Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako povećati prodaju ? Da li su cene u pitanju? Da li se reklamirate preko fejsbuka?

Meni limundo nikako ne radi posao :( ali se slažem sa postom u potpunosti :)
2018 06 19
Evo moje iskustvo... Mislim da svaka roba nađe kupca, ja sam imala ove godine 10ak saradnji, ali je vrednost prodatog skoro 40 000. Nemojte me pogrešno razumeti da se hvalim ili slično, sebe smatram prosečnim prodavcem na ovom sajtu, ovo mi je kao hobi, da se rešim stvari koje ne koristim i koje mi zauzimaju mesto, dok na sajtu ima profi prodavaca koji verujem žive od ovoga. Nekada se danima niko ne javlja, i obrnuto kada prodam istoj osobi i više stvarčica...apsolutno nema pravila. Najbolje sam prodavala brendove kao Maison Scotch, Monsoon, Pepe Jeans, Guess itd., dakle definitvno mislim da idu skuplje stvari, ostale stvari daleko slabije, čak i da su istog kvaliteta. Može se raspravljati zašto je to tako, ali tako je... ima veze sa našim mentalitetom. Lično kada kupujem ne kupujem zbog brenda, pločice itd, kupujem kad mi se nešto dopadne, bez obzira da li je brend ili no name. Ima brendova koje preferiram zbog kvaliteta ili modela, ali svakako ima i brendiranih stvari nekvalitetnih i obrnuto. Sve to ionako nije visoka moda, koja nije dostupna nama običnim srtnicima. Nevezano za temu nerviraju me članice koje stavljaju lažne tagove, tako i kada stavim npr neku guess stvarčicu i ponadam se kako će brzo proći, redovno brzo padne na dno zbog gomile lažnih tagova. Iz istog razloga pretraga je baš otežana.... Volela bih kad bi u tagovima bile detaljnije oznake npr. haljina : boja (...), model (skater, bodycon, shoulder off, midi...) i sl. daleko bi se lakše nalazile stvari....
2018 06 20
Meditacija, ja sam pikirala jednu lepu majicu kod Vas, samo sto sam se sad "presopingovala" pa cu malo da sacekam :) I drago mi je sto sre poslusali savet clanice i snizili bas nju ;) A sto rece Debela_devojka, ni meni Limundo ne radi posao, tu samo licitiram i kupujem Oriflame od jedne dame.
2018 06 20
> MinaMasa: > Meditacija, ja sam pikirala jednu lepu majicu kod Vas, samo sto sam se sad "presopingovala" pa cu malo da sacekam :) I drago mi je sto sre poslusali savet clanice i snizili bas nju ;) A sto rece Debela_devojka, ni meni Limundo ne radi posao, tu samo licitiram i kupujem Oriflame od jedne dame. Jesam, baš sam i danas pustila cene nekih haljina i još nekih stvarčica. I ja mislim da je kupovna moć ljudi u pitanju. Eto, možda Vas i sačeka ta majičica :)
2018 06 20
Pozdrav devojkama, evo i ja da se ukljucim u ovu temu.. Ja sam prilicno dugo na ovom sajtu, ne bas mnogo aktivna, u poslednje vreme malo vise. Ni meni bas ne ide ta prodaja i malo sam istrazivala po sajtu...naime naletela sam na par stvarcica istih ili vrlo slicnih mojim, sa losijom fotografijom, jacom cenom itd, i ta stvar ima mnogo vise pregleda, lajkova i na kraju bude prodata. U cemu je fora?
2018 06 20
> Papricica: > Kupovna moc ljudi. > I to sto, kako rece jedan covek, odliak nasih ljudi je postala da zele mnogo za malo ili nista para. > Fotke su odlicne, prebaci se i na kupindo/limundo. > A moderno... Neke stvari koje su "moderne", ja u zivotu ne bih uzela, tako da je to u potpunosti stvar licnog ukusa i ne obaziri se na tu vrstu komentara. Hvala na komplimentu za fotke. U potpunosti se slažem sa Vama. Recimo ako je žuto hit i moderno, neću ga kupiti svakako kada ne volim žutu boju. Jesam i tamo sam takodje, a i ovde ... nekad stavljam i na KP ali tamo više muškarci kupuju.
