Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Posaljes poruku ne odgovara!

Nazalost, to je cesta pojava na sajtu. I to ne samo kada su razmene u pitanju nego i kupovina/prodaja. Recimo, meni neke clanice nisu odgovorile kada im postavim neko pitanje u vezi predmeta koji bih da kupim. Pre neki dan sam imala neprijatnu situaciju sa clanicom koja je rezervisala neki predmet do kraja praznika, javila se posle praznika, trazila podatke za uplatu i nakon toga se nije javila niti uplatila. 3 dana nakon sto joj je istekla rezervacija, rekla sam joj da ne mogu vise da je cekam i da cu smatrati da je odustala ako ne odgovori na moju vec trecu poruku. Naravno, ni na tu poruku nije odgovorila, ali srecom, jos 2 clanice su se raspitivale za isti predmet 😊 Ima puno nekulturnih clanica kojima je tesko da odgovore na poruku, nemoj da te to cudi. Ali ima i puno prijatnih i ljubaznih clanica <3
2018 05 06
> Lanana: > Nazalost, to je cesta pojava na sajtu. I to ne samo kada su razmene u pitanju nego i kupovina/prodaja. Recimo, meni neke clanice nisu odgovorile kada im postavim neko pitanje u vezi predmeta koji bih da kupim. Pre neki dan sam imala neprijatnu situaciju sa clanicom koja je rezervisala neki predmet do kraja praznika, javila se posle praznika, trazila podatke za uplatu i nakon toga se nije javila niti uplatila. 3 dana nakon sto joj je istekla rezervacija, rekla sam joj da ne mogu vise da je cekam i da cu smatrati da je odustala ako ne odgovori na moju vec trecu poruku. Naravno, ni na tu poruku nije odgovorila, ali srecom, jos 2 clanice su se raspitivale za isti predmet 😊 > Ima puno nekulturnih clanica kojima je tesko da odgovore na poruku, nemoj da te to cudi. Ali ima i puno prijatnih i ljubaznih clanica <3 Slažem se, ja sam do sad imala i sjajne razmene i sjajne kupoprodaje. Utisci su, nažalost, izostali, ali po profilima vidim da nisu preterano aktivne članice, već samo pazare povremeno, pa mi ne smeta. Mnoge cure sam do sad i lično upoznala, predivne devojke
2018 05 06
> Marija-Maja: > > Debela_devojka: > > I ono večito: jel može još slika, jel može mere, jel možeš da izađeš na ulicu i poliješ ae hladnom vodom, pošalješ mi snimak, ti sve to uradiš, a s druge strane ni hvala ni izvini na cimanju > Hit, slatko si me nasmejala :') :') :') Drago mi je :D duhovit sam čovek
2018 05 06
Mnoge clanice koje postavljaju teme u kojima traze razmenu ili se javljaju u temama za razmene ustvari samo reklamiraju svoje profile ,to je stara fora . Zatim ,tu su one koje traze razmenu ,ali nista pristojno ne smes odabrati ,onda ti vise ne odgovore ili kazu da je sestrino ,mamino ,drugaricino . E , jedino za sta nemam objasnjenje je ovo sto se desilo Meriliji (i meni ) ,nema cene , pise RAZMENITE , pitas i dobijes odgovor : Samo prodaja !@##@% ??? !
2018 05 06
> Lanana: > Nazalost, to je cesta pojava na sajtu. I to ne samo kada su razmene u pitanju nego i kupovina/prodaja. Recimo, meni neke clanice nisu odgovorile kada im postavim neko pitanje u vezi predmeta koji bih da kupim. Pre neki dan sam imala neprijatnu situaciju sa clanicom koja je rezervisala neki predmet do kraja praznika, javila se posle praznika, trazila podatke za uplatu i nakon toga se nije javila niti uplatila. 3 dana nakon sto joj je istekla rezervacija, rekla sam joj da ne mogu vise da je cekam i da cu smatrati da je odustala ako ne odgovori na moju vec trecu poruku. Naravno, ni na tu poruku nije odgovorila, ali srecom, jos 2 clanice su se raspitivale za isti predmet 😊 > Ima puno nekulturnih clanica kojima je tesko da odgovore na poruku, nemoj da te to cudi. Ali ima i puno prijatnih i ljubaznih clanica <3 Baš večita dilema i tema za razmišljanje- da li je teško biti fin?!? Ne moraju se kuckati poruke tipa "romani" (kao što to ja uglavnom radim heheh 😂 ), dovoljno je odgovoriti osobi da zna da li će uopšte doći do saradnje ili ne. Na žalost, kultura i ljubaznost su sve ređa pojava, ali mi je izuzetno drago što sam do sada gotovo uvek sarađivala sa zaista divnim članicama, da li lično ili putem pošte, i što sam sa mnogima ostala u kontaktu van bilo kakve saradnje, tj. nevezano za saradnje. Iako ima zilion onih koje ili ne odgovaraju na poruke, ili su naprosto drske i bezobrazne, ipak ima i zaista divnih osoba ovde sa kojima je komunikacija pravo uživanje. 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕
