Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li Vam smeta ?

Jao, Debela_devojka, pa hahahah! Ja sam nailazila na neke standardne teme, ali ovo, nee :D
2018 06 19
Nisi išla dovoljno duboko :D kad sam radila jedan dosadan kanc posao, imala sam prilike da se upoznam sa čarima sajta, onako, natenane. Najgore potrošenih par sati u životu :D :D :D
2018 06 19
izgleda da je sreca sto nisam :D
2018 06 19
> Icka89: > Kao sto rekoh , ni meni licno ne smeta, ali u sustini koliko znam jedna objava dnevno je dozvoljena ...I ja takodje objavljujem ,u dozvoljenoj granici ,ali eto danas na primer mi je to zapalo za oko.. ..Neka se svako bori naravno , ali mislim da to malo gusi na neki nacin .... Ovde mnogo stvari ne funkcioniše pa članice to koriste. Ne sankcionišu se ni krupniji prekršaji ili, ako se i sankcionišu, to je vrlo selektivno. Idealno mesto za "kršenje pravila" :)
2018 06 19
Meni se upravo desilo da sam nekako, slucajno, umesto u podforum rasprodaje izbacila temu u podforum Poklanjam. Greske se desavaju. Mene nervira sto teme ne mogu da se brisu, pokusala sam na 100 nacina i ne ide. Clanice koje postavljaju vise oglasa za redom ne samo da guse i zatrpavaju sajt, vec umanjuju vidljivost oglasa drugih clanica, sto zaista nije fer, zato i postoji pravilo da se jedna tema postavi za dan u istom podforumu. Na zalost, ne razmisljaju svi o drugima.
2018 06 19
> JelenaSokic: > Meni se upravo desilo da sam nekako, slucajno, umesto u podforum rasprodaje izbacila temu u podforum Poklanjam. Greske se desavaju. > Mene nervira sto teme ne mogu da se brisu, pokusala sam na 100 nacina i ne ide. > Clanice koje postavljaju vise oglasa za redom ne samo da guse i zatrpavaju sajt, vec umanjuju vidljivost oglasa drugih clanica, sto zaista nije fer, zato i postoji pravilo da se jedna tema postavi za dan u istom podforumu. Na zalost, ne razmisljaju svi o drugima. Poštovanje. Možete svaku svoju temu izbrisati. Kod Vašeg prvog komentara u temi desno dole imate sličicu korpice, kliknite na to i obrisaćete temu. Ukoliko u temi imate smajliće tipa ➡️, 💗, 😊 i slično, onda morate prvo to obrisati iz teme-isto dole desno imate sličicu olovke i tu kliknite, obrišite smajliće i sačuvajte, zatim kliknite na korpicu i to je to. :)
2018 06 20
> kiki81: > > Debela_devojka: > > Ana.rs fuj, fuj, fuj, seljački, smrdljivi forum sa gomilom.istripovanih i isfrustriranih ženturača koje pate od nejebice ili od svejebice.Prezirem i ne ulazim .Bolje na Vukajliji se obrazovati po pitanju bilo čega, nego na Ani. > Ahahahahhaaa kraljice😂😂 Moj naklon 😂
2018 06 20
Nisam znala ovo za smajlice, verovatno je to izazvalo nemogucnost brisanja teme. Hvala puno na savetu ❤
2018 06 20
1 2