Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Evo kako se stite prevaranti

Tako sto ja otvorim temu, o doticnoj, i to doticnoj koja vara ljude onako bas ciljano, znaci nije u pitanju rupica, flekica i sl. da skrenem paznju clanicama , narocito onim novijim, koje prate forum, a Admin mi obrise temu i jos ona odjednom ima jedan negativni izbrisan!!!!! Nemam sta vise reci, pametnom je sve jasno.
2018 07 10
A jeste li pisali Vi adminu?
2018 07 10
Ja sam primetila da se svasta nesto izbrisalo sto se tice tema i komentara i mislim da je neki problem na sajtu. Npr.u temi u kojoj sam postavila slike ponudjenih stvari clanici, stoji i dalje stari broj komentara, a mog nema i jos nekih, sto je cudno, jer nema razloga da se obrisu. Verovatno se doticna clanica zalila, te joj je izbrisan negativan, a tema je mozda slucajno nestala, kao i neke druge. Obrati se adminu da budes sto posto sigurna, kad dobijes odgovor, ako ga dobijes..mada je vec bilo price da se nekoj clanici obrisalo par negativnih i nikom nista. Ostavi ovde njen link za svaki slucaj, pa da vidimo hoce li nestati i ova tema
2018 07 10
Da, ovde se stite prevaranti i lazovi kao i svuda u zemlji Srbiji.
2018 07 11
Jedinu pouku koju sam izvukla iz svega je da moram biti jos pazljivija i da kupujem samo na licno preuzimanje, jer imam utisak da ce se prevaranti ovde jos vise aktivirati, sankcija nema, ali posto razne prevar muckaju clanice sa po 200, 300 utisaka,sta da ocekujem tek od ovih sto imaju malo utisaka...
2018 07 13