Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Obavezno opeglaj majice na što višoj temperaturi (koliko dopušta materijal) da dodatno fiksiraš boju. To ne piše na kutiji ali mi je drugarica koja je dizajner tekstila to savetovala nakon farbanja odeće.
2018 05 03
> srebrna: > Obavezno opeglaj majice na što višoj temperaturi (koliko dopušta materijal) da dodatno fiksiraš boju. To ne piše na kutiji ali mi je drugarica koja je dizajner tekstila to savetovala nakon farbanja odeće. Super :) Hvala puno na savetu, tako ću i uraditi. :)
2018 05 03
> srebrna: > Obavezno opeglaj majice na što višoj temperaturi (koliko dopušta materijal) da dodatno fiksiraš boju. To ne piše na kutiji ali mi je drugarica koja je dizajner tekstila to savetovala nakon farbanja odeće. Odlican savet! Sta mislis ove moje boss farmerke imaju dve svetlije fleke,a one su bež boje,u koju boju da ih prefarbam,a da dobro primi boja,mislim da ne ostane sareno,mozda ih i prodam onda? Zao mi,kao nove su i original.
2018 05 03
Sta pijemo danas? Ja sam za jedan Somerby ,kruska :) Steta,moram na posao.
2018 05 03
> *STARS*: > > srebrna: > > Obavezno opeglaj majice na što višoj temperaturi (koliko dopušta materijal) da dodatno fiksiraš boju. To ne piše na kutiji ali mi je drugarica koja je dizajner tekstila to savetovala nakon farbanja odeće. > Odlican savet! Sta mislis ove moje boss farmerke imaju dve svetlije fleke,a one su bež boje,u koju boju da ih prefarbam,a da dobro primi boja,mislim da ne ostane sareno,mozda ih i prodam onda? Zao mi,kao nove su i original. Samo crno. A sto ne pokusas Vanishem da skines fleke? Ili si probala? Danas bih popila neki Mojito :D ili Laki Wiki
2018 05 03
Ps ocigledno je neko probso da skine fleku varikinom pa je izbeleo originsl boju
2018 05 03
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > > srebrna: > > > Obavezno opeglaj majice na što višoj temperaturi (koliko dopušta materijal) da dodatno fiksiraš boju. To ne piše na kutiji ali mi je drugarica koja je dizajner tekstila to savetovala nakon farbanja odeće. > > Odlican savet! Sta mislis ove moje boss farmerke imaju dve svetlije fleke,a one su bež boje,u koju boju da ih prefarbam,a da dobro primi boja,mislim da ne ostane sareno,mozda ih i prodam onda? Zao mi,kao nove su i original. > Samo crno. A sto ne pokusas Vanishem da skines fleke? Ili si probala? Danas bih popila neki Mojito :D ili Laki Wiki Moze,odma stize x-) radim do 5
2018 05 03
Devojke kako resavate problem sa clanicama koje se interesuju za predmet,dogovaraju,a onda ispare,bukvalno,ja pitam jos koji put da li kupuju predmet ili ne,i ne javljaju se. Jel to redovna pojava ovde "kobajagi " kupci? Mozda im je to fantazija,kao kupuju garderobu :) Mozda treba otvoriti novi podforum " kupci koji odustaju" pa tamo da se kace screensotovi prepiske i link clanice. Malo da ocistimo sajt. Sad sam imala prepisku sa jednom od njih,jos se ona naljutila,kaze odustaje ,jer je smaram.... :o
2018 05 03
> *STARS*: > > srebrna: > > Obavezno opeglaj majice na što višoj temperaturi (koliko dopušta materijal) da dodatno fiksiraš boju. To ne piše na kutiji ali mi je drugarica koja je dizajner tekstila to savetovala nakon farbanja odeće. > Odlican savet! Sta mislis ove moje boss farmerke imaju dve svetlije fleke,a one su bež boje,u koju boju da ih prefarbam,a da dobro primi boja,mislim da ne ostane sareno,mozda ih i prodam onda? Zao mi,kao nove su i original. Možeš probati sa DM farbom (ova sa kojom se Keikoo namučila a meni sve odlično bilo), imaju i teget i boju denima. Samo poštuj uputstvo i tačno izmeri gramažu, čini mi se da kutija odgovara za 400 grama veša, ali proveri sve u radnji.
