Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Posaljes poruku ne odgovara!

Meni eto nije jasno zasto clanice stavljaju u opisu da su za razmenu, a onda kada posaljes poruku naravno ne odgovaraju.. U redu svima nama se desi da smo eto spreceni ponekad da odgovorimo odmah,alii opet setis se valjda nekad. Mislim da je jako jako ruzno kada neko posalje poruku, pita konkretno za razmenu pojedine clanice odgovaraju drsko,bezbobrazno kao da su uvredjene. Mislim zene smo, svima nama je cilj ovde prijatna kupovina. Ako ne umete normalno da se ponasate onda nemoj ni da budete na ovom sajtu.
2018 05 06
Isto pitanje postavljam sebi vrlo često i zaista ne mogu da shvatim da je toliko tesko odgovoriti na poruku, kakva god ona bila.
2018 05 06
A mene non stop clanice pitaju za razmenu i kad se potrudim i pregledam njihove profile i nadjem neku krpicu, cak vise druzenja radi nego sto mi to treba-one me iskuliraju🙄 Uh,kako me to iznervira i smara...
2018 05 06
> Ivanamand: > A mene non stop clanice pitaju za razmenu i kad se potrudim i pregledam njihove profile i nadjem neku krpicu, cak vise druzenja radi nego sto mi to treba-one me iskuliraju🙄 > Uh,kako me to iznervira i smara... Menjamo se ti i ja opet, pa da zalijemo i kaficom :D
2018 05 06
> Debela_devojka: > > Ivanamand: > > A mene non stop clanice pitaju za razmenu i kad se potrudim i pregledam njihove profile i nadjem neku krpicu, cak vise druzenja radi nego sto mi to treba-one me iskuliraju🙄 > > Uh,kako me to iznervira i smara... > Menjamo se ti i ja opet, pa da zalijemo i kaficom :D 😊❤️❤️❤️
2018 05 06
A sta sa onima koji pitaju da li imate neki predmet, iako stoji da je na prodaju, dakle bez rezz i sl. Vi im u najkraćem periodu odgovoritre a suprotns strana muk. Dakle i bez kurtoaznog hvala i sl. Ne mogu da se naviknem i prihvatim da je sve manje ljudi koje krase elementarne norme uljudne komunikacije ali svakako znam da sa takvima necu saradjivati, naravno ako na vreme uocim isto 😊
2018 05 06
I kod mene je ista situacija...
2018 05 06
Mene clanica sa 280 pozitivnih pre dve nedelje pita da li je jos uvek dostupan sat koji prodajem. Ja posle bukvalno 2 minuta odgovorim da jeste, i ona me iskulira 😁 evo ni do sad nije odgovorila...
2018 05 06
Takodje Salju poruke sa zelim odmah odgovorim, nema ih vise uospte ili se jave posle par nedelja :(
2018 05 06
I ono večito: jel može još slika, jel može mere, jel možeš da izađeš na ulicu i poliješ ae hladnom vodom, pošalješ mi snimak, ti sve to uradiš, a s druge strane ni hvala ni izvini na cimanju
2018 05 06
Da da daaaa !!!! Bravo Jel mozes da izadjes na ulicu i polijes se hladnom vodom top !!!! 😂😂😂😂 Izvini ipak nije to to mislila sam da je 2 mm duza > Debela_devojka: > I ono večito: jel može još slika, jel može mere, jel možeš da izađeš na ulicu i poliješ ae hladnom vodom, pošalješ mi snimak, ti sve to uradiš, a s druge strane ni hvala ni izvini na cimanju
2018 05 06
> mokelem: > Da da daaaa !!!! Bravo > Jel mozes da izadjes na ulicu i polijes se hladnom vodom top !!!! 😂😂😂😂 > Izvini ipak nije to to mislila sam da je 2 mm duza > > Debela_devojka: > > I ono večito: jel može još slika, jel može mere, jel možeš da izađeš na ulicu i poliješ ae hladnom vodom, pošalješ mi snimak, ti sve to uradiš, a s druge strane ni hvala ni izvini na cimanju Pa, otprilike tako dođe :D najlakše mi da kažem: aj mi fino da se nadjemo, da ti to probaš u nekom ćošku na Kališu, pa da se dogovorimo
2018 05 06
> Debela_devojka: > I ono večito: jel može još slika, jel može mere, jel možeš da izađeš na ulicu i poliješ ae hladnom vodom, pošalješ mi snimak, ti sve to uradiš, a s druge strane ni hvala ni izvini na cimanju 😂😂😂😍😍😍
2018 05 06
> Debela_devojka: > I ono večito: jel može još slika, jel može mere, jel možeš da izađeš na ulicu i poliješ ae hladnom vodom, pošalješ mi snimak, ti sve to uradiš, a s druge strane ni hvala ni izvini na cimanju Hit, slatko si me nasmejala :') :') :')
2018 05 06
bilo je slucaja da u opisu predmeta ili je oznaceno kao razmena, ja posaljem kao sta bi volela da razmenis za ovo? i ona meni "samo bih da prodam" ja sam bila ono kao... okej
2018 05 06
1 2 3