Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Skidanje mladeža

Devojke, treba mi savet. Naime, skinula bih mladež, jako mi smeta. Zanima me kakva je procedura uklanjanja na VMA, ako neko ima iskustva. Da li je dovoljno da se plati ili mi treba i knjižica, jer istu nemam trenutno? Hvalaaa
2018 05 09
Nemam iskustvo sa mladezima na VMA, ali imam sa krpeljima :/tj moje dete. Nije trebala knjizica.skinuli su ga.i..platili smo proveru da li je zarazan ili ne.
2018 05 09
> jelena2606: > Nemam iskustvo sa mladezima na VMA, ali imam sa krpeljima :/tj moje dete. Nije trebala knjizica.skinuli su ga.i..platili smo proveru da li je zarazan ili ne. Mislim da se mladež , tj skoro sam sigurna, da se plaća. E , sad koliko i kakva je procedura, ne znam :/ mrzi me da čekam tamo redove
2018 05 09
Placa se sigurno,..Na koznom u Daordza Vasingtona to treba da rade ali ces da se nacekas verovatno...tu sam bas bila zbog mladeza sa detetom
2018 05 09
citala sam da mladez moze i prirodnim nekim putem da se ukloni, i mene je zanimalo to pre par dana, ali ja bas i nemam mnogo mladeza....
2018 05 09
> MeriliaGrej: > citala sam da mladez moze i prirodnim nekim putem da se ukloni, i mene je zanimalo to pre par dana, ali ja bas i nemam mnogo mladeza.... Nikako se mladezi ne smeju skidati prirodnim putem. Pogotovo ne , pre pregleda kod dermatologa. U slučaju da je mladež, ne daj bože, uzrokovao melanom, potrebno je čitavog ga odstaniti i to hirurškim putem, da ne bi neke bolesne ćelije ostale u telu
2018 05 09
> Debela_devojka: > > MeriliaGrej: > > citala sam da mladez moze i prirodnim nekim putem da se ukloni, i mene je zanimalo to pre par dana, ali ja bas i nemam mnogo mladeza.... > Nikako se mladezi ne smeju skidati prirodnim putem. Pogotovo ne , pre pregleda kod dermatologa. U slučaju da je mladež, ne daj bože, uzrokovao melanom, potrebno je čitavog ga odstaniti i to hirurškim putem, da ne bi neke bolesne ćelije ostale u telu Tako je mladez prvo na pregled pa tek onda skidanje
2018 05 09
Ja sam pre 11 godina skidala mladez u zvecanskoj ulici ,centar za estetsku i rekonstr. Hirurgiju. Isti dan sam otisla,primila lokalnu anesteziju. Sam zahvat je trajao 10 min,usili me,stavili gazu preko. Sedela sam u cekaonici jos dva sata i otisla kuci. Bolelo me bar deset dana. Skinuli konce i to je to. Uzela sam slobodno 4 dana + vikend ,posle sam isla i na posao. Da, skidala sam sa ledja mladez 5 mm precnika,jer me svrbeo i crveneo se,analize su stigle posle dve nedelje i bile negativne na melanom. Eto nadam se da sam bila od pomoci.
2018 05 10
> *STARS*: > Ja sam pre 11 godina skidala mladez u zvecanskoj ulici ,centar za estetsku i rekonstr. Hirurgiju. Isti dan sam otisla,primila lokalnu anesteziju. Sam zahvat je trajao 10 min,usili me,stavili gazu preko. Sedela sam u cekaonici jos dva sata i otisla kuci. Bolelo me bar deset dana. Skinuli konce i to je to. Uzela sam slobodno 4 dana + vikend ,posle sam isla i na posao. > Da, skidala sam sa ledja mladez 5 mm precnika,jer me svrbeo i crveneo se,analize su stigle posle dve nedelje i bile negativne na melanom. > Eto nadam se da sam bila od pomoci. U moj je isto na ledjima i veliki je. A da bude jos gore, mrzim mladeze i gadim se na iste, cak i na svoje XD bedak . I svrbi me istoooo oko mladeza
2018 05 10
> Debela_devojka: > Devojke, treba mi savet. Naime, skinula bih mladež, jako mi smeta. Zanima me kakva je procedura uklanjanja na VMA, ako neko ima iskustva. Da li je dovoljno da se plati ili mi treba i knjižica, jer istu nemam trenutno? Hvalaaa Laserski centar Diva-nista drugo!Moj suprug je imao veliki ,vise kao bradavicu.Otisao kod njih,oni mu prvo radili proveru jel kancerogeni ili-hvala Bogu,sve je ok.Skinuto za 10min.Oziljak je vec zarastao.Posle zahvata je samo puder stavljao na to mesto i sad se nista ne vidi.Ima oko 4meseca kad je radio i platio je oko 8900din. Moj savet ti je samo kod njih idi,jer znas da si u sigurnim rukama.
2018 05 11
> AdrijanaDG: > > Debela_devojka: > > Devojke, treba mi savet. Naime, skinula bih mladež, jako mi smeta. Zanima me kakva je procedura uklanjanja na VMA, ako neko ima iskustva. Da li je dovoljno da se plati ili mi treba i knjižica, jer istu nemam trenutno? Hvalaaa > Laserski centar Diva-nista drugo!Moj suprug je imao veliki ,vise kao bradavicu.Otisao kod njih,oni mu prvo radili proveru jel kancerogeni ili-hvala Bogu,sve je ok.Skinuto za 10min.Oziljak je vec zarastao.Posle zahvata je samo puder stavljao na to mesto i sad se nista ne vidi.Ima oko 4meseca kad je radio i platio je oko 8900din. > Moj savet ti je samo kod njih idi,jer znas da si u sigurnim rukama. Joj, bajno, ali skupo trenutno :(
2018 05 12
Ovde gde sam ja radila,radi se i za pare,pozovi pitaj,videla sam tad njihov cenovnik bio je istaknut iako je drzavna ustanova,nisu bili strasni.
2018 05 12