Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Devojkeeeeeeee! Zatvorice mi kafic, jedva sam ga nasla. Gde ste?
2018 05 06
Ovih dana nema nesto prometa...
2018 05 06
Evo mene,sada se vratila iz provoda o:)
2018 05 06
Super,blago tebi :) Ja cuvam decu dok spavaju :s I pokusavam da nakacim nove predmete.... Okacim tri slike i na cetvrtoj me vrati na pocetnu :@
2018 05 06
Ja moju prepustila dedi na cuvanje 😊. Doduse nije bas ni nesto mala ali ni velika da ostaje sama nocu. Bitno je da smo se snasli a dobila sam od nje i dozvolu da skitam do 3h. Bila sam dobra i dosla kuci mnooogo ranije 😂😂
2018 05 06
Dobro jutro devojke :)
2018 05 06
Dobro jutro <3
2018 05 06
Dobar dan :) Ja se oprostih od još nekih stvari pa sam okačila. Bacite pogled, možda vam se nešto dopadne :) Svaki put kad prečešljavam stvari izvučem jednu do dve, pa opet prečešljavam i opet se oprostim od još jedne. hahaha Samo stoje tako u ormanu u nadi da ću ih nekad obući. :/
2018 05 06
> Keikoo: > Dobar dan :) > Ja se oprostih od još nekih stvari pa sam okačila. Bacite pogled, možda vam se nešto dopadne :) > Svaki put kad prečešljavam stvari izvučem jednu do dve, pa opet prečešljavam i opet se oprostim od još jedne. hahaha Samo stoje tako u ormanu u nadi da ću ih nekad obući. :/ Ja sam juce slikala 15ak stvari od kojih cu se oprostiti! Nisam stigla sve ni da ih postavim jos....ima tu jos kandidata, ali ih jos nisam prezalila hahahah.....
2018 05 06
> lokibg: > > Keikoo: > > Dobar dan :) > > Ja se oprostih od još nekih stvari pa sam okačila. Bacite pogled, možda vam se nešto dopadne :) > > Svaki put kad prečešljavam stvari izvučem jednu do dve, pa opet prečešljavam i opet se oprostim od još jedne. hahaha Samo stoje tako u ormanu u nadi da ću ih nekad obući. :/ > Ja sam juce slikala 15ak stvari od kojih cu se oprostiti! Nisam stigla sve ni da ih postavim jos....ima tu jos kandidata, ali ih jos nisam prezalila hahahah..... Hahahaha isto :D Toliko neke stvari zauzimaju mesto u nadi da će se nositi i koliko stoje čovek se veže za njih hahah Danas ću opet da prečešljam ormane i da ne budem lenja da probam da vidim na šta to liči na meni hahah Mi žene toliko stvari imamo, a nikad nemamo šta da obučemo hahah
2018 05 06
> Keikoo: > > lokibg: > > > Keikoo: > > > Dobar dan :) > > > Ja se oprostih od još nekih stvari pa sam okačila. Bacite pogled, možda vam se nešto dopadne :) > > > Svaki put kad prečešljavam stvari izvučem jednu do dve, pa opet prečešljavam i opet se oprostim od još jedne. hahaha Samo stoje tako u ormanu u nadi da ću ih nekad obući. :/ > > Ja sam juce slikala 15ak stvari od kojih cu se oprostiti! Nisam stigla sve ni da ih postavim jos....ima tu jos kandidata, ali ih jos nisam prezalila hahahah..... > Hahahaha isto :D Toliko neke stvari zauzimaju mesto u nadi da će se nositi i koliko stoje čovek se veže za njih hahah Danas ću opet da prečešljam ormane i da ne budem lenja da probam da vidim na šta to liči na meni hahah Mi žene toliko stvari imamo, a nikad nemamo šta da obučemo hahah Uh, ne znam....mislim da kad bih rekla da nemam sta da obucem samoj sebi bih opalila odmah tri samara! Evo najiskrenije, imam toliko garderobe da bih bez problema mogla da otvorim butik i da ne idem u nabavku barem 6 meseci hahahahaa......ne znam kako da se odviknem od kupovine!!!! Da se prijavim na Anonimne kupoholicare, ono kao grupne terapije i sl. :') :') :') :')
2018 05 06
> lokibg: > > Keikoo: > > > lokibg: > > > > Keikoo: > > > > Dobar dan :) > > > > Ja se oprostih od još nekih stvari pa sam okačila. Bacite pogled, možda vam se nešto dopadne :) > > > > Svaki put kad prečešljavam stvari izvučem jednu do dve, pa opet prečešljavam i opet se oprostim od još jedne. hahaha Samo stoje tako u ormanu u nadi da ću ih nekad obući. :/ > > > Ja sam juce slikala 15ak stvari od kojih cu se oprostiti! Nisam stigla sve ni da ih postavim jos....ima tu jos kandidata, ali ih jos nisam prezalila hahahah..... > > Hahahaha isto :D Toliko neke stvari zauzimaju mesto u nadi da će se nositi i koliko stoje čovek se veže za njih hahah Danas ću opet da prečešljam ormane i da ne budem lenja da probam da vidim na šta to liči na meni hahah Mi žene toliko stvari imamo, a nikad nemamo šta da obučemo hahah > Uh, ne znam....mislim da kad bih rekla da nemam sta da obucem samoj sebi bih opalila odmah tri samara! Evo najiskrenije, imam toliko garderobe da bih bez problema mogla da otvorim butik i da ne idem u nabavku barem 6 meseci hahahahaa......ne znam kako da se odviknem od kupovine!!!! Da se prijavim na Anonimne kupoholicare, ono kao grupne terapije i sl. :') :') :') :') Klasicni zenski problem,ej pa to sam dva puta nosila... x-)
2018 05 06
> ElenaPt: > Ja moju prepustila dedi na cuvanje 😊. Doduse nije bas ni nesto mala ali ni velika da ostaje sama nocu. Bitno je da smo se snasli a dobila sam od nje i dozvolu da skitam do 3h. > Bila sam dobra i dosla kuci mnooogo ranije 😂😂 Moja baba " za cuvanje dece " zbrisala. Dolazi sutra gotova je :")
2018 05 06
Nedeljni porodicni rucak- skusa,mladi krompirici,zelena salata,belo vino. Dezert- jagode sa slagom- gotova sam ,:)
2018 05 06
> *STARS*: > Nedeljni porodicni rucak- skusa,mladi krompirici,zelena salata,belo vino. Dezert- jagode sa slagom- gotova sam ,:) Jedan vikend idite kod Čačanina, 30% popust vikendom. Imaju fenomenalne ćevape na kajmaku, leskovačke ćevape, krompir ispod sača. mmm njam
2018 05 06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 72