Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako vam ide prodaja?

Natasa969, ja sam bas aktivna po forumima, pa nista, mozda nemam srece xD
2018 06 30
A , devojke, jel kupujete? Mislim, ponavljam to vec ko zna koji put, ali da bi se prodavalo, mor i da se kupuje. Da se napravi neki protok novca :D kjeena napuni džep drugoj, druga trećoj itd. Svi bi da prodaju, a kad im nesto treba da menjaju. Moramo i kupovati :D
2018 06 30
Meni onako... prodajem i na drugim sajtovima , i ode svugde po nesto , ali s obzirom da imam bas mnogo,volela bih da bolje ide prodaja
2018 06 30
Ja ovde obozavam da kupujem😊 Sve extra parice koje imam koristim za praznjenje omiljenog😊
2018 06 30
Ja cesto kupujem ovde, ali imam par clanica uglavnom od kojih cesto kupujem :D
2018 06 30
> Debela_devojka: > A , devojke, jel kupujete? Mislim, ponavljam to vec ko zna koji put, ali da bi se prodavalo, mor i da se kupuje. Da se napravi neki protok novca :D kjeena napuni džep drugoj, druga trećoj itd. Svi bi da prodaju, a kad im nesto treba da menjaju. Moramo i kupovati :D Pa ja skoro sve za sebe nadjem u nabavci😉, a kad nesto konkretno trazim,uglavnom nemam srece...
2018 06 30
Pa , verovatno svaka devojka koja nabavlja robu , nađe svega za sebe, ali ja recimo i ovde dostaaaa puta snimim nešto što nigde nisam videla ili nešto što više ne može nigde da se kupi i pazarim :) skoro sve što ovde zaradim, ovde i potrošim ili naje Kupujem Prodajem na neke bukv gluposti. Tipa noćna lampa na baterije ili super sat iz antičkeGrčke XD upecam.se na tako eke gluposti haahagagag
2018 06 30
> MeriliaGrej: > stefaniii, koje sajtove koristis? Ja na fejsu bas dosta prodam,a na instagramu nista
2018 06 30
> Ninaja: > Ide, ne zalim se. Meni kupovina ne ide, devojke mrzi da se cimaju i odgovaraju na poruke izgleda. 😂😂😂
2018 07 01
> MeriliaGrej: > Natasa969, ja sam bas aktivna po forumima, pa nista, mozda nemam srece xD Faktor srece je bitan. I naravno garderoba koja je za tekucu sezonu.
2018 07 01
> Debela_devojka: > A , devojke, jel kupujete? Mislim, ponavljam to vec ko zna koji put, ali da bi se prodavalo, mor i da se kupuje. Da se napravi neki protok novca :D kjeena napuni džep drugoj, druga trećoj itd. Svi bi da prodaju, a kad im nesto treba da menjaju. Moramo i kupovati :D U pravu ste. Kad god sam nesto kupila, onda sam i prodala. Naravno ne odmah sutra dan, ali kroz par nedelje. Kupujem ovde, ali od kako second hand shopovi svako malo imaju sve za 450 idem pre tamo.
2018 07 01
> danijela5rovic: > Drage clanice,da li vam ide prodaja? Meni jako jako slabo,planiram deaktivirati nalog-ukoliko je to moguce? Ili eventualno preci na neke druge sajtove...😚 Kraj proleca i pocetak leta je uvek slab. Zimi se najvise prodaje. Ovde sam 4,5 godine. Dok god svaki cas ulazite na sajt da vidite jeste sta prodali nikad nista, ali kad se najmanje nadate eto ga. Samo pustite. Dok nisam radila visila sam ovde, dodouse bilo je i dobrog druzenja. Ali bas sam to primetila, sto vise iscekujem nista se ne desava. Predjite recimo na Kupujem Prodajem, Limundo, Kupindo. Ovo ostalo je sve slaba vajda. Srecno!
2018 07 01
Hehe, to ste sve lepo rekli Natasa969, od toliko zelje da se nesto proda bukvalno "visim" na sajtu, a cim se opustim nesto i krene, bar stigne neka poruka:). Hvala srecno i vama😙😙
2018 07 01
Ja sam tek par dana ovde i prodala sam jednu stvar. Postala sam opsednuta 500 puta na dan udjem ovde Eto nadam se da ce mi prodaja ici ok :) Ne mogu se zaliti s obzirom da sam ovde kratko..
2018 07 17
> MeriliaGrej: > stefaniii, koje sajtove koristis? Ja koristim kupindo, limundo, lalafo, kupujem prodajem, 2ndhand i moje krpice.
2018 08 13