Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

KAKO???????

*Kako naci clanice koje se ne 'gnusaju' razmena? *Kako vi sto NE RADITE RAZMENE! (velikim slovima u opsiu) imate obraza da pitate za razmenu? *Kako povecati preglede na predmetu? Ranije sam imala vise pregleda..sad po 10-30 maks
2018 06 28
- Lako, u podforumu Tražim gotovo su uvek objave za razmene. :) - Na ovo drugo pitanje ni sama nemam odgovor, jer se i ja isto baš pitam... - Zbog čega ti je toliko bitan broj pregleda predmeta? Ako misliš zbog nekakvog "rejtinga", batali to- koliko vidim pre se prodaju predmeti sa mnogo manje pregleda od onih tzv. Najpopularnijih. ;)
2018 06 28
Eh te sto rade ili ne rade razmene 😂😂 Kod onih gde pise da ne rade razmene i ne pitam. Kod onih gde ne pise nista pitam i naglasim da im nisam videla u profilu da pise nesto vezano za iste Ali su mi hit one koje napisu da rade razmene a kada ih pitate onda odjednom ne rade. Ja se uvek zahvalim i napisem ako nisam za razmenu da trenutno nisam za istu jer mi oz nekog razloga treba novac ili da nisam pronasla nista sto mi odgovara
2018 06 28
> ElenaPt: > Eh te sto rade ili ne rade razmene 😂😂 > Kod onih gde pise da ne rade razmene i ne pitam. > Kod onih gde ne pise nista pitam i naglasim da im nisam videla u profilu da pise nesto vezano za iste > Ali su mi hit one koje napisu da rade razmene a kada ih pitate onda odjednom ne rade. > Ja se uvek zahvalim i napisem ako nisam za razmenu da trenutno nisam za istu jer mi oz nekog razloga treba novac ili da nisam pronasla nista sto mi odgovara Slažem se sa gore navedenim....
2018 06 28
> oljapp: > *Kako naci clanice koje se ne 'gnusaju' razmena? > *Kako vi sto NE RADITE RAZMENE! (velikim slovima u opsiu) imate obraza da pitate za razmenu? > *Kako povecati preglede na predmetu? Ranije sam imala vise pregleda..sad po 10-30 maks Preglede mozete povecati tako sto klikcete na svoj predmet bezbroj puta :)) To rade clanice kojima su predmeti u popularnim,mucno je ali eto kome znaci nek izvoli :) Srecno :)
2018 06 29
hahaha, bukvalno te clanice su mi hit, npr one rade razmene samo ako im se neki predmet svidi a ne zele da ga kupe, pa kao da daju stvar koja im se ne svidja za tu, nema veze sto ne rade razmene.... brhhh, i vecina onih clanica sto se oglasavaju u grupnim temama za razmene, zapravo ih ne rade, samo se reklamiraju.... sto se pregleda tice, nah, ranije sam i ja imala oko 80-90, a sada max 30, mislim svakako da to nema nikakav znacaj :D
2018 06 29
> Marylin: > > oljapp: > > *Kako naci clanice koje se ne 'gnusaju' razmena? > > *Kako vi sto NE RADITE RAZMENE! (velikim slovima u opsiu) imate obraza da pitate za razmenu? > > *Kako povecati preglede na predmetu? Ranije sam imala vise pregleda..sad po 10-30 maks > Preglede mozete povecati tako sto klikcete na svoj predmet bezbroj puta :)) To rade clanice kojima su predmeti u popularnim,mucno je ali eto kome znaci nek izvoli :) Srecno :) Joj znam to...Uzas. Ima i aplikacija za auto click. Mene bi stvarno mrzelo. A ti pregledi ne znace, mislila sam na prave preglede :/ Kako je znacajno opao broj ljudi koji mi udju u predmet
2018 07 02
> MeriliaGrej: > hahaha, bukvalno te clanice su mi hit, npr one rade razmene samo ako im se neki predmet svidi a ne zele da ga kupe, pa kao da daju stvar koja im se ne svidja za tu, nema veze sto ne rade razmene.... brhhh, i vecina onih clanica sto se oglasavaju u grupnim temama za razmene, zapravo ih ne rade, samo se reklamiraju.... sto se pregleda tice, nah, ranije sam i ja imala oko 80-90, a sada max 30, mislim svakako da to nema nikakav znacaj :D E o tome pricam...Ima nekih 10 clanica koje rade razmene, druge se samo reklamiraju. A ima i clanica koje prodaju, bez da se iko vredja, bakin ormar i stvari koje se kupuju na kilo (nista protiv ali cena tih stvari je ispod 50 din) i onda traze zamenu. Ja imam jaknu, iz sportske radnje, novu, koju zelim da zamenim za vecu. Pitam clanicu koja navede da je razlog prodaje to sto joj je jakna velika. NE! EVO DACU TI POPUST 200 DINARA, NE RADIM RAZMENE, NE NIKAKO, HVALA. O, isuse. Kao da su njihovi predmeti od zlata i one se gnusaju polovnog (a pritom novu jaknu nudim).. Ne znam. Mogla bih u nedogled da komentarisem slucaje. Onda, pita me neka devojka za razmenu ja kazem hajde- a ne, ipak joj ne treba. Ili 'joj razlika u ceni nasih predmeta je 250 din, jel bi doplatila?'... Jeste. Suknja i cipele su iste cene, jeste. I covek izgubi volju za zamenom.
2018 07 02