Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako vas podnose postari? :D

Hvala Lady Blye Ne branim muza (lol) jednostavno i oni imaju propise koje moraju da prate bili glupi ili ne. Inace se iznosi do 1,5 kg. A papir da ste obavesteni o pristigloj posiljci mora da se vrati u postu, da se zavede itd. Zato ne moze ranije da se preuzme. Ps. Znam da ima svakakvih ljudi, kao i ovde na krpicama. Samo sam htela da savetujem da se ljudi raspitaju pre nego sto kritikuju bilo koga i bilo sta. To vazi i za ovaj sajt. Svi smo ljudi, neki kulturni i fini, neki manje. Hvala
2018 07 18
Ja stalno šaljem iz različitih pošti po gradu, zavisi kakve su mi obaveze, a kad mi šalju, tražim isporuku u pošti, jer skoro nikad nisam kod kuce kad kurir dolazi, pa pokupim paket kad idem do grada :D
2018 07 18
Pošta u Zmaj Jovinoj ulici je pošta u mom kraju i prezadovoljna sam uslugom tamo. Što se tiče "mačeta" koje mi veoma često donosi paket i njim sam prezadovoljna ahahah.. 😂😍 To mačence dolazi iz pošte u Dunavskoj uz to je Dorćolac, 35 god (piletina) i takooo tooooo😎😂😍 Hoću reći nemam nikakvih problema sa PTT Srbije... Ahahah,😁
2018 07 18
Mene moj postar ne podnosi 😂 Odnosno, ne podnosi me sluzbenik, mrsko mu je svaki Boziji put kada treba da obavi bilo sta, a postar me uvek zove, donosi kuci bez problema, sve po PS-u 😉
2018 07 18
Imala sam problem da me postar stalno ispituje dokle vise narucujes. Fora je sto moj postar VECINOM dodje kolima, i ako zivim u selu, covek ima kola kojima razvozi postu. Trebala sam da kupim elektricni klavir sada preko jedne radnje, da mi posalju postom posto je na rasklapanje tezak oko 25-30kg i staje u kutiju mnogo manjih dimenzija nego sto on zapravo jeste.... Posle ovoga o pravilu za tezinu paketa ipak vise nemam ideju da ga narucim da dodje postom, ja nemam auto licno, niti umem da vozim i nikada necu imati vozacku, ali mislim da ce mi biti lakse da iscimam nekoga da me odveze do zemuna da kupim klavir i da me vrati kuci nego da imam jos problema sa postarima. Kada sam bila objavila temu za clanicu koja nije preuzela poklon i kada sam procitala da ne moram da ga preuzmem, sledeceg puta kada je postar dosao da mi donese paket zapitkivao je sto nisam otisla u postu i preuzela vracenu posiljku..... U Z A S, zato gledam da sve posiljke saljem u jednom danu tako da eventualno 2x odem do poste nedeljno ako imam sta da saljem :D
2018 07 19
> MiciZara > Što se tiče "mačeta" koje mi veoma često donosi paket i njim sam prezadovoljna ahahah.. 😂😍 > To mačence dolazi iz pošte u Dunavskoj uz to je Dorćolac, 35 god (piletina) i takooo tooooo😎😂😍 Hahahahahaha 😂
2018 07 19
> AppleRed: > Hvala Lady Blye > Ne branim muza (lol) jednostavno i oni imaju propise koje moraju da prate bili glupi ili ne. Inace se iznosi do 1,5 kg. A papir da ste obavesteni o pristigloj posiljci mora da se vrati u postu, da se zavede itd. Zato ne moze ranije da se preuzme. > Ps. Znam da ima svakakvih ljudi, kao i ovde na krpicama. Samo sam htela da savetujem da se ljudi raspitaju pre nego sto kritikuju bilo koga i bilo sta. To vazi i za ovaj sajt. Svi smo ljudi, neki kulturni i fini, neki manje. > Hvala Daleko bilo da ne branite svoga supruga, i ja svoga branim Boga mi ;) Što se kulture i finoće tiče, nadam se najiskrenije da ovde nema nikakvog cinizma "na moj račun". :D Uglavnom sam fina, kulturna i ljubazna ali sve ima svoje granice. ;) Što se tiče zaduživanja-razduživanja pošiljki naravno da razumem da to jeste tako, ali kod mene ovde u pošti nije takva situacija jer kod nas sve pakete raznose kuriri koji razvoze Postexpres (i obične pakete isto) tako da uvek stižu na kućnu adresu, dok ostale pošiljke tipa preporučeno, vrednosno i sl. raznose poštari. Do sada nikada nisam imala nikakav problem, niti bilo kakvu neprijatnost i nadam se najiskrenije da ni neću. :) Srdačan pozdrav i Vama, naravno. :) :)
