Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

eserihija, rezistentna na sve, HITNO prirodni lekovi :/

imam upalu besike od eserihije preko 100.000 ;/ rezistentna sam na sve antibiotike pa moram preirodna lecenja, ali imam upalu pa je jako hitno i trazim nesto efektnije i sto brze moguce ://molim vas pisite svi ovde na jednom mestu....
2018 04 23
Kupi u zdravoj hrani moringu u prahu i uzimaj umesano u sok,caj,u sta god 1 kasicicu dnevno, guglaj o moringi malo se zna,a jako je zdrava. Od drugih prirodnih stvari takodje mozes piti kombuha napitak,kupuje se u zdravoj hrani. Za lecenje besike poznat je caj od kukuruzne svile,persun i rastavic, pa pij po solju od svakog. Maticnjak je isto za sve upale dobar( caj). E i kapi divljeg origana i caj su super jaki ,prirodni antibiotik. Ovo sam sve davala i dajem svojoj deci ( ne odjednom nego po potrebi :) ) tako da ti nece skoditi....
2018 04 23
> FashionCode: > imam upalu besike od eserihije preko 100.000 ;/ rezistentna sam na sve antibiotike pa moram preirodna lecenja, ali imam upalu pa je jako hitno i trazim nesto efektnije i sto brze moguce ://molim vas pisite svi ovde na jednom mestu.... Csj Jpsif Pancic :) sto posto! Izbacujes za mesec dana i ako se ponovi, opet
2018 04 23
Čaj od peršuna definitivno pomaže. Čula sam da pomaže belo vino sa belim lukom (izguglaj kako se sprema). Svakako što više tečnosti! Srećno i da se što pre rešiš te napasti!
2018 04 24
Izguglaj to sa belim lukom,ima i onaj sa belim lukom i vodom recept,pa svakog jutra pijes tu vodu u kojoj je stajao beli luk,iskreno meni je bilo nenormalno tesko da to pijem jer nadima zeludac ali svakako probaj sve jer znam kakvu muku mucis,caj od persuna,kukiruzne svile...Srecno!
2018 04 24
I srebrnu vodu kupi u apoteci, unistava bakterije i gljivice, a ne skodi
2018 04 24
Na fejsu ima Radmila Mokan pravi prirodne tinkture i meleme a i bas se razume u biljke i prirodna lecenja. Provereno sve i testirano a cene 350-400 din ja sad pijem za mrsavljenje nesto njeno. Ulje od origana obavezno, caj od uve i prolom vodu.
2018 04 24
> SaleShopRada: > Na fejsu ima Radmila Mokan pravi prirodne tinkture i meleme a i bas se razume u biljke i prirodna lecenja. Provereno sve i testirano a cene 350-400 din ja sad pijem za mrsavljenje nesto njeno. Ulje od origana obavezno, caj od uve i prolom vodu. Za uvin caj, moram da naglasim, da se lepo raspitas o upotrebi, da ga ne pijes dzabe. Ne sme se koristiti mnogo dugo i mnogo cesto. I u to vreme dok ga pijes, ishrana mora biti adekvatna, jer uvin caj deluje samo u baznoj sredini, znaci nista sto mokracu cini kiselom, ne bi smela da konzumiras. I preporucuje se upotreba zbog toga sode bikarbone malo pre uzimanja caja. A prolom voda je top! Meni zakon! Caj od brusnice niko nije ovde spomenuo...
2018 04 25
Odes privatno kod pravog lekara ,da ti da pravu terapiju koja ce trajati par meseci .
2018 04 25
> FashionCode: > imam upalu besike od eserihije preko 100.000 ;/ rezistentna sam na sve antibiotike pa moram preirodna lecenja, ali imam upalu pa je jako hitno i trazim nesto efektnije i sto brze moguce ://molim vas pisite svi ovde na jednom mestu.... Isti problem!!! Ja sam resila ! Sada sam na poslu pisem cim se vratim! Za noc si kao nova!
2018 04 26
Ja sam uzimala uvin caj (samo rinfuzni ne u kesicama) i prolom vodu, puno caja i jako puno tecnosti da sve izbacis. Znam da ne smes da mesas cajave (tipa brusnicu i uvu zajedno i slicno)
2018 04 27
> LuxFashionBrand: > > FashionCode: > > imam upalu besike od eserihije preko 100.000 ;/ rezistentna sam na sve antibiotike pa moram preirodna lecenja, ali imam upalu pa je jako hitno i trazim nesto efektnije i sto brze moguce ://molim vas pisite svi ovde na jednom mestu.... > Isti problem!!! Ja sam resila ! Sada sam na poslu pisem cim se vratim! Za noc si kao nova! Pisi nam ovde svima javno. Ja trenutno nemam, ali to je zato sto vise vodim racuna o prevenciji, tipa spavam sa carapama i leti da se ne smrznem..
2018 04 27
...Mislim da su sve te borbe sa bakterijama stvar imuniteta i da prvo na njemu treba da se poradi!
2018 04 27
Caj od persuna, odlican.
2018 04 28
Jel ti pomoglo nesto fashiongirl?
2018 04 28
1 2