Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Teme u forumima

Pitanje, postavila sam prosle nedelje temu u forumu "dom". Okacila sam par stvari tu. Za kucu. Sada uopste to ne mogu da nadjem. Izbrisano? Po kom kriterijumu se uopste brisu teme iz foruma? Hvala unapred, nisam bila aktivna nekih godinu dana i sada pokusavam da se snadjem u opstem rasulu, cini mi se.
2018 07 09
Ne znam, vidim da stoje neke stare teme, takodje teme istog sadrzaja kao sto sam i ja stavila... Nista mi nije jasno. :/
2018 07 09
Mrzi me da listam sve , mada mi se cini da su izbrisani svi komentari, teme, cak i sa bele liste, crnu listu i ne vidim, mislim daje i ona obrisana ...zapravo sve gde postoje neki linkovi...cak i u podforumima gde u pravilima pise da su dozvoljeni linkovi.
2018 07 10
@Marija-Maja Super si primetila, evo i screenshot pravila ponašanja na forumu od juče je nestao sa ove teme. Čudno.
2018 07 10
@srebrna ne znam da li do sajta ili je "cistka foruma, ali ako je ciscenje ima tu jos dosta objava sa ciljem reklamiranja ;)
2018 07 10
Ja sam trazila u forumu TRAZIM koznu jaknu...Clanice su mi nudile i sada udjem..sve slike i linkovi su obrisan jakni koje su nudjene....Da li negde pise da to ne sme ,pa se zato brise?
2018 07 10
Jedino neko objasnjenj je mozda ,kao sto smo svi primetili da sajt puca...pa su obrisane sve slike iz foruma zbog preopterecenosti ,da bi se krenulo ispocetka.....Mislim to mi nekako jedino ima smisla :/
2018 07 10
Ja sam potpuno sludjena. Vidim sada da je obrisana fotka sto je stavila @srebrna. Meni je juce sve otislo. Ne verujem da ima veze sa "reklamiranjem" jer vidim da ljudi to rade kao ludi i linkovi stoje. Moguce da ima veze sa preopterecenoscu sajta?
2018 07 10
Da zene vec dva puta jednom posle tri dana drugi put posle par sati brise mi se tema iz foruma TRAZIM meni stvar treba do petka i zene je ni ne vide ljudski da bi ponudile neko mudar je obrise ili na volseban nacin nestane.POstavila sam pitanje porukom adminu ali jos cekam odgovor. ]:)
2018 07 10
Pisala sam u temi-Preporucite clanice za saradnju. Lepo sam napisala koji kupac i prodavac ima moju posebnu preporuku i sada vidim da je moj komentar obrisan a drugi stoje. Ne mogu da ubedim sebe da je do sajta. Ljuta sam!!! 😣
2018 07 11
Pridružujem se temi sa istim pitanjima: Iz kog razloga komentari iz tema jednostavno nestaju, teme se brišu... Šta se uopšte dešava od pre nekoliko dana?!? Jeste bio haos, ali ovo sada je baš postao opšti haos!!!
2018 07 11
> Bojanaboka990: > Pisala sam u temi-Preporucite clanice za saradnju. Lepo sam napisala koji kupac i prodavac ima moju posebnu preporuku i sada vidim da je moj komentar obrisan a drugi stoje. Ne mogu da ubedim sebe da je do sajta. Ljuta sam!!! 😣 I moj je obrisan, obrisani su svi sa linkovima, ne samo u toj temi, vec u svim. Ponovo sam pisala belu listu, sada bez linkova...jos uvek je tamoi!!
2018 07 11
Nije zabranjeno ostavljati linkove. Zato sam zbunjena. I ljuta...
2018 07 11
> Bojanaboka990: > Nije zabranjeno ostavljati linkove. Zato sam zbunjena. I ljuta... A slike? Vidim da kod nekih stoje bez problema?
2018 07 12
I @srebrna nam je nestala iz ove teme. Zalila se da joj je koment bio obrisan od strane treceg lica. A sada je nema uopste. Zeno, javi se, resi nam misteriju!
2018 07 12
1 2