Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da mozda Ne ili Ne mozda da :)

Da podelim sa vama iskistvo Jedna clanica mi je porucila paket , tek sam posle videla da ima i negativne dve ( opis nije preuzela pakete) ali moj paket je preuzela Eto mozda ne treba odmah osuditi ili ipak treba ?????!!!!! Da cujem vase misljenje A opet ima i onih sa 100+ pozitivnih a ne preuzmu paketice 🧐🤨
2018 04 30
Ja sam imala slucaj da mi se na Viber javi clanica(tada mi je u opisu stajao br.tel.) ispostuje apsolutno moje uslove za uplatu unapred i dogovorile se sve bukvalno za 5 min. Istog dana uplatila ja poslala paket i sutradan preuzela. Kada sam usla na sajt da ostavim utisak tek onda sam videla da ima cak 5 negativih za nepreuzimanje paketa. Na uplati unapred svakako insistiram a posebno kod onih koji imaju negativne pa oni posle ne moraju da preuzmu pakete bas me brig
2018 04 30
Moje misljenje je da kad clanica ima negativnu za nepreuzimanje paketa, svaka saradnja sa njoj bez slanja unapred, bila bi cista lutrija.
2018 04 30
> Monika993: > Moje misljenje je da kad clanica ima negativnu za nepreuzimanje paketa, svaka saradnja sa njoj bez slanja unapred, bila bi cista lutrija. Slazem se :)
2018 04 30
> Monika993: > Moje misljenje je da kad clanica ima negativnu za nepreuzimanje paketa, svaka saradnja sa njoj bez slanja unapred, bila bi cista lutrija. Izvini, ali ne slazem se. Koliko puta se desavalo da devojka sa 100 i preko pozitivnih ne podigne ili prevari ili slicno. Smatram da nikoga ne treba unapred osuditi. Licno, nikad nikog ne bih prevarila, jer su mene prevarili vise puta, a vodim se time sto ne zelis sebi nemoj raditi ni drugom, ali zbog jednog ili dva losa iskustva ne znaci da treba sve osuditi unapred. Plus, imala sam divnih saradnji sa devojkama sa po jednom ili nijednom ocenom, cak i sa negativnim :") :") I nikad ne mozes biti siguran zasto neko nije podigao paket, uvek ima dve strane price :)
2018 04 30
> NinaDragicevic: > > Monika993: > > Moje misljenje je da kad clanica ima negativnu za nepreuzimanje paketa, svaka saradnja sa njoj bez slanja unapred, bila bi cista lutrija. > Izvini, ali ne slazem se. Koliko puta se desavalo da devojka sa 100 i preko pozitivnih ne podigne ili prevari ili slicno. Smatram da nikoga ne treba unapred osuditi. Licno, nikad nikog ne bih prevarila, jer su mene prevarili vise puta, a vodim se time sto ne zelis sebi nemoj raditi ni drugom, ali zbog jednog ili dva losa iskustva ne znaci da treba sve osuditi unapred. Plus, imala sam divnih saradnji sa devojkama sa po jednom ili nijednom ocenom, cak i sa negativnim :") :") I nikad ne mozes biti siguran zasto neko nije podigao paket, uvek ima dve strane price :) Nemam nista protiv toga sto se ne slazes, tu smo da razmenjujemo misljenja, i svako ima svoje naravno.Ja licno mislim da za toliko za pet,sedam dana,svako od nas moze naci vremena da podigne paket. U suprotnom zaista mislim da je lutrija, mozda se posreci pa bas moj preuzme. :) A sto se tice saradnji sa curama bez ocena, ja sam ih, iako nemam previse, uglavnom imala sa devojkama bez ocena, i sve je super bilo, dok su me ispaljivale i zavlacile one sa po 300,400 pozitivnih. Pravilo je da nema pravila.
2018 04 30
> Monika993: > > NinaDragicevic: > > > Monika993: > > > Moje misljenje je da kad clanica ima negativnu za nepreuzimanje paketa, svaka saradnja sa njoj bez slanja unapred, bila bi cista lutrija. > > Izvini, ali ne slazem se. Koliko puta se desavalo da devojka sa 100 i preko pozitivnih ne podigne ili prevari ili slicno. Smatram da nikoga ne treba unapred osuditi. Licno, nikad nikog ne bih prevarila, jer su mene prevarili vise puta, a vodim se time sto ne zelis sebi nemoj raditi ni drugom, ali zbog jednog ili dva losa iskustva ne znaci da treba sve osuditi unapred. Plus, imala sam divnih saradnji sa devojkama sa po jednom ili nijednom ocenom, cak i sa negativnim :") :") I nikad ne mozes biti siguran zasto neko nije podigao paket, uvek ima dve strane price :) > Nemam nista protiv toga sto se ne slazes, tu smo da razmenjujemo misljenja, i svako ima svoje naravno.Ja licno mislim da za toliko za pet,sedam dana,svako od nas moze naci vremena da podigne paket. U suprotnom zaista mislim da je lutrija, mozda se posreci pa bas moj preuzme. :) A sto se tice saradnji sa curama bez ocena, ja sam ih, iako nemam previse, uglavnom imala sa devojkama bez ocena, i sve je super bilo, dok su me ispaljivale i zavlacile one sa po 300,400 pozitivnih. Pravilo je da nema pravila. Desavalo mi se da i unapred osudim devojku, koja ako se secam 5 dana nije podigla paket, te je bila bolesna te imala nekih problema, ja sam se vec pomirila s tim da ga nece ni pokupiti, ali jeste. Takodje, u moru lazova, moze se zaista desiti da neko bude sprecen, ko zna u kakvim se sve situacijama mozemo svi naci, ne treba odmah nekog proglasiti prevarantom, samo to kazem. Gledam da ja budem fer, i ocekujem da mi se isto vrati :") :")
2018 04 30
> Monika993: > Moje misljenje je da kad clanica ima negativnu za nepreuzimanje paketa, svaka saradnja sa njoj bez slanja unapred, bila bi cista lutrija. Slazem se!!
2018 04 30
Kada citam te ocene ,konkretno sada pricamo o negativnim,ostavljam prostor da to mozda i nije bilo bas tako..ali kada vidim ne preuzimanje paketa....i to vise puta..Sigurno ne bih poslala bez prethodne uplate....kao sto rece clanica pre mene. Cista lutrija!
2018 04 30
> Monika993: > Moje misljenje je da kad clanica ima negativnu za nepreuzimanje paketa, svaka saradnja sa njoj bez slanja unapred, bila bi cista lutrija. Apsolutno se slazem. A sto se tice clanica sa preko 100 pozitivnih, ne vidim zasto bi posle stotinu (sto uopste nije mali broj) lepih saradnji, i gradjenja nekog “imidza”, bas mene prvu nasla da prevari. I to uvek govorim clanicama koje imaju malo ocena, a boje se da necu poslati paket kada uplate unapred.
2018 04 30
Generalno ne osudjujem nikoga,samo stitim sebe...I kada mi narucuje clanica sa negativnom ili vise njih..Zamolim za prethodnu uplatu i kazem da samo tako i radim ,
2018 04 30
meni se clanica od 0 negativnih i 115 pozitivnih javila za farmerke,da ce prvo da uplati novac u ponedeljak pa da joj posaljem paket,cak mi je i ostavila svoje podatke,bio je vikend kad smo se cule,javim se u ponedeljak,kaze nisam stigla,utorak nista sreda nista,ne javlja se ona,ja kazem nije problem ako si odustala,red je da kazes,i nista.Po meni je to DNO DNAAAAA!!!!!
2018 04 30
Ja sam slala pouzecem clanicama sa O i par ocena i clanicama sa par negativnih ocena, do sada nije bilo problema te vrste. I sada nemam bas mnogo ocena, tada jos manje i bez obzira sto su ocene orjentir vodila sam se time da je i druga strana nepoverljiva i ako zelim nesto ili vise da prodam treba da izadjem u susret kupcu pa makar i na svoju stetu. Za par stvari sam napisala da saljem pouzecem nakon uplate x dela od ukupne sume. Verovatno ako i kada budem imala neko lose iskustvo (jedno, dva, ne znam) izmenicu uslove na profilu i nastaviti dalje :)
2018 04 30
Meni se javila clanica za razmenu koja je tipa imala 2 pozitivne i rekla je da ce ona prva poslati paket zato sto je primetila da na sajtu tako stvari funkcionisu da prvo salje osoba sa manje pozitivnih, ja sam se cudila, jer ja zapravo imam 8 pozitivnih i bas mi je bilo cudno I NA KRAJU SAM JA POGRESILA, ali sam posle svakako uplatila clanici postarinu postnetom i izvinila se, tako da je to bilo reseno, jaoj, kako sam bila opterecena samo zato sto je nisam razumela i zaista ne kapiram clanice koje prevare za preuzimanje ili uplatu ili sta ja znam, kako se one osecaju
2018 05 01