Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Hormoni i floraviteks kapi

Devojke, da li ste probale floravitex kapi? Imam problem sa hormonima, pa bih pokusala to da resim pripodnim put, ako je ikako moguce. Ako mimate savet za neke cajeve, koji pomaze, pisitee molim vas :*
2018 05 05
Ja sam pila te kapi...Meni licno nisu prijale,ali jesu imale efekta ,pa sam smanjila dozu!Probaj i neki dobar multivitaminski preparat da ubacis....Probala sam i femisan kapi -nista.,nikakva promena se nije desila sem sto sam potrosila dosta para.Generalno cela ta prica sa hormonima je individualna..Sa kojim hormonom konkretno imas problem?.
2018 05 05
estrogen, u sustini nije neki veliki disbalans, ali kao posledicu imam a bas jake upaljene akne, sada sam krenula i na tretmane, pa bih problala pre nesto prirodno, nego pila hormone. A jesi li imala neke nus pojave od njih? I hvala puno sto si se javila :*
2018 05 05
> mojormaric12: > estrogen, u sustini nije neki veliki disbalans, ali kao posledicu imam a bas jake upaljene akne, sada sam krenula i na tretmane, pa bih problala pre nesto prirodno, nego pila hormone. A jesi li imala neke nus pojave od njih? I hvala puno sto si se javila :* Da pijes hormone probaj da izbegnes koliko je moguce....i kod mene je pobrljavio neki LH..isto nije puno po nalazima ali mi je kosa dosta opadala i ugojila sam se...Sada se hvala bogu sve to donekle regulisalo....Pa sto se tice nuspojava nista konkretno....prosto sam osecala neku uznemirenost..ako mogu tako da se izrazim.....onda sam pocela da ih pijem jednom dnevno i bilo je ok....Ali sam takodje pila i solgarove multuvitamine...i naravno izbegavala sam svaki moguci stres...Mislim da tu nema nekog pravila sta kod koga uspeva ali ono sto je zasigurno..zdrava ishrana i stres koji treba da se izbaci.....E da obrati paznju kada uzimas te biljne preparate...da li ti je esrogen veliki ili mali....posto ako ti je npr visok...nikako ne treba da uzimas preparate koji sadrze fitoestogene....Vidi izguglaj oko toga...malo sam vec zaboravila ali se secam da je tako nesto
2018 05 05
Ja bih ti svakako preporucila da ih probas 1200 din su cini mi se..nije strasno skupo..a takodje mozes da pozoves tu firmu koja ih proizvodi...ja sam ih bila zvala da pitas da li su ok za estrogen itd...Kada sam ja zvala bili su veoma ljubazni i sve su mi objasnili
2018 05 05
Hvalaa ti punoo, bas si mi pomogla. Pa da, stres je tu glavni okidac , koji ja “konzumiram” skoro svaki dan. Nikako da se dozovem pameti i unormalim :)
2018 05 05
> mojormaric12: > Hvalaa ti punoo, bas si mi pomogla. Pa da, stres je tu glavni okidac , koji ja “konzumiram” skoro svaki dan. Nikako da se dozovem pameti i unormalim :) Nema na cemu., :)
2018 05 05
Caj i kapi od virka svi hvale, kazu da je caj za sve zene, tj razne zenske probleme, a nece ti svakako skoditi
2018 05 06
Hvala puno na savetu. 😘 Da li ima neka pdredjena doza caja, koja treba da se popije u toku dana?> jacaikaja: > Caj i kapi od virka svi hvale, kazu da je caj za sve zene, tj razne zenske probleme, a nece ti svakako skoditi
2018 05 06