Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zoran Kesič i fantom iz Hercegovačke

> lokibg: > > jelena2606: > > @lokibg...Nego draga moja da li si cula da su raskinli Sloba i Luna..koji bedak :') :') :') :') > Ko god bili - neka im je sa srecom, blagosiljam im puteve Gospodnje! :') :') :') :') :') Ja imam obican mob ,tako sam izabrala da kada negde odem ne gledam u tel tj internet itd.(neka moja ludila)... ,:) Moj muz ima tel kao i svi drugi i na njemu internet i sve ostalo...Voli ujutru da pogleda vesti....,medjutim prva vest koja mu iskoci kada otvori....su ovakvi fenomenalni naslovi vezano za rijaliti...Kao npr ovaj iznad ...,ko je koga k.....o..itd...I poceli smo da pravimo sprdnju na taj racun... ,:) ,:) Nema bekstva :') :') :')
2018 05 11
> lokibg: > > *STARS*: > > Bez uvrede devojkama koje prate rialitije.... > > :) :) :) > > Neumesan mi je komentar,ali iskren,mada ukusi su razliciti,hvala bogu. > Zasto bez uvrede! Ne postoji nesto sto bi iko rekao cime bi se dovoljno moglo poniziti ili uvrediti pracenje tog smeca! Sama cinjenica da iko to prati je uvreda zdravog razuma i kulture! :@ Pa.....nemam nameru da nekoga namerno uvredim,samo iznosim licno misljenje. :")
2018 05 11
> *STARS*: > Bez uvrede devojkama koje prate rialitije.... > :) :) :) > Neumesan mi je komentar,ali iskren,mada ukusi su razliciti,hvala bogu. Koga da uvredis!!!,Stars uvek mozes da kazes svoje misljenje...posebno za rijalitije..i posebno ako je komentar na njih negativan ,:) ,:)
2018 05 11
> jelena2606: > > *STARS*: > > Bez uvrede devojkama koje prate rialitije.... > > :) :) :) > > Neumesan mi je komentar,ali iskren,mada ukusi su razliciti,hvala bogu. > Koga da uvredis!!!,Stars uvek mozes da kazes svoje misljenje...posebno za rijalitije..i posebno ako je komentar na njih negativan ,:) ,:) Hahaha
2018 05 11
> *STARS*: > > lokibg: > > > *STARS*: > > > Bez uvrede devojkama koje prate rialitije.... > > > :) :) :) > > > Neumesan mi je komentar,ali iskren,mada ukusi su razliciti,hvala bogu. > > Zasto bez uvrede! Ne postoji nesto sto bi iko rekao cime bi se dovoljno moglo poniziti ili uvrediti pracenje tog smeca! Sama cinjenica da iko to prati je uvreda zdravog razuma i kulture! :@ > Pa.....nemam nameru da nekoga namerno uvredim,samo iznosim licno misljenje. :") Hahhahahahaah..........opusti se, TO je nemoguce uvrediti. Takodje svako ko to gleda i stvara potraznju za takvim sadrzajem direktan je ucesnik u masovnom zaglupljivanju vec dovoljno primitivnog naroda!
2018 05 11
Hvala,bar ovde imam dozvolu da slobodno iznosim misljenje x-)
2018 05 11
> *STARS*: > Hvala,bar ovde imam dozvolu da slobodno iznosim misljenje x-) Obavezno i to sto negativnije ,:)
2018 05 11
Kod kuce komentarisemo doticni sou program i kazem ja muzu onako poluzalosna"Jadan narod,kada bi penzionerka imala pravu penziju koju zasluzuje ,sigurno ne bi sedela kod kuce i gledala te budalastine..nego bi isla na more,u banju..itd imala bi ispunjeniji zivot i ne bi trosila svoje vreme na takvo djubre...i takodje ista prica vazi i za mladje ljude"..Na sta ce on meni"Molim,pa da li si ti normalna,da li znas ove poruke koje salju i kada glasaju koliko to kosta,nemaju leba da jedu ,a salju por koje kostaju toliko"...i tako mi zapusi usta ,na poslednji trzaj i pokusaj da opravdam "jadan narod"
2018 05 11
> jelena2606: > Kod kuce komentarisemo doticni sou program i kazem ja muzu onako poluzalosna"Jadan narod,kada bi penzionerka imala pravu penziju koju zasluzuje ,sigurno ne bi sedela kod kuce i gledala te budalastine..nego bi isla na more,u banju..itd imala bi ispunjeniji zivot i ne bi trosila svoje vreme na takvo djubre...i takodje ista prica vazi i za mladje ljude"..Na sta ce on meni"Molim,pa da li si ti normalna,da li znas ove poruke koje salju i kada glasaju koliko to kosta,nemaju leba da jedu ,a salju por koje kostaju toliko"...i tako mi zapusi usta ,na poslednji trzaj i pokusaj da opravdam "jadan narod" Uhhhhh........narod je generalno primitivan i na moju veliku zalost jako siromasan. Ovakvi programi sluze da se skrene paznja sa realnih problema a vrlo su "zarazni" i pobudjuju urodjenu ljudsku potraznju za senzacionalizmom. Postoji razlog zasto se emituje na televizijama sa nacionalnim frekvencijama.... Necu dalje da pisem, samo cu da smorim i ozracim.....i tako....
