Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crno - bela strana krpičarenja.....

Sandale plus zepe gratis hahaahah x-) I ja sam dobijala poruke, cak i za donji ves, koriscen naravno.... Zaista nemam reci, najbolje je ignorisati jer i ironija je za njih zeleno svetlo za nastavak :D
2018 07 17
> MikiKE: > Fetisista... koji vrlo vrlo zna sta hoce 😂 Skoro se ovako nisam nasmejala 😂😂😂
2018 07 17
SestreSG - oplakala sam komentar I zamislila sliku!! ,:) ,:) Ja se trudim da svima lepo odgovorim, bez obzira na sadrzinu I nacin obracanja. Takodje sam dobijala slicne poruke, ali zaista nikada nisam imala nikakvog neprijatnog iskustva sa takvim ljudima. Oni prosto samo pitaju, a na nama je da odlucimo da li hocemo ili necemo da im "udovoljimo".
2018 07 17
Pa ako bi mi platila neku odredjenu sumu novca, zasto da ne ahahaha, ja da slikam svoja stopala u necemu, pa to kosta, na zalost nisam dobila ni jednu takvu poruku vrv jer i ne prodajem cipele pa sta znam, nisam se obogatila :D
2018 07 17
@BranaDevojchica, upravo tako.... iste ili slične poruke godinama kruže MK.... Link teme koji ste ostavili ranije nisam videla. Videh da je jedna članica čak i slikala stopala u nekim grilonkama... Neko može da se našali pa pošalje fotografije, neko ozbiljno da shvati...sve zavisi.... Kao što rekoh, mene samo smaraju takve "dosade".
2018 07 17
Kada sam otvarala temu "Crno -bela strana....." u glavi su mi bile sve moguće poruke članica koje sam dobijala svih ovih godina na Mk. Dobijale su i ostale članice. Poenta je samo prepoznati dobru ili lošu nameru. Loša namera se pretvori u nepodnošljivu i tešku konverzaciju... Što opet, naglašavam, druga strana sama inicira... dok se vi "žderete", druga strana uživa da vas provocira, "bocka" u nedogled....
2018 07 17
> jacaikaja: > Svaki cas se otvara slicna tema, tako da nam je poznato za njuskatore sa raznih profila. Nisu opasni, sto je najvaznije, Vasa dobra volja je da im izadjete u susret i obradujete ih fotkama stopala 😂 😂 > Odlicna reklama za rimljanke, bravo 😄 Nešto slično.... Ne, nije mi bila namera da bilo šta reklamiram.
2018 07 17
Forum je prevazidjena forma diskusije. Ako nisi istomišljenik, onda se bolje ne upuštati ni u kakvu diskusiju... i zaista, na forumu me skoro pa nema.... Razmena mišljenja, iskustava... sve je manje takvih tema. Mladjim članicama su zanimljive neke druge teme, drugačiji vid komunikacije...
2018 07 17
> emushka: > Forum je prevazidjena forma diskusije. > Ako nisi istomišljenik, onda se bolje ne upuštati ni u kakvu diskusiju... Moram da se slozim.
2018 07 17
1 2