van odece al opet dzaba i to , ni tu se niko ne javlja :o ,:( da nije jos vas u istoj situaciji pomislila bih da postajem nevidljiva x-)
2018 04 16
Ja sam ovde relativno nova...i mislim da nema nikakvog pravila....mnogo nas je na sajtu...odnosno velika konkurencija....ja kada trazim nesto za sebe...nikada ne izlistam sve strane...prvih 20-30 max...
2018 04 16
I mene to isto zanima sta se desava, mada pretpostavljam da je u pitanju skupa cena postarine, a i odredjenih stvari, jer na primer, danas setam gradom i stvarno sam naisla na dosta radnji gde su nove majice po 400, 500 din, sto je naravno isplatljivije nego ovde kupovati + postarina, ali nadajmo se da ce u sledecem periodu biti bolje :) puno srece svim clanicama :*
2018 04 16
> 11Ivana11: > I kod mene ista stvar, > cak sam se jedan dan i zapitala da folder razgovori nije zablokirao pa nista ne stize :D Aha,ha,ha, isto sam rarmisljala unazad par dana... x-) leptirica- cene su vise nego pristupacne, fotografije, opis.. sve je kako treba :) Definitivno zatisje, pogotovo sto se mnogo nas zali... :/
2018 04 16
Kod mene ima potraznje, ali se najvise kupuju stvari po 300, 400 dinara, iako sam maksimalno snizila cene, ali svakako bolje ista nego nista :D
2018 04 16
Otanjili smo :)
2018 04 16
> SandraKg93: > Kod mene ima potraznje, ali se najvise kupuju stvari po 300, 400 dinara, iako sam maksimalno snizila cene, ali svakako bolje ista nego nista :D Super sto je tako, vi ste retka clanica koja se ne zali vec hvali i to je lepo cuti :) Pu, pu da vas ne ureknem :') Neka bude vise od "ista" :)
2018 04 16
Postarine su preskupe a ovde su i cene dosta visoke pa se ljudi verovatno odluce za radnju gde ce kupiti novu stvar po istoj ceni kao i ovde sto bi dali za polovnu.. a mozda i stvarno ljudi nemaju para kako kaze aleksandra.. i meni jako slabo ide prodaja a mislim da su cene sasvim pristupacne..
2018 04 17
1 2