Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Savet ? :)

Nisam nova članica, ali sad sam postala aktivna. Možete li mi pomoći? Postavila sam stvari ( i još stavljam). Možete mi reći šta radim pogrešno, šta sam precenila itd. ? Puno bi ste mi pomogli. :)
2018 06 27
Pa cene su ti korektne.Svako stavlja onoliko koliko misli da stvar vredi,ili kako zeli da je proda..Meni iskreno ovo "mrzim stvari" bas bode oci..samo opis profila malo uredite 😂 Sve ostalo vam je po meni apsolutno u redu :) Srecno ❤
2018 06 27
Slazem se sa prethodnom clanicom, izbacite tu recenicu, ostalo je ok. Mozete dodati npr. nacin slanja, ako saljete preporuceno zbog jeftinije postarine i sl. Lake i uspesne saradnje zelim :)
2018 06 27
Cene sasvim ok, dok je opis profila sasvim odbojan. Promenite opis profila, kako su već uostalom i prethodne dve članice napisale. Srećnu i uspešnu prodaju želim! <3
2018 06 28
Malo je nelogicno da clanica sa jednim utiskom pise kako ju je jednom neko prevario i vise ne radi razmene. Za otvaranje teme, odlicna reklama..uslikano dobro.. cene ok...samo mi to pomenuto bode oci, na stranu sto neko smatra da su mu stvari koje postavlja odvratne.. Ne mora da bude brutalno iskren u vezi toga 😅
2018 06 28
Hvala vam na svemu :)
2018 06 28
I ja imam isto pitanje kao prva clanica...vec sam bila ranije na sajtu ali vec duze vreme nisam nista objavljivala.... Sada sam ponovo pocela, pa ako mozete bacite oko na profil, svaki savet bi mi dobrodosao :) Pozdrav svima
2018 06 29
Cene su sasvim u redu. U pocetku svima malo losije ide, posto je profil nov i sa jednim utiskom, jer su clanice nekako skepticne uvek i sa starijim clanicama na ovom sajtu, ali zelim ti mnogo prijatnih saradnji!! Reklamiraj se po forumima, temama, oglasavaj se cesto i bice to super :D
2018 06 30