2018 05 06
> Debela_devojka: > > Lanana: > > Nazalost, to je cesta pojava na sajtu. I to ne samo kada su razmene u pitanju nego i kupovina/prodaja. Recimo, meni neke clanice nisu odgovorile kada im postavim neko pitanje u vezi predmeta koji bih da kupim. Pre neki dan sam imala neprijatnu situaciju sa clanicom koja je rezervisala neki predmet do kraja praznika, javila se posle praznika, trazila podatke za uplatu i nakon toga se nije javila niti uplatila. 3 dana nakon sto joj je istekla rezervacija, rekla sam joj da ne mogu vise da je cekam i da cu smatrati da je odustala ako ne odgovori na moju vec trecu poruku. Naravno, ni na tu poruku nije odgovorila, ali srecom, jos 2 clanice su se raspitivale za isti predmet 😊 > > Ima puno nekulturnih clanica kojima je tesko da odgovore na poruku, nemoj da te to cudi. Ali ima i puno prijatnih i ljubaznih clanica <3 > Slažem se, ja sam do sad imala i sjajne razmene i sjajne kupoprodaje. Utisci su, nažalost, izostali, ali po profilima vidim da nisu preterano aktivne članice, već samo pazare povremeno, pa mi ne smeta. Mnoge cure sam do sad i lično upoznala, predivne devojke "Debela" (ova cura nema "ič" od tog Debela 😉😊 Ja sam međed za nju ccccccc 😉😂😂😂) Ti si svakako jedna od primera šta znači biti skroz ok osoba, i hvala ti najlepše na tome. 💕💕💕
2018 05 06
> Debela_devojka: > > Marija-Maja: > > > Debela_devojka: > > > I ono večito: jel može još slika, jel može mere, jel možeš da izađeš na ulicu i poliješ ae hladnom vodom, pošalješ mi snimak, ti sve to uradiš, a s druge strane ni hvala ni izvini na cimanju > > Hit, slatko si me nasmejala :') :') :') > Drago mi je :D duhovit sam čovek Jesi, citam tvoja "pisanija" super si, odusevila si me onomad, jos jednom hvala na savetu <3
2018 05 07
Poseban "pozdrav" clanicama koje posalju poruku - zelim to i to i onda se vise ne jave, a sto, na moje veliko razocarenje, u 95% slucajeva se desava sa devojkama iz Beograda.. :(
2018 05 07
Još je "jače" to što većina njih uopšte ne čita opise, niti opise predmeta, niti sam opis na profilu...
2018 05 07
> Marija-Maja: > > Debela_devojka: > > > Marija-Maja: > > > > Debela_devojka: > > > > I ono večito: jel može još slika, jel može mere, jel možeš da izađeš na ulicu i poliješ ae hladnom vodom, pošalješ mi snimak, ti sve to uradiš, a s druge strane ni hvala ni izvini na cimanju > > > Hit, slatko si me nasmejala :') :') :') > > Drago mi je :D duhovit sam čovek > Jesi, citam tvoja "pisanija" super si, odusevila si me onomad, jos jednom hvala na savetu <3 Apropo, koga budu zanimala moja pisanija, neka se javi. Da se malo izreklamiram, popto se, inače bavim pisanjem. Isto tako pozivam druge spisateljice da se jave i šalju radove, da se čituckamo <3
2018 05 07
> LadyBlye: > > Debela_devojka: > > > Lanana: > > > Nazalost, to je cesta pojava na sajtu. I to ne samo kada su razmene u pitanju nego i kupovina/prodaja. Recimo, meni neke clanice nisu odgovorile kada im postavim neko pitanje u vezi predmeta koji bih da kupim. Pre neki dan sam imala neprijatnu situaciju sa clanicom koja je rezervisala neki predmet do kraja praznika, javila se posle praznika, trazila podatke za uplatu i nakon toga se nije javila niti uplatila. 