Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zoran Kesič i fantom iz Hercegovačke

Palite pink odmah,uuuuu
2018 05 12
Kasno!!! Ode, sutra cim izbace snimak Tare na youtube saljem,znaci odlepila sam,ova deca su feeeeenomenalna. Sva sam se najezila.
2018 05 12
Penzionere mrzi uglavnom da idu bilo gde, nije da ne bi mogli npr.last minute ponudom otici svakog drugog meseca za sitne pare da posete drugi grad u Evropi. Tu su uvek mladji koji dobro barataju internetom i mogu da im pomognu. Moja majka npr.nikad ne kaze da nema novca za banju, vec uvek odlaze i ima svoje razloge. Radi se o tome da neko dobro zaradjuje glupavim programom, te zasto bi ga ukidao, a sam program opstaje zato sto je ljudima dosadno i taj nedostatak desavanja prouzrokuje ulaz u polusvet rijaliti emisija, gde ljudi imaju doping adrenalinom, kog nema u stvarnom zivotu. Ako Vas zanima, a ne znate sta komsija razgovara sa zenom i sta komsinica kuva, ulazite kroz pomenute emisije u tudja kucna dogadjanja, teseci se kako ima problema svuda, a sa druge strane zabavljajuci se na primitivan nacin. Dopunjujete svoje nezadovoljstvo i dosadu desavanjima, nesvesni kako to lose utice na Vasu psihu. Ja ne pogledam ni vaznije stvari. Uglavnom kad sam kuci, vrte se crtani i decije emisije na ekranu i mozak mi je mirniji dok nemam saznanja o ruznim svakodnevnim desavanjima, jer mi nije bas najbolje od istih. Ja bih penzionerima prezentovala emisije zabavnog karaktera i puno muzike. Da bih ukinula pomenute rijaliti emisije se podrazumeva. Stari ljudi su cesto skloni depresiji i treba ih podici, a ne gurati u *rupu*. Oni radoznali neka umesto Slobe i Lune gledaju kvizove 😉 Slazem se sa Loki da treba ukinuti lose emisije za dobro ljudi, ipak mora da postoji cenzura. Ako se plasiraju normalne stvari, ljudi nece doci u iskusenje da gledaju nenormalne. Pozitivnim emisijama se bude pozitivne emocije. Nas generalni problem je (ne)kultura, vise nego siromastvo. Stalno slusam mnogo imucnije ljude od sebe kako kukaju zbog novca i mislim da je to nekulturno. Smanji prohteve i budi zadovoljniji, druzi se sa odabranim osobama i prosipaj humor, sto je u skladu i sa temom 😄
2018 05 12
> *STARS*: > Palite pink odmah,uuuuu Nemoj pogresno da me razumes ali Pink ne bih upalila sve da mi je rodjena majka u prajm tajm terminu hahahahaha.........a ne znam ni na kom je kanalu. Preskacem ga kao kugu! :') :') :') :') :') :')
2018 05 12
> lokibg: > > *STARS*: > > Palite pink odmah,uuuuu > Nemoj pogresno da me razumes ali Pink ne bih upalila sve da mi je rodjena majka u prajm tajm terminu hahahahaha.........a ne znam ni na kom je kanalu. Preskacem ga kao kugu! :') :') :') :') :') :') E pa nisi videla,takmicenje dece u pevanju. Pevaju stranu muziku uglavnom. Nema veze sa narodnjacima i sundom.Devojcica je otkinula jedan hit ,ne znam ko peva,ali ga dosta sad pustaju. Saljem link,pogledaj,nece ti biti nista :)
2018 05 12
Dobro jutro, cure, mada je meni jutro odavno. Kako ide? :D
2018 05 12
> Debela_devojka: > Dobro jutro, cure, mada je meni jutro odavno. Kako ide? :D Uzas,pregrejao mi se usisivac,molim boga da nije crkao. :|
2018 05 12
> Debela_devojka: > Dobro jutro, cure, mada je meni jutro odavno. Kako ide? :D E ostavila sam ti link za mladez
2018 05 12
> Debela_devojka: > Dobro jutro, cure, mada je meni jutro odavno. Kako ide? :D Dobar dan :) Ide super, jutarnja u tvrdjavi, popodnevna u prirodi :")
2018 05 12
> Marija-Maja: > > Debela_devojka: > > Dobro jutro, cure, mada je meni jutro odavno. Kako ide? :D > Dobar dan :) > Ide super, jutarnja u tvrdjavi, popodnevna u prirodi :") Nama se dan otegao , ali baš. Neka dosada ceo dan, glava me otkida.. pozdrav za sve koji su proveli dan u prirodi, ja nisam imala snage. Čekamo nagradnu igru, pa Kesića? :D
2018 05 12
Evo ja bas kukam u "kaficu", a ti ovde...
2018 05 12
Jel neko zna kad pocinje i evrovizija,mislim,ako ne remetmo Kesica :)
2018 05 12
> *STARS*: > Jel neko zna kad pocinje i evrovizija,mislim,ako ne remetmo Kesica :) Ne pratim nikako :D cak sam pomalo i alergična XD
2018 05 12
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Jel neko zna kad pocinje i evrovizija,mislim,ako ne remetmo Kesica :) > Ne pratim nikako :D cak sam pomalo i alergična XD Preduhitrila si me u odgovoru ,koji bi recimo bio identican ,:)
2018 05 12
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > Jel neko zna kad pocinje i evrovizija,mislim,ako ne remetmo Kesica :) > > Ne pratim nikako :D cak sam pomalo i alergična XD > Preduhitrila si me u odgovoru ,koji bi recimo bio identican ,:) x-)
2018 05 12