Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Morala sam i ja da svratim u kafić 😆,ali najviše me privukla ova dusa sa brkovima 😁 Gde si to pronašla,da kupim i ja mom sinčiću ?😁
2018 04 30
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > > *STARS*: > > > > > lokibg: > > > > > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > > > > > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") > > > > Na koga si se nameracila ;) > > > > Hehehe,tesko njemu... :P > > > Ni na koga naravno! Ali zato moj muž ima da ispašta dugo i mučno zbog toga što mi je za 1.maj uvalio, tj.pozvao u goste najveće smarače pa još danas izneo i ideju da možda prespavaju kod nas! Mmmhhhhmmmm...........NE! :') :') :') :') :') :') > > Možda je neko od tih smarača upravo na forumu :D pazi šta pričaš hahahahaha > Hehehehehehe.....bez brige, uvek pazim sta pricam! 😉 Cak i da su tu.... > Hocu da kazem je da su upoznati sa tim da su maksimalno NEdobrodosli s moje strane, ali obraz....djon....i tako.... > Ne bih dalje o tome, bio je super dan, opet u luna parku sa klincima.... Joj...stvarno ne verujem kakvi ljudi 😲😒 Ja bih se onda dobro zabavila. Mozda nije lepo ali da li ih je muz pozvao? Jeste. Izvalila bih se lepo a muziću prepustila apsolutno sve obaveze oko hrane,posluzenja i svega ostalog sto se podrazumeva tog dana. Ama ni prstom ne bih mrdnula. Zabavljala se sa decom ili citala neku dobru knjigu i bila u svom svetu. Mozda je nekulturno ali je daleko vise nekulturno da oni znaju da nisu pozeljni i opet dolaze bez pardona. A trebalo bi i on da nauci da si preca ti nego udovoljiti ljudima koji ti ne prijaju. Niko nije duzan da trpi ono sto mu ne prija 😗
2018 04 30
Telefon mi prebaci reči,a ja ne gledam.Htela sam da kažem duda sa brkovima, naravno 😃
2018 04 30
> lokibg: > > *STARS*: > > > lokibg: > > > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > > > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") > > Na koga si se nameracila ;) > > Hehehe,tesko njemu... :P > Ni na koga naravno! Ali zato moj muž ima da ispašta dugo i mučno zbog toga što mi je za 1.maj uvalio, tj.pozvao u goste najveće smarače pa još danas izneo i ideju da možda prespavaju kod nas! Mmmhhhhmmmm...........NE! :') :') :') :') :') :') 😂😂😂😂😂 A jaoooo neeee!! Haha dodji ti kod mene 😂
2018 04 30
> Jagodica79: > Telefon mi prebaci reči,a ja ne gledam.Htela sam da kažem duda sa brkovima, naravno 😃 Hehehe razumela sam.....CHANGE ME radnji na Banjici ,:)
2018 04 30
Dobro jutro 😗
2018 04 30
> Marylin: > > lokibg: > > > *STARS*: > > > > lokibg: > > > > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > > > > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") > > > Na koga si se nameracila ;) > > > Hehehe,tesko njemu... :P > > Ni na koga naravno! Ali zato moj muž ima da ispašta dugo i mučno zbog toga što mi je za 1.maj uvalio, tj.pozvao u goste najveće smarače pa još danas izneo i ideju da možda prespavaju kod nas! Mmmhhhhmmmm...........NE! :') :') :') :') :') :') > 😂😂😂😂😂 A jaoooo neeee!! Haha dodji ti kod mene 😂 A sve ti je jasnoooooo! Hahahahahhahaahaaaaha............. Elena, ma probala sam i to, probala sam sve zakonom dozvoljene metode-ne vredi, vracaju se kao herpes hhahahahaha..... :') :') :') :') :')
2018 04 30
> ElenaPt: > Dobro jutro 😗 Dobro jutro :)
2018 04 30
Jutro, cure :D jel se spremate za nepozeljne goste? Trazi im neke pare na zajam, pa nemoj da vratis, nikad vise nece doci :D
2018 04 30
> Debela_devojka: > Jutro, cure :D jel se spremate za nepozeljne goste? Trazi im neke pare na zajam, pa nemoj da vratis, nikad vise nece doci :D Ahahahaha mislim da bi onda jos cesce dolazili i proganjali :))) Njima treba zajmiti pare pa bi onda izbegavali da dodju da ne moraju da vrate sto duze ali nije lako danas ni zajmiti :)))
2018 04 30
> Marylin: > > Debela_devojka: > > Jutro, cure :D jel se spremate za nepozeljne goste? Trazi im neke pare na zajam, pa nemoj da vratis, nikad vise nece doci :D > Ahahahaha mislim da bi onda jos cesce dolazili i proganjali :))) Njima treba zajmiti pare pa bi onda izbegavali da dodju da ne moraju da vrate sto duze ali nije lako danas ni zajmiti :))) Tacno tako :)
2018 04 30
> *STARS*: > > Marylin: > > > Debela_devojka: > > > Jutro, cure :D jel se spremate za nepozeljne goste? Trazi im neke pare na zajam, pa nemoj da vratis, nikad vise nece doci :D > > Ahahahaha mislim da bi onda jos cesce dolazili i proganjali :))) Njima treba zajmiti pare pa bi onda izbegavali da dodju da ne moraju da vrate sto duze ali nije lako danas ni zajmiti :))) > Tacno tako :) Vidis, u pravu si :D
2018 04 30
Malo bih začinila temu. Devojke, da li poznajete nekoga ko boluje od anoreksije ili bulimije?tek sam skoro malo više obratila pažnju na ova dva poremećaja.i mogu vam reći da nisam bila svesna ozbiljnosti istih :|
2018 04 30
> Debela_devojka: > Malo bih začinila temu. Devojke, da li poznajete nekoga ko boluje od anoreksije ili bulimije?tek sam skoro malo više obratila pažnju na ova dva poremećaja.i mogu vam reći da nisam bila svesna ozbiljnosti istih :| Na svu sreću ne poznajem nikoga ko boluje od toga. Jako mi je žao tih ljudi. :/
2018 04 30
> Keikoo: > > Debela_devojka: > > Malo bih začinila temu. Devojke, da li poznajete nekoga ko boluje od anoreksije ili bulimije?tek sam skoro malo više obratila pažnju na ova dva poremećaja.i mogu vam reći da nisam bila svesna ozbiljnosti istih :| > Na svu sreću ne poznajem nikoga ko boluje od toga. Jako mi je žao tih ljudi. :/ Joj i meni. Čitala sam par ispovesti i baš sam se rastužila. Ali ima mnogo onih Proud to be anorexic o.O tzv Proana ekipa. To me je zgranulo još više
2018 04 30
1 2 3 4 5 6 ... 72