2018 05 11
> lokibg: > > jelena2606: > > Kod kuce komentarisemo doticni sou program i kazem ja muzu onako poluzalosna"Jadan narod,kada bi penzionerka imala pravu penziju koju zasluzuje ,sigurno ne bi sedela kod kuce i gledala te budalastine..nego bi isla na more,u banju..itd imala bi ispunjeniji zivot i ne bi trosila svoje vreme na takvo djubre...i takodje ista prica vazi i za mladje ljude"..Na sta ce on meni"Molim,pa da li si ti normalna,da li znas ove poruke koje salju i kada glasaju koliko to kosta,nemaju leba da jedu ,a salju por koje kostaju toliko"...i tako mi zapusi usta ,na poslednji trzaj i pokusaj da opravdam "jadan narod" > Uhhhhh........narod je generalno primitivan i na moju veliku zalost jako siromasan. Ovakvi programi sluze da se skrene paznja sa realnih problema a vrlo su "zarazni" i pobudjuju urodjenu ljudsku potraznju za senzacionalizmom. Postoji razlog zasto se emituje na televizijama sa nacionalnim frekvencijama.... > Necu dalje da pisem, samo cu da smorim i ozracim.....i tako.. Pecat :s
2018 05 11
Ma, rijaliti su jezivi, strasne stvari. DLZ Dobar los zao, Marko Vidojkovic. Satiricnog karaktera, dobra emisija skroz. E, ja inace slusam rep i techno i tako alternativu neku, svasta nesto. Međutim, muz i ja iz dosade subotom pustimo Zvezde Granda. Nukada u zivotu to nisam gledala, ali ljudi moji, tako ima talentovanih, da je to jezivo. Volim da cujem kad neko stvarno ume da peva i eto prijatno sam se uznenadila. I volim da slusam Karleusu kad proziva Viki, jer mi ta zena tako ide na zivce, da je to strasno XD
2018 05 11
> Debela_devojka: > Otvaram zabavnu temu :) ljubiteljke Zokija Kesića, najvećsg šarmera na nacionalnoj frekvenciji, javite se da diskutujemo :) Ivan Ivanovic - ne hvala, ne mislim da je duhovit bas naprotiv...eventualno ako me interesuje neki njegov gost. Ali Njuzovci, Kesic - respect jer volim dobru satiru :") Ne mogu i ne zelim da cujem ni jednu rec vecine politicara, a ne mogu ni da ih gledam na "mute" jer mi se povraca i ne zelim da remetim svoj digestivni sistem :') Kesicevu emisiju obozavam, taman me uputi u nedeljne pokusaje vredjanja inteligencije ;)
2018 05 11
Idemo dalje : Neša Bridžis?? Umirrm na svakom nastupu, bukvalno plačem od smeha. Lik je lud
2018 05 11
> Debela_devojka: > Idemo dalje : Neša Bridžis?? Umirrm na svakom nastupu, bukvalno plačem od smeha. Lik je lud Njega sam obozavala da gledam dok je ucesvovao u TLZP. Ima tu presmesnu facu, ne mozes da se ne nasmejes.... Eto, to volm da gledam kad ima.....simpaticno i zabavno!
2018 05 11
> lokibg: > > Debela_devojka: > > Idemo dalje : Neša Bridžis?? Umirrm na svakom nastupu, bukvalno plačem od smeha. Lik je lud > Njega sam obozavala da gledam dok je ucesvovao u TLZP. Ima tu presmesnu facu, ne mozes da se ne nasmejes.... > Eto, to volm da gledam kad ima.....simpaticno i zabavno! Ma, moras da ga vidis uzivo, veruj mi. Ja sam bila skepticna, a sad jurim stalno njegove nastupe. Moracu i Djidju da idem da gledam. Ma, obozavam stand up. A lozim se da sam kao puno duhovita, pa kad malo popijem, pravim sama stand up za drustvo. Odnosno lupetam do besvesti i drago mi je kad se svi smeju XD
2018 05 12