2018 07 19
> LadyBlye: > > AppleRed: > > Hvala Lady Blye > > Ne branim muza (lol) jednostavno i oni imaju propise koje moraju da prate bili glupi ili ne. Inace se iznosi do 1,5 kg. A papir da ste obavesteni o pristigloj posiljci mora da se vrati u postu, da se zavede itd. Zato ne moze ranije da se preuzme. > > Ps. Znam da ima svakakvih ljudi, kao i ovde na krpicama. Samo sam htela da savetujem da se ljudi raspitaju pre nego sto kritikuju bilo koga i bilo sta. To vazi i za ovaj sajt. Svi smo ljudi, neki kulturni i fini, neki manje. > > Hvala > Daleko bilo da ne branite svoga supruga, i ja svoga branim Boga mi ;) > Što se kulture i finoće tiče, nadam se najiskrenije da ovde nema nikakvog cinizma "na moj račun". :D > Uglavnom sam fina, kulturna i ljubazna ali sve ima svoje granice. ;) > Što se tiče zaduživanja-razduživanja pošiljki naravno da razumem da to jeste tako, ali kod mene ovde u pošti nije takva situacija jer kod nas sve pakete raznose kuriri koji razvoze Postexpres (i obične pakete isto) tako da uvek stižu na kućnu adresu, dok ostale pošiljke tipa preporučeno, vrednosno i sl. raznose poštari. Do sada nikada nisam imala nikakav problem, niti bilo kakvu neprijatnost i nadam se najiskrenije da ni neću. :) > Srdačan pozdrav i Vama, naravno. :) :) Ma naravno da nema cinizma. Opisali ste situaciju potpuno realno, i prvi i drugi put. Ja se iskreno zahvaljujem jer vidim da jos ima divnih ljudi koji umeju da komentarisu objektivno. Sve sto ste napisali je tacno i ovaj put. Veliki pozdrav od mene.☺☺☺
2018 07 19
> AppleRed: > > LadyBlye: > > > AppleRed: > > > Hvala Lady Blye > > > Ne branim muza (lol) jednostavno i oni imaju propise koje moraju da prate bili glupi ili ne. Inace se iznosi do 1,5 kg. A papir da ste obavesteni o pristigloj posiljci mora da se vrati u postu, da se zavede itd. Zato ne moze ranije da se preuzme. > > > Ps. Znam da ima svakakvih ljudi, kao i ovde na krpicama. Samo sam htela da savetujem da se ljudi raspitaju pre nego sto kritikuju bilo koga i bilo sta. To vazi i za ovaj sajt. Svi smo ljudi, neki kulturni i fini, neki manje. > > > Hvala > > Daleko bilo da ne branite svoga supruga, i ja svoga branim Boga mi ;) > > Što se kulture i finoće tiče, nadam se najiskrenije da ovde nema nikakvog cinizma "na moj račun". :D > > Uglavnom sam fina, kulturna i ljubazna ali sve ima svoje granice. ;) > > Što se tiče zaduživanja-razduživanja pošiljki naravno da razumem da to jeste tako, ali kod mene ovde u pošti nije takva situacija jer kod nas sve pakete raznose kuriri koji razvoze Postexpres (i obične pakete isto) tako da uvek stižu na kućnu adresu, dok ostale pošiljke tipa preporučeno, vrednosno i sl. raznose poštari. Do sada nikada nisam imala nikakav problem, niti bilo kakvu neprijatnost i nadam se najiskrenije da ni neću. :) > > Srdačan pozdrav i Vama, naravno. :) :) > Ma naravno da nema cinizma. Opisali ste situaciju potpuno realno, i prvi i drugi put. Ja se iskreno zahvaljujem jer vidim da jos ima divnih ljudi koji umeju da komentarisu objektivno. Sve sto ste napisali je tacno i ovaj put. Veliki pozdrav od mene.☺☺☺ Hvala najlepše, i takođe. <3
2018 07 19
1 2