Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Gde si STARS oronuo kafic skroz,slabo sluzis goste ,:) ,:)
2018 09 20
E Jeco,bas sam se smorila! Obozavam ovaj sajt,al mi se cini da je trenutno u rasulu. Niko nista ne kupuje i dzabe da das, tj dzabe bi se javile,njih dve tri uvek,ali sve preko 200 din je propast... Prevaranti rade ,varaju. Slike nestaju. Eto,u principu sam tu ,svaki dan,pijuckam Nes sama🙄 i cekam bolja vremena
2018 09 20
Ja reko neko pronasao muvu u soku,pa te sanitarci privremeno zatvorili :') :') Jeste u pravu si,neko totalno mrtvilo oko prodaje zavladalo :/
2018 09 20
Nesto lepo kod vas?
2018 09 20
Mrtvilo totalno 😂😂😂😂 Pozdrav devojke..
2018 09 21
Potpisano,naravno,zar sumnjas?!
2018 09 28
Caoooo, ja sam nova clanica. Da li mi moze neko objasniti kako se otvara nova tema? Hvala. Ps. Bacite pogled na moj profil, bice jos novih artikala. Pozdrav, dame! 😊
2018 10 01
Mrtvilo je svakako.. Mada sam prodala košuljicu.. Inače čitam teme, gledam da budem mirna i staložena... Što inače uvek i jesam.. 😎🤣 U poslednje vreme sam bubica Mica😆😎😂
2018 10 02
> MiciZara: > Mrtvilo je svakako.. Mada sam prodala košuljicu.. > Inače čitam teme, gledam da budem mirna i staložena... > Što inače uvek i jesam.. 😎🤣 > U poslednje vreme sam bubica Mica😆😎😂 Hahhaha Mici, moglo se primetiti na temama da kao da si u Zen fazi :')
2018 10 02
> Extranjera: > Caoooo, ja sam nova clanica. > Da li mi moze neko objasniti kako se otvara nova tema? Zdravo i dobrodosli :) U svakom podforumu gore a leve strane pise "NOVA TEMA" kliknete, upisete naslov, u donjem polju svoju objavu i idete na "KREIRAJ"
2018 10 02
Hvala puno! > Zdravo i dobrodosli :) > U svakom podforumu gore a leve strane pise
2018 10 02
> Keikoo: > > MiciZara: > > Mrtvilo je svakako.. Mada sam prodala košuljicu.. > > Inače čitam teme, gledam da budem mirna i staložena... > > Što inače uvek i jesam.. 😎🤣 > > U poslednje vreme sam bubica Mica😆😎😂 > Hahhaha Mici, moglo se primetiti na temama da kao da si u Zen fazi :') Da da jesam... Ahahah..
2018 10 03
Ti si hit XD
2018 10 03
> ElenaPt: > > lokibg: > > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") > I ja obozavam Evelin,super mi ucvrsti nokte 🤗 H
2018 10 03
Dg
2018 10 06
1 2 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 72