3 dana nakon sto joj je istekla rezervacija, rekla sam joj da ne mogu vise da je cekam i da cu smatrati da je odustala ako ne odgovori na moju vec trecu poruku. Naravno, ni na tu poruku nije odgovorila, ali srecom, jos 2 clanice su se raspitivale za isti predmet 😊 > > > Ima puno nekulturnih clanica kojima je tesko da odgovore na poruku, nemoj da te to cudi. Ali ima i puno prijatnih i ljubaznih clanica <3 > > Slažem se, ja sam do sad imala i sjajne razmene i sjajne kupoprodaje. Utisci su, nažalost, izostali, ali po profilima vidim da nisu preterano aktivne članice, već samo pazare povremeno, pa mi ne smeta. Mnoge cure sam do sad i lično upoznala, predivne devojke > "Debela" (ova cura nema "ič" od tog Debela 😉😊 Ja sam međed za nju ccccccc 😉😂😂😂) > Ti si svakako jedna od primera šta znači biti skroz ok osoba, i hvala ti najlepše na tome. 💕💕💕 Nisi ti međed, ti si visokaaa, bujna žena :) hvalaaa, osećanja su obostrana <3
2018 05 07
> Debela_devojka: > > LadyBlye: > > > Debela_devojka: > > > > Lanana: > > > > Nazalost, to je cesta pojava na sajtu. I to ne samo kada su razmene u pitanju nego i kupovina/prodaja. Recimo, meni neke clanice nisu odgovorile kada im postavim neko pitanje u vezi predmeta koji bih da kupim. Pre neki dan sam imala neprijatnu situaciju sa clanicom koja je rezervisala neki predmet do kraja praznika, javila se posle praznika, trazila podatke za uplatu i nakon toga se nije javila niti uplatila. 3 dana nakon sto joj je istekla rezervacija, rekla sam joj da ne mogu vise da je cekam i da cu smatrati da je odustala ako ne odgovori na moju vec trecu poruku. Naravno, ni na tu poruku nije odgovorila, ali srecom, jos 2 clanice su se raspitivale za isti predmet 😊 > > > > Ima puno nekulturnih clanica kojima je tesko da odgovore na poruku, nemoj da te to cudi. Ali ima i puno prijatnih i ljubaznih clanica <3 > > > Slažem se, ja sam do sad imala i sjajne razmene i sjajne kupoprodaje. Utisci su, nažalost, izostali, ali po profilima vidim da nisu preterano aktivne članice, već samo pazare povremeno, pa mi ne smeta. Mnoge cure sam do sad i lično upoznala, predivne devojke > > "Debela" (ova cura nema "ič" od tog Debela 😉😊 Ja sam međed za nju ccccccc 😉😂😂😂) > > Ti si svakako jedna od primera šta znači biti skroz ok osoba, i hvala ti najlepše na tome. 💕💕💕 > Nisi ti međed, ti si visokaaa, bujna žena :) hvalaaa, osećanja su obostrana <3 Ma, da- mEčka ipo 😊😂😂😂😂 Hvala ti najlepše 💕💕💕💕
2018 05 07
> Debela_devojka: > > > Drago mi je :D duhovit sam čovek > > Jesi, citam tvoja "pisanija" super si, odusevila si me onomad, jos jednom hvala na savetu <3 > Apropo, koga budu zanimala moja pisanija, neka se javi. Da se malo izreklamiram, popto se, inače bavim pisanjem. Isto tako pozivam druge spisateljice da se jave i šalju radove, da se čituckamo <3 Znaci, prepoznala sam :") moja sestra se bavi pisanijem, ali ne zeli da ucestvuje :( S obzirom da ne radi, nudila sam joj da postavim oglas da pise raznorazne radove, ali ne zeli :o
2018 05 07
Meni se desava da ne vidim poruke i ili da mi jednostavno ne stizu . Jednom se desilo da sam poruke neke videla tek posle 2 nedelje . Ne treba nista da vas cudi . Samo nemojte da obracate paznju previse na to i da pridajete k srcu . Ljude ne mozes menjati . To jos nije nista ,sta se sve ovde desava . Ma ko ih sisa ☺
2018 05 07
> Marija-Maja: > > Debela_devojka: > > > > Drago mi je :D duhovit sam čovek > > > Jesi, citam tvoja "pisanija" super si, odusevila si me onomad, jos jednom hvala na savetu <3 > > Apropo, koga budu zanimala moja pisanija, neka se javi. Da se malo izreklamiram, popto se, inače bavim pisanjem. Isto tako pozivam druge spisateljice da se jave i šalju radove, da se čituckamo <3 > Znaci, prepoznala sam :") moja sestra se bavi pisanijem, ali ne zeli da ucestvuje :( > S obzirom da ne radi, nudila sam joj da postavim oglas da pise raznorazne radove, ali ne zeli :o Ja sam skoro poslala roman na onaj konkurs za dečju knjigu, Čitalački maraton. Držite mi fige. Inače, par puta su mi priče objavljivane, ništa veliko, ali polako, biće , ne žurim. Kad bude spremna, sama će se iscimati, ne brini. Ja pišem od kad znam za sebe, a tek sam se skoro tome ozbiljnije posvetila
2018 05 07