Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kad se lik ne meri sam nego pita Vas

Ово је страшно , Неки момак ме оптужује да лажем јер га мрзи да се сам измери. Каже ми своју Висину и пита да ли ће бити таман мајица . И то након што сам му све уредно измерила. Мој зет је носио ту мајицу висок је доста. Рекла сам да је особа имала исту висину али више кила и да провери рамена. Ни 5 ни 6 Што лажете ?! Дође ми до пупка ! Дакле НЕКА СЕ МУШТЕРИЈЕ САМЕ МЕРЕ И ПРОЦЕЊУЈУ ШТА ИМ ЈЕ ТАМАН.
2018 06 12
Sa muskarcima je teze ostvariti uspesnu komunikaciju, a samim tim i kupoprodaju, i meni se desavalo bas kao sto si navela, kazu svoju tezinu i visinu, pa pitaju da li ce da mu odgovara predmet, kao da sam ja vidovita da mogu to da znam, pogotovo je takva situacija na KP sajtu :D
2018 06 12
> SandraKg93: > Sa muskarcima je teze ostvariti uspesnu komunikaciju, a samim tim i kupoprodaju, i meni se desavalo bas kao sto si navela, kazu svoju tezinu i visinu, pa pitaju da li ce da mu odgovara predmet, kao da sam ja vidovita da mogu to da znam, pogotovo je takva situacija na KP sajtu :D 🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️ 🤬 Хвала на ИНФ 💖
2018 06 12
> SandraKg93: > Sa muskarcima je teze ostvariti uspesnu komunikaciju, a samim tim i kupoprodaju, i meni se desavalo bas kao sto si navela, kazu svoju tezinu i visinu, pa pitaju da li ce da mu odgovara predmet, kao da sam ja vidovita da mogu to da znam, pogotovo je takva situacija na KP sajtu :D Ja imam bas drugacije iskustvo. Muskarci uvek kupe predmet, maksimum jedno-dva pitanja, dodju na adresu bez pogovora - mnogo lakse nego sa nekim zenama 😂
2018 06 12
> Bojanaa12: > > SandraKg93: > > Sa muskarcima je teze ostvariti uspesnu komunikaciju, a samim tim i kupoprodaju, i meni se desavalo bas kao sto si navela, kazu svoju tezinu i visinu, pa pitaju da li ce da mu odgovara predmet, kao da sam ja vidovita da mogu to da znam, pogotovo je takva situacija na KP sajtu :D > Ja imam bas drugacije iskustvo. > Muskarci uvek kupe predmet, maksimum jedno-dva pitanja, dodju na adresu bez pogovora - mnogo lakse nego sa nekim zenama 😂 Па да од прилике сви мушкарци су били коректни максимално осим овог, али има таквих изгледа још као што има нас жена разноразних. :)
2018 06 12