2018 05 03
> srebrna: > > *STARS*: > > > srebrna: > > > Obavezno opeglaj majice na što višoj temperaturi (koliko dopušta materijal) da dodatno fiksiraš boju. To ne piše na kutiji ali mi je drugarica koja je dizajner tekstila to savetovala nakon farbanja odeće. > > Odlican savet! Sta mislis ove moje boss farmerke imaju dve svetlije fleke,a one su bež boje,u koju boju da ih prefarbam,a da dobro primi boja,mislim da ne ostane sareno,mozda ih i prodam onda? Zao mi,kao nove su i original. > Možeš probati sa DM farbom (ova sa kojom se Keikoo namučila a meni sve odlično bilo), imaju i teget i boju denima. > Samo poštuj uputstvo i tačno izmeri gramažu, čini mi se da kutija odgovara za 400 grama veša, ali proveri sve u radnji. Hvala puno,nadam se da ce uspeti... Inace cu prodavati Boss sorc ,:)
2018 05 03
> *STARS*: > Devojke kako resavate problem sa clanicama koje se interesuju za predmet,dogovaraju,a onda ispare,bukvalno,ja pitam jos koji put da li kupuju predmet ili ne,i ne javljaju se. Jel to redovna pojava ovde "kobajagi " kupci? Mozda im je to fantazija,kao kupuju garderobu :) > Mozda treba otvoriti novi podforum " kupci koji odustaju" pa tamo da se kace screensotovi prepiske i link clanice. Malo da ocistimo sajt. > Sad sam imala prepisku sa jednom od njih,jos se ona naljutila,kaze odustaje ,jer je smaram.... :o Ja iskuliram. Ne forsiram ništa. Klikne da želi i postavlja pitanja. Ja odgovorim i to je to. Meni ništa ne menja da li će kliknuti na želim ili samo poslati poruku. Jedna mi je rekla hoće da kupi, ja odgovorim i na tome se zavši :') Oguglala sam na sve to, imam godine iskustva na KP i Kupindu tako da se ne brinem.
2018 05 03
> Keikoo: > > *STARS*: > > Devojke kako resavate problem sa clanicama koje se interesuju za predmet,dogovaraju,a onda ispare,bukvalno,ja pitam jos koji put da li kupuju predmet ili ne,i ne javljaju se. Jel to redovna pojava ovde "kobajagi " kupci? Mozda im je to fantazija,kao kupuju garderobu :) > > Mozda treba otvoriti novi podforum " kupci koji odustaju" pa tamo da se kace screensotovi prepiske i link clanice. Malo da ocistimo sajt. > > Sad sam imala prepisku sa jednom od njih,jos se ona naljutila,kaze odustaje ,jer je smaram.... :o > Ja iskuliram. Ne forsiram ništa. Klikne da želi i postavlja pitanja. Ja odgovorim i to je to. Meni ništa ne menja da li će kliknuti na želim ili samo poslati poruku. Jedna mi je rekla hoće da kupi, ja odgovorim i na tome se zavši :') Oguglala sam na sve to, imam godine iskustva na KP i Kupindu tako da se ne brinem. Znaci u tome je poenta. Kliknu da zele da kupe i tek tako odustanu. Nova sam,valjda cu se navici...
2018 05 03
Jesam imala nalog,ali su devojke zaista koje su htele da kupi stiskale zelim,a ako se raspituju poruke u inbox. Ovo mi jeste novo. Trazis podatke za uplatu i nestanes... Ok,jasno mi je,meni najlakse da ne razmisljam i iskuliram,pa ako se javi,javi ;)
2018 05 03
> *STARS*: > Devojke kako resavate problem sa clanicama koje se interesuju za predmet,dogovaraju,a onda ispare,bukvalno,ja pitam jos koji put da li kupuju predmet ili ne,i ne javljaju se. Jel to redovna pojava ovde "kobajagi " kupci? Mozda im je to fantazija,kao kupuju garderobu :) > Mozda treba otvoriti novi podforum " kupci koji odustaju" pa tamo da se kace screensotovi prepiske i link clanice. Malo da ocistimo sajt. > Sad sam imala prepisku sa jednom od njih,jos se ona naljutila,kaze odustaje ,jer je smaram.... :o Eeee koliko cew toga tek biti na sajtu samo se ne opterecuj oko takvih.Postoji i tema ali je pretrpana pa ne verujem da ikome sluzi. Najbolje da iskuliras,da uglavnom ne prihvatas rezervacije jer ih zaista malo ko ispostuje zaista,da se ne opterecujes jer ti mnoge ni hvala nece reci i tako
2018 05 04
> ElenaPt: > > *STARS*: > > Devojke kako resavate problem sa clanicama koje se interesuju za predmet,dogovaraju,a onda ispare,bukvalno,ja pitam jos koji put da li kupuju predmet ili ne,i ne javljaju se. Jel to redovna pojava ovde "kobajagi " kupci? Mozda im je to fantazija,kao kupuju garderobu :) > > Mozda treba otvoriti novi podforum " kupci koji odustaju" pa tamo da se kace screensotovi prepiske i link clanice. Malo da ocistimo sajt. > > Sad sam imala prepisku sa jednom od njih,jos se ona naljutila,kaze odustaje ,jer je smaram.... :o > Eeee koliko cew toga tek biti na sajtu samo se ne opterecuj oko takvih.Postoji i tema ali je pretrpana pa ne verujem da ikome sluzi. > Najbolje da iskuliras,da uglavnom ne prihvatas rezervacije jer ih zaista malo ko ispostuje zaista,da se ne opterecujes jer ti mnoge ni hvala nece reci i tako Za zadnjih pet dana u proseku je bila bar jedna do dve dnevno,ma ne mora da mi kaze hvala,nek kaze ok,ne odgovara mi,ili razmislicu... Poslala sam ti poruku u inbox,vidi kad budes imala vremena. Laku noc :")
2018 05 04
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 72