Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> *STARS*: > > Marylin: > > > Debela_devojka: > > > Jutro, cure :D jel se spremate za nepozeljne goste? Trazi im neke pare na zajam, pa nemoj da vratis, nikad vise nece doci :D > > Ahahahaha mislim da bi onda jos cesce dolazili i proganjali :))) Njima treba zajmiti pare pa bi onda izbegavali da dodju da ne moraju da vrate sto duze ali nije lako danas ni zajmiti :))) > Tacno tako :) Ni pare, ni zajam niti bilo sta drugo...nista nije dovoljno efikasno za ovaj egzorcizam hahaha.... Ako moze neko u ovom kaficu da mi posluzi cist martini? Crveni volim.... ;) :*
2018 04 30
Joj...jesu divne pantalone...i savrseno ti stoje 🤗😗
2018 04 30
Hvala, hvala! E jedino sto ne mogu da ih nosim na stikle jer su za to kratke, ali srecom stikle nosim svake prestupne godine hehehehe.... A materijal je pamuk i to onaj mekan a tezak-ma sve bas kako volim! Jooooj sto sam hepiiiii!!!!!! :") :") :") :") :") :") :")
2018 04 30
> lokibg: > Hvala, hvala! E jedino sto ne mogu da ih nosim na stikle jer su za to kratke, ali srecom stikle nosim svake prestupne godine hehehehe.... > A materijal je pamuk i to onaj mekan a tezak-ma sve bas kako volim! Jooooj sto sam hepiiiii!!!!!! :") :") :") :") :") :") :") Štikle nosim kad je mama raspoložens za histeriju moje ćere, pa se mužić i ja prošetamo sami na neku večericu. Dakle, nikad :D :D
2018 04 30
E jeste divno 😗 Meni moji danas kazu:Pustila si malo stomacic Samo ih upitah:Koji stomacic 😂😂😂 Meni je divno sa tih 1-2 kg viska u stomaku,moji su i najbitnije je da sam zdrava. Ima ko me voli i sa njim a sve i da nema ja sama sebe volim i sasvim je dovoljno 😊 Bude mi smesno kada se setim kako sam se kao tinejdzerka nervirala zbog ovog ili onog. Stvarno je najlepsi osecaj kada covek sebe prihvati i zavoli bas onakvog kakav jeste sa svim vrlinama i manama ♥️
2018 05 01
Samo da se javim da sam živa, mada ozračena.....hahahahha.....pa pošto sam radioaktivna trudiću se da maksimalno izbegavam forum narednih dana kako neko ne bi ni kriv ni dužan osetio na svojoj koži moj post traumatski sindrom hahahahahaha :') :') :') :') :') :') Šalim se, bez brige... ,:)
2018 05 01
> lokibg: > Samo da se javim da sam živa, mada ozračena.....hahahahha.....pa pošto sam radioaktivna trudiću se da maksimalno izbegavam forum narednih dana kako neko ne bi ni kriv ni dužan osetio na svojoj koži moj post traumatski sindrom hahahahahaha :') :') :') :') :') :') > Šalim se, bez brige... ,:) Ne daj se :D obuci još jednom nove lone, biće ti bolje. Evo ja upravo pocepala treću šniclu danas i razmišljam šta ću za doručak :D užaseviiii
2018 05 01
Devojke, treba mi pomoć :) Rešim sinoć da ofarbam neke majice u crno i hajde što mi je cela kada bila crna (totalna katastrofa), to regulišem. Problem je taj što mi se obojila guma oko bubnja. Da li neko zna čime može da se skine ta crna boja? Sad mi radi masina na otkuvavanju sa sodom bikarbonom (da bi se povećala temperatura) i izbacuje tamnu vodu. :/ Napravih sr*nje u mašini. Ne znam koji me je đavo terao da bojim, umesto da sam odnela na hemijsko da mi oboje.
2018 05 02
Ipak sam našla rešenje :) posle otkuvavanja sam sunđerom oribala deo gume i skida se boja. Samo što treba sve detaljno da se pređe da ne oboji neki sledeći veš. :')
2018 05 02
> Keikoo: > Devojke, treba mi pomoć :) > Rešim sinoć da ofarbam neke majice u crno i hajde što mi je cela kada bila crna (totalna katastrofa), to regulišem. Problem je taj što mi se obojila guma oko bubnja. Da li neko zna čime može da se skine ta crna boja? Sad mi radi masina na otkuvavanju sa sodom bikarbonom (da bi se povećala temperatura) i izbacuje tamnu vodu. :/ Napravih sr*nje u mašini. Ne znam koji me je đavo terao da bojim, umesto da sam odnela na hemijsko da mi oboje. Drugi put kad farbaš, stari lonac i na ringlu. Ništa u mašini. Moja tetka kupuje boje za cca 70 din i sestra i ja kad god hoćemo nešto da farbamo, u lonac i eto :) nema nereda
2018 05 02
Ma nemam ni stari lonac :') Ovako sam napravila haos takav da mi neće više pasti na pamet da nešto bojim hahahha Moraću još jednom mašinu na otkuvavanje sa sodom :')
2018 05 02
Imaš u DM-u italijanske boje za tekstil kojima se farba direktno u mašini, provereno farbaju i provereno ne ostavljaju tragove za sobom.
2018 05 02
> srebrna: > Imaš u DM-u italijanske boje za tekstil kojima se farba direktno u mašini, provereno farbaju i provereno ne ostavljaju tragove za sobom. Baš sam te i koristila. Napraviše mi šou :) Kada je neizbežna, bubanj sam otkuvavala, pa sam morala da ribam gumu od bubnja i sad mi opet radi otkuvavanje. hahahha Ući ću u crvenu zonu sa strujom hahahah
2018 05 02
Meni su odlično odradile posao, bez i najmanjeg problema, poštovala sam uputstvo, farbanje na 40 stepeni i posle kratak program na prazno da ispere ostatke. Ne znam o čemu se radi ali dobro je da si uspela da središ lom. Nadam se da si makar zadovoljna rezultatom.
2018 05 02
> srebrna: > Meni su odlično odradile posao, bez i najmanjeg problema, poštovala sam uputstvo, farbanje na 40 stepeni i posle kratak program na prazno da ispere ostatke. Ne znam o čemu se radi ali dobro je da si uspela da središ lom. Nadam se da si makar zadovoljna rezultatom. I ja sam sve radila kako je napisano. Ko zna šta bi moglo da bude. :/ I to što kažeš, bar sam sve sanirala hahaha Neće me više videti ovakvo farbanje hahha Stavila sam jednu svetlo sivu majicicu i jednu svetlo plavu i obe su dobile petrolej boju umesto crnu hahahhaha Ali ova petrolej je baš fenomenalna. Da sam je gađala ne bih je pogodila haha Sreća u neseći.
2018 05 03
1 2 3 4 5 6 7 ... 72