Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Problem sa slikama.. Da li neko zna?

Zdravo devojke, Primetila sam da mi se slike uzasno vide kada, na primer, ubacim nove predmete.. i kada pogledam profil pocetna slika se mutno vidi i kao da se nekako poveca :| i kada pogledam u nove dodate predmet takodje svoj predmet vidim mutno.. Sve dok se ne klikne i udje u slike predmeta.. tada se jasno vide.. Da li je neko primeti ovo kod sebe? Jer ne znam do cega bi moglo biti.. da li je do sajta ili do mene.. Slikam telefonom i slike ispadaju super.. medjutim kada postavim predmete ovde slike se bas lose vide.. Ako neko moze da mi pomogne i pojasni o cemu je rec bilo bi bas super :) Hvala unapred :")
2018 05 14
Malo cu se nasaliti sa tobom Loola ,mozda ti trebaju naocare za vid .. :') Nemam tih problema ,ali je sajt u rasulu svakako vec danima . Pozdravljam te :") <3 :")
2018 05 14
Ja sam pogledala i ja ih vidim jasno i normalno. Meni se ne desava to ali kod tebe je sve ok kad ja pogledam. Mozda ti je sporiji net pa teze ucitava.
2018 05 14
Kod mene ok
2018 05 14
> Spotter: > Malo cu se nasaliti sa tobom Loola ,mozda ti trebaju naocare za vid .. :') > Nemam tih problema ,ali je sajt u rasulu svakako vec danima . > Pozdravljam te :") <3 :") Haha moracu da razmotrim ovu opciju za naocare 🤣 x-) Ostale slike super vidim a moje mutno :/ Net mi je super, cak sam skoro i brzinu povecala.. I bas sam se pitala zasto je to tako.. Marylin, jel jasno vidite moje slike, ili ovako? :) Ukoliko ostali sve vide jasno onda super :) ja mogu da vidim i mutno :D (za sada, dok ne nabavim naocare) :') Hvala devojke <3 :*
2018 05 14
> LoolaA: > > Spotter: > > Malo cu se nasaliti sa tobom Loola ,mozda ti trebaju naocare za vid .. :') > > Nemam tih problema ,ali je sajt u rasulu svakako vec danima . > > Pozdravljam te :") <3 :") > Haha moracu da razmotrim ovu opciju za naocare 🤣 x-) > Ostale slike super vidim a moje mutno :/ > Net mi je super, cak sam skoro i brzinu povecala.. > I bas sam se pitala zasto je to tako.. > Marylin, jel jasno vidite moje slike, ili ovako? :) > Ukoliko ostali sve vide jasno onda super :) ja mogu da vidim i mutno :D (za sada, dok ne nabavim naocare) :') > Hvala devojke <3 :* Vidimo jasno i ovako 👌👌 😂 i jasno nam je da vam trebaju naočare 😂😂😂😎
2018 05 15