Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta mislite o clanicama koje traze poklone?

Šta mislite o clanicama koje objave temu da traze na poklon šminku, odecu, obuću i slicno? Već duze me zanima vase misljenje o ovoj temi, jer sam zapazila dve ili tri članice samo, koje rade takve stvari. Ja nemam nista protiv da neko trazi za decu, pa i za sebe naravno, kada je to potrebno. Ali iskreno ne shvatam traženje sminke npr. Kao i to sto se jedne te iste ponavljaju čak par puta mesecno. Gresim li?🤔
2018 07 18
Uh, ne znam šta bih rekla... Uvek sam za da pomognem kad treba...mozda sminka nije prioritet,ali čak i to bih poklonila ako imam, meni me treba ili ne koristim,a nekom treba. E sad učestalost traženja ne bih komentarisala...ali istina je da može biti kontraproduktivno i odbojno.
2018 07 18
Razumem ja vas, svakako je okej kada neko postavi temu da poklanja nesto, tipa šminku, pa se članice jave jer bi volele da je dobiju. I ja se javim kada vidim nesto lepo u poklanjam temama, ali prosto ne volim kada vidim da neko bas trazi sam te neke stvari i tako često. Znam koliko ovde divnih dama ima koje se uvek jave da pomognu. I vi ste međju njima.. I sa tim u glavi, ja se zapitam, šta one rade sa svim tim stvarima koje dobijaju par puta mesecno za dž. I da li su te stvari otišle na pravo mesto... Zbog te moje dileme sam i otvorila ovu temu..
2018 07 18
Ne znam šta da kažem , sem da čim traže garant im treba tj nisu u materijalnoj mogućnosti sebi da kupe... Treba pomoći uvek pogotovo nekome ko traži ... Radila sam to , slala sam poklone i ako mi članice tj kupci nisu tražili.. Volim da obradujem nekoga bilo da je to neko ovde ili privatno. Ali nešto drugo me čudi ovde a to je poklanjanje dronja tj flekavih stvari mislim da je to jadno. I da pojedine to rade da bi ispale brižne tj zarad reklame.. Bar sam ovaj post napisala bez lajanja ahahah 😎😂
2018 07 18
Ne znam šta da kažem , sem da čim traže garant im treba tj nisu u materijalnoj mogućnosti sebi da kupe... Treba pomoći uvek pogotovo nekome ko traži ... Radila sam to , slala sam poklone i ako mi članice tj kupci nisu tražili.. Volim da obradujem nekoga bilo da je to neko ovde ili privatno. Ali nešto drugo me čudi ovde a to je poklanjanje dronja tj flekavih stvari mislim da je to jadno. I da pojedine to rade da bi ispale brižne tj zarad reklame.. Bar sam ovaj post napisala bez lajanja ahahah 😎😂
2018 07 18
@Mici..Ali ces zato u sledecem ,puta dva :') :') :')
2018 07 18
Ja sam postavila par puta u temi poklanjam, i javile su mi se uvek iste članice. Koje i same prodaju ovde garderobu.. Malo mi je bilo čudno, što svaki put dve tri iste se jave, ali ok poslala sam.. Kad sam već otvorila temu i nisam naglasila da bih poklonila nekome kome još nisam..
2018 07 18
Želim da verujem da im je zaista potrebno i da nije u pitanju neka obmana ili zloupotreba. Sa druge strane, žao mi je što je bilo ko primoran da bilo šta traži.
2018 07 18
> jelena2606: > @Mici..Ali ces zato u sledecem ,puta dva :') :') :') Sledeći krug je moj, ahahah 😂😎
2018 07 18
Verovatno nemaju novca da sebi priuste kozmetiku,a ni krpice,pa se dovijaju.Mislim da ima mnogo zena koje su nezaposlene i nemaju za svoje osnovne potrebeNekada mi je to bilo cudno,sto eto tako traze za poklon,jer sam zaposlena godinama, ali valjda nije svaka situacija ista.Uvek pomognem koliko mogu,i u privatnom zivotu a i ovde.
2018 07 18
Ja sam cesto objavljivala temu da poklanjam, kako zelim da dosta vise clanica dobije poklon uglavnom sam jednoj clanici jedan poklon poklanjala, vise puta mi se javila jedna clanica i kad god objavim nesto za poklanjanje ona se samo javi, u posebne poruke posalje podatke i hoce sve predmete na poklon i kada kazem da moze da izabere samo jedan od nje ni traga ni glasa, ali uvek!!! Dok ima jedna clanica koja se uvek javljala za vise poklona, ali je rekla da joj treba za cerke i da ne moze sve da im prijusti, te sam njoj poklanjala po vise stvari..... pa ne znam, ako se trazi sminka na poklon, ja bih to podrzala za tipa maturu ili slicno, mozda zaista nema novca za sminkere ili da kupi posebno puder sta ja znam karmin i ako za lep izgled npr meni je potreban samo dobar eyeliner, sto zavisi od oblika lica, ociju, boje tena. pa cak i kose. Ja verujem da medju njima ima clanica koje su pohlepne i samo zele nesto eto tek tako da dobiju, sakupljaju neku kolekciju, ili slicno, ali to sprecava clanice kojima stvarno treba da to i dobiju i zbog toga mi je bas zao i mislim da tako nesto ne treba da postoji!! Samo jednom sam se javila da mi neka clanica nesto pokloni, to je bila teksas jakna, i to je nisam trazila za sebe, posto je bila velicina XL mislila sam da je poklonim decku jer on bas bas jako zeli lepu teksas jaknu, a ja sam eto imala prilike da mu je poklonim, medjutim kada je jakna stigla ispostavilo se da je zenski XL i da meni savrseno stoji kao da je krojena za mene. Beskrajno sam zahