Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crno - bela strana krpičarenja.....

Verovatno se slažete da je onlajn komunikacija nešto kao crno-bela interakcija svega što napišemo ovde (forum) ili prilikom dopisivanja sa članicama MK.... Primetile ste da su socijalne norme i pravila odavno popustile pa čak i u verbalnoj komunikaciji.... Kako se "nosite" sa neljubaznim, nekulturnim pa čak i nejasnim pitanjima (odgovorima) nekih članica MK?
2018 07 17
Odgovorila bih= ne bih bila ljubazna ..ili ne bi ni odgovorila. Zavisi od trenutka kad je poruka poslata. Udubljivanje u pricu bi bilo suvisno, pogotovo sa takvom osobom.
2018 07 17
Fetisista... koji vrlo vrlo zna sta hoce 😂
2018 07 17
Nasmejala bih se i rekla "Ma vazi" ,:)
2018 07 17
@MikiKe @Natasa969 Znaš, pomalo mi dodje i smešno.... to bi bila TA internet komunikacija kada nemaš pojma da li je za tastaturom devojčurak ili žena u zrelim godinama.... Bankar i njegove reinkarnacije su bile, prošle.... neke članice su baš bile uznemirene zbog njegovih poruka. Lično, ne uznemiruju me u smislu "uznemiravanja", više kao DOSADE i bezobrazluci nekog mentalnog sklopa koji ne znaju kada je dosta. Ne bih temu otvarala, da mi se nisu desile još dve poruke u vrlo kratkom vremenu, ali na drugom sajtu, sličnog sadržaja....
2018 07 17
@jelena2606 - i ti si mene sada nasmejala, ali svako produbljivanje komunikacije, tog tipa, ne vodi ničemu
2018 07 17
@danijela5rovic - verovatno ih je dobila masa članica....
2018 07 17
PS Pitanja i pitanjca o nekom predmetu a samo da bi vas taj neko "malo zezao"... o tome i da ne govorim i pišem...
2018 07 17
Ja sam pre nekoliko dana na ovoj temi komentarisala istu poruku koja mi je stigla u inbox i ostavila skrinšot iste, ali mi je poruka odmah sutradan obrisana iz teme... Posle više nisam imala volje da postavljam isti komentar, ali evo nadovezaću se na Vaš post čisto da članice vide da je ta osoba konstantno prisutna na sajtu već nekoliko godina i da ne troše svoje vreme na izlaženje u susret ovakvim zahtevima... Šta reći...
2018 07 17
> emushka: > @MikiKe @Natasa969 > Znaš, pomalo mi dodje i smešno.... to bi bila TA internet komunikacija kada nemaš pojma da li je za tastaturom devojčurak ili žena u zrelim godinama.... > Bankar i njegove reinkarnacije su bile, prošle.... neke članice su baš bile uznemirene zbog njegovih poruka. > Lično, ne uznemiruju me u smislu "uznemiravanja", više kao DOSADE i bezobrazluci nekog mentalnog sklopa koji ne znaju kada je dosta. > Ne bih temu otvarala, da mi se nisu desile još dve poruke u vrlo kratkom vremenu, ali na drugom sajtu, sličnog sadržaja.... Upravo to DOSADA...Licno me nikad nisu uznemiravale poruke takvog sadrzaja, ista reakcija..smesno ali i smarajuce. I bankar mi je bio komedija..
2018 07 17
> emushka: > @jelena2606 - i ti si mene sada nasmejala, ali svako produbljivanje komunikacije, tog tipa, ne vodi ničemu "Ma vazi",bi u prevedenom znacenju bilo "Naravno da ne!..Sto bi znacilo,kraj price a ne nastavak...I pored svega je smesno!
2018 07 17
Svaki cas se otvara slicna tema, tako da nam je poznato za njuskatore sa raznih profila. Nisu opasni, sto je najvaznije, Vasa dobra volja je da im izadjete u susret i obradujete ih fotkama stopala 😂 😂 Odlicna reklama za rimljanke, bravo 😄
2018 07 17
I ja sam dobila takvu poruku. Odgovorila sam da nisam toliko ljubazna. Svasta!
2018 07 17
S obzirom na broj fotki na kojima je svakojaka golotinja ovo nije nista.
2018 07 17
😂😂😂😂😂Ja sam prosle godine dobila istu poruku. Poslala sam sliku sandala sa obuvenim strikanim zimskim carapama!
2018 07 17
1 2