Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne razumem...

Gledam kako izbacujete stvari sa AliExpressa po duplo vecoj ceni,na primer kupaci koji kosta 5 dolara,prodajete za 2000,2500hiljade,nije u redu...
2018 06 08
Slazem se ,ali i po buticima je vecina stvari sa Aliexpressa po troduplo i petoduplo vecim cenama...tako da u zemlji Srbiji su takve stvari regularne...nazalost :/
2018 06 08
Pa, ako neko kupuje ovde, a ne na Aliju ili Ebayu takve stvari, onda je ovca i neka je šišaju..
2018 06 08
Najlakse je otvoriti devizni racun i lepo sami birate preko Alija i ostalih sajtova. Nikad ne bi dala 3000 za kupaci. Ima i kod Kineza finih modela za 1500 dinara. Pogotovo mi koje zivimo u Bg imamo tako veliki izbor. Najvise su uskracene clanice iz manjih gradova ili sela.
2018 06 08
Žene, off topic, ali ROBNA KUĆA GLAVNA u Zemunu, ja ne znam da li je togarderoba kradeno ili šta, ali novi kostimi, donji veš, intimissimi, womens secret, calzedonia, da birateee, a cene smehoteka. Akam brus već 6 god, mrdnuo nije, a 400 din. A kod kuneeza platih 450 neki dan
2018 06 08
Nikada nisam kupovala na tom AliExpresu... Kako uopšte prepoznati da su neke stvari odande i da se preprodaju skuplje ovde?
2018 06 08
Mozda tako sto su sve slike sa neta, onda tu sliku skines, pa pretrazujes na googlu preko te slike, izaci ce ti vrv da je ima na aliju.
2018 06 08
Upravo. Programeri Alija su napravili odličan algoritam, čak i deo slike da stqviš, mislim da će odmah na Google—u izaći slika sa sajta
2018 06 08
Pa meni to nije normalno, jer skinuti sliku neciju i cuvati je u kompu i onda posle nekog vremena izbaciti sliku kao svoju koja je kao uzivo slikana, znaci da je mozda npr.puder koji ima ona, kopija, ali joj odgovara da stavi ovu sliku kao original... Samo nagadjam, ne mora da znaci, ali zasto bi je mrzelo da slika puder koji joj je u sobi verovatno i okaci.
2018 06 08
Ne znam zaista, i takođe ni ja ne kapiram zbog čega je nekima teško da slikaju svoje lične stvari ukoliko ih već imaju... Zbog čega "skidati" tuđe slike, ili slike sa neta i prezentovati ih kao svoje? I, onda se pita zbog čega joj je prethodni profil blokiran...ako je ovako radila i na prethodnom profilu, eto odgovora zbog čega je blokirana. Baš svašta!
2018 06 08
> Debela_devojka: > Žene, off topic, ali ROBNA KUĆA GLAVNA u Zemunu, ja ne znam da li je togarderoba kradeno ili šta, ali novi kostimi, donji veš, intimissimi, womens secret, calzedonia, da birateee, a cene smehoteka. Akam brus već 6 god, mrdnuo nije, a 400 din. A kod kuneeza platih 450 neki dan To nije kradena roba jer knjigovodstveno mora sve da bude legalno i uvezeno. TO su OUTLET stvari koje se uvoze za smesan novac na veliko. Nemate pojma koliko imate Outleta nekih magacina zabacenih u Italiji. Ziverla sam tamo, a idem cesto pa znam. To su mesta gde samo moze neko da vam ih prepourci lili da slucajno nabasate. I narvno bez kola nista.
2018 06 08
Nema potrebe da ja postavljam to možda pogrešnim,vama sam dala savet i skrenula pažnju na cene,da ne kupujete po velikim cenama kad može da se nadje dosta jeftinije :)
2018 06 08
> Kupoholicarka0: > Nema potrebe da ja postavljam to možda pogrešnim,vama sam dala savet i skrenula pažnju na cene,da ne kupujete po velikim cenama kad može da se nadje dosta jeftinije :) Slucajno sam obrisala svoju poruku. Ok, svi mi to znamo, bilo je mali milion tema o tome, o preprodavcima sa Alija i sl ali nista se ne postize ako se ne ukaze na iste. Kako hocete ali tema nema logike ako je ne isprate te naduvane cene i imena clanica koje to praktikuju.
2018 06 08
Pa krzneni prsluci od zeca koje prodaju ovde polovne za 6000-10000 din u radnji su oko 20000,a na aliexpresu 50$
2018 06 08
I meni su smesne prenaduvane cene,a i ume onako malo i da me iznervira..Ali moramo priznati da svako moze da stavi cenu koju hoce za svoj predmet...Na nama je da se informisemo koliko sta kosta i da vidimo da li se pronalazimo u toj ceni.
2018 06 09