2018 06 20
> Djulimun: > Evo moje iskustvo... > Mislim da svaka roba nađe kupca, ja sam imala ove godine 10ak saradnji, ali je vrednost prodatog skoro 40 000. Nemojte me pogrešno razumeti da se hvalim ili slično, sebe smatram prosečnim prodavcem na ovom sajtu, ovo mi je kao hobi, da se rešim stvari koje ne koristim i koje mi zauzimaju mesto, dok na sajtu ima profi prodavaca koji verujem žive od ovoga. Nekada se danima niko ne javlja, i obrnuto kada prodam istoj osobi i više stvarčica...apsolutno nema pravila. > Najbolje sam prodavala brendove kao Maison Scotch, Monsoon, Pepe Jeans, Guess itd., dakle definitvno mislim da idu skuplje stvari, ostale stvari daleko slabije, čak i da su istog kvaliteta. > Može se raspravljati zašto je to tako, ali tako je... ima veze sa našim mentalitetom. Lično kada kupujem ne kupujem zbog brenda, pločice itd, kupujem kad mi se nešto dopadne, bez obzira da li je brend ili no name. Ima brendova koje preferiram zbog kvaliteta ili modela, ali svakako ima i brendiranih stvari nekvalitetnih i obrnuto. Sve to ionako nije visoka moda, koja nije dostupna nama običnim srtnicima. > Nevezano za temu nerviraju me članice koje stavljaju lažne tagove, tako i kada stavim npr neku guess stvarčicu i ponadam se kako će brzo proći, redovno brzo padne na dno zbog gomile lažnih tagova. Iz istog razloga pretraga je baš otežana.... > Volela bih kad bi u tagovima bile detaljnije oznake npr. haljina : boja (...), model (skater, bodycon, shoulder off, midi...) i sl. daleko bi se lakše nalazile stvari.... U pravu ste... sve ima svog kupca. Ja mislim da te brendirane stvari idu, jer naš narod voli ako ništa drugo da ima brendiranu garderobu. I,svi volimo da smo skockani. Naravno,ne možemo uvek to priuštiti. A, i sada je možda takvo vreme da ili se kupuje nešto skuplje ili nešto jako jeftino...ovo izmedju možda slabije prolazi. Imam GUESS naočare, i baš se čudim niko me nije pitao za njih,a kupila sam ih ove godine u Engleskoj.
2018 06 20
@djulimun U pravu ste... sve ima svog kupca. Ja mislim da te brendirane stvari idu, jer naš narod voli ako ništa drugo da ima brendiranu garderobu. I,svi volimo da smo skockani. Naravno,ne možemo uvek to priuštiti. A, i sada je možda takvo vreme da ili se kupuje nešto skuplje ili nešto jako jeftino...ovo izmedju možda slabije prolazi. Imam GUESS naočare, i baš se čudim niko me nije pitao za njih,a kupila sam ih ove godine u Engleskoj. Ako nista drugo sačekaće neka bolja vremena.
2018 06 20
Meditacija, nadam se :) Generalno, i dalje ostajem pri tome da je zatajenje na sajtu jer ljudi cuvaju novac za letovanje.
2018 06 20
> meditacija: > > Papricica: > > Kupovna moc ljudi. > > I to sto, kako rece jedan covek, odliak nasih ljudi je postala da zele mnogo za malo ili nista para. > > Fotke su odlicne, prebaci se i na kupindo/limundo. > > A moderno... Neke stvari koje su "moderne", ja u zivotu ne bih uzela, tako da je to u potpunosti stvar licnog ukusa i ne obaziri se na tu vrstu komentara. > Hvala na komplimentu za fotke. U potpunosti se slažem sa Vama. > Recimo ako je žuto hit i moderno, neću ga kupiti svakako kada ne volim žutu boju. > Jesam i tamo sam takodje, a i ovde ... nekad stavljam i na KP ali tamo više muškarci kupuju. Ej jeste. Na KP su uglavnom muskarci. I mahom tamo ide tehnika. I kako sam cula bas danas od jedng prijatelja, slike :/ On je slikar i to prodaje tamo i super mu ide. Zaniljimljivo. Mada meni taj sajt nesto nije legao. A i ne volim da me svaka dokona osoba zivka.
2018 06 21
> MinaMasa: > Meditacija, nadam se :) Generalno, i dalje ostajem pri tome da je zatajenje na sajtu jer ljudi cuvaju novac za letovanje. Jeste, i to je u pitanju . Čekamo bolja vremena :)
2018 06 21
> tamara13: > Pozdrav devojkama, evo i ja da se ukljucim u ovu temu.. > Ja sam prilicno dugo na ovom sajtu, ne bas mnogo aktivna, u poslednje vreme malo vise. Ni meni bas ne ide ta prodaja i malo sam istrazivala po sajtu...naime naletela sam na par stvarcica istih ili vrlo slicnih mojim, sa losijom fotografijom, jacom cenom itd, i ta stvar ima mnogo vise pregleda, lajkova i na kraju bude prodata. U cemu je fora? E na to pitanje stvarno ne znam ni ja odgovor?
2018 06 21
I meni u poslednje vreme ide slabo prodaja. A sve su nove stvari po poslednjim trendovima duplo jeftinije nego u prodavnicama. Al izgleda nema pravila
2018 06 28
> daca92pa: > I meni u poslednje vreme ide slabo prodaja. A sve su nove stvari po poslednjim trendovima duplo jeftinije nego u prodavnicama. Al izgleda nema pravila Pa, ne znam možda su odmori u pitanju ili second hand radnje su umanjile prodaju ovde.
2018 06 28
i ja imam isto pitanje kao prva clanica... :) Ranije sam bila na sajtu pa sam napravila pauzu, ali evo sad sam se ponovo vratila...:) Pogledajte moj profil (cene, slike, opise) i recite da li je sve okej, sta biste vi promenile.... Svaki komentar i savet je dobrodosao :)) Pozdrav svima
2018 06 29
1 2