Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto tolike cene?

Zasto neke devojke stavljaju neverovatne cene stvari Tipa ja prodajem torbu roco baroko za 1.600 din malo nosena, original stara 4 godine ali stajala u ormaru A jedna clanica prodaje novcanik!!! iste marke za 9.800 rsd Da li je to realno? Ja mislim da je moja cena realna ? ? ! ???
2018 05 05
Pa postoje stvari jedne te iste firme npr jedne farmerke su im 50 e, a druge 500 e.....i cene budu zestoko razlicite...moguce je da taj novcanik zaista toliko vredi,a moguce je i da je cena nerealna...O tome vec mogu da diskutuju poznavaoci te firme ,sto ja nisam ;)
2018 05 05
> mokelem: > Zasto neke devojke stavljaju neverovatne cene stvari > Tipa ja prodajem torbu roco baroko za 1.600 din malo nosena, original stara 4 godine ali stajala u ormaru > A jedna clanica prodaje novcanik!!! iste marke za 9.800 rsd > Da li je to realno? > Ja mislim da je moja cena realna ? ? ! > ??? Slažem se da su cene pojedinih članica vrtoglave. Baš mi treba par stvari, ali koliko vidim isplativije će mi biti novo da kupim
2018 05 05
Bas tako Mada ja mislim da RB nije bas marka da novcanik bude na krpicama 9.800 a mozda i gresim
2018 05 05
Evo ja sam se sada malo edukovala oko te firme..isla na njihov sajt..... cene nisu uoste preterane ....
2018 05 05
Takodje ne tako davno jedna clanica je prodavala jedan predmet za oko 15.000 uz oznaku original bla bla da bi u komunikaciji dosli do toga da je predmet kopija i na moju konstataciju da ta kopija vredi oko max 2.500 (posto se nekim ludim slucajem razumem i to) ona je nestala posle kad sam usla vidim da pise REZ znaci neka je nasela, srecno joj bilo 😉
2018 05 05
Pa da znam tada je ta torba bila 50 eura redovma cena A torba je torba a novcanik je ipak novcanik > jelena2606: > Evo ja sam se sada malo edukovala oko te firme..isla na njihov sajt..... cene nisu uoste preterane ....
2018 05 05
> mokelem: > Pa da znam tada je ta torba bila 50 eura redovma cena > A torba je torba a novcanik je ipak novcanik > > jelena2606: > > Evo ja sam se sada malo edukovala oko te firme..isla na njihov sajt..... cene nisu uoste preterane .... Sto znaci da stvarno moramo da budemo u toku garderobe odredjenih firmi kada kupujemo....Ja to doduse stalno radim....Npr imam desigual garderobu a nikada nisam imala torbu...sve dok nisam kupila ovde torbu u stanju kao nova za 1000 din.... :) Ali pre toga sam slala drugaricama fotografije koje se razumeju u njihove torbe da mi kazu da li je fejk ili ne...i kada su mi kazale da je original ..narucila sam je :) Iste takve torbe sam vidjala sa ostecenjima za 3000 din....Van svake pameti,prodavati toliko ostecenu torbu za 3000 din...A ja sam holivudski prosla :)
2018 05 05
Ma koliko sam ja ukapirala ovde kace pojedine sve i svasta i cilj im je da zarade duplo, cene su vecinom nerealne skroz Koliko stvari nadjem slucajno ovde koje su u cuvenoj Zari bile na zimskom snizenju sada po 1000/2000 kace iste sa redovnim cenama od po 4000/5000 rsd , bezobrazno! > jelena2606: > > mokelem: > > Pa da znam tada je ta torba bila 50 eura redovma cena > > A torba je torba a novcanik je ipak novcanik > > > jelena2606: > > > Evo ja sam se sada malo edukovala oko te firme..isla na njihov sajt..... cene nisu uoste preterane .... > Sto znaci da stvarno moramo da budemo u toku garderobe odredjenih firmi kada kupujemo....Ja to doduse stalno radim....Npr imam desigual garderobu a nikada nisam imala torbu...sve dok nisam kupila ovde torbu u stanju kao nova za 1000 din.... :) Ali pre toga sam slala drugaricama fotografije koje se razumeju u njihove torbe da mi kazu da li je fejk ili ne...i kada su mi kazale da je original ..narucila sam je :) Iste takve torbe sam vidjala sa ostecenjima za 3000 din....Van svake pameti,prodavati toliko ostecenu torbu za 3000 din...A ja sam holivudski prosla :)
2018 05 05
Ja cu opet iskoristiti priliku da spomenem moj problem, suprotne prirode!! Nova kozmetika, daleko nize cene nego u parfimerijama, ali ni to ne valja.. Onda dobijam poruke, sta nije u redu, pa su cene tako niske... ¿¿¿
2018 05 06
> LelaM80: > Ja cu opet iskoristiti priliku da spomenem moj problem, suprotne prirode!! Nova kozmetika, daleko nize cene nego u parfimerijama, ali ni to ne valja.. Onda dobijam poruke, sta nije u redu, pa su cene tako niske... ¿¿¿ I ja imam isti problem,idem ispod cene zbog prometa,da svima bude pristupacno,ali su i devojke sleptici...... Aloooo,citajte preporukeeee :)
2018 05 06
> LelaM80: > Ja cu opet iskoristiti priliku da spomenem moj problem, suprotne prirode!! Nova kozmetika, daleko nize cene nego u parfimerijama, ali ni to ne valja.. Onda dobijam poruke, sta nije u redu, pa su cene tako niske... ¿¿¿ To je tacno!Imeni se desava....Misle ako je niska cena da je fejk......Ja sam prodala guess pantalone koje sam kratko nosila,jer mi se kilaza promenila, za 700 din....Niko ih nije ni stavio cak u omiljene predmete,licno sam bila zgranuta,mislila sam da ce odmah da odu...Pojavila se zena nakupovala svasta pa i njih...i javlja mi se sokirana,kada joj je stigao paket... kaze"Ijao ,pa ja sam mislila da su ovo sve stvari za drljane i prljanje..."sve to zbog cene iako je u opisu sve navedeno
2018 05 06
Mada bez obzira na sve ,...ako su ovce pa neka ih sisaju....Ja kada nesto ne znam ,pitam ,istrazujem....i tako dolazim do toga sta mi je skupo ,sta mi je realno itd.
2018 05 06
E vidi... Sledecu krpicu stavljam na ekstra cenu,onako ...da odgovara kvalitetu,hajde da pratimo kako ce se prodati :)
2018 05 06
Osecam da ce ti se ta stvar najbrze prodati... :)
2018 05 06
1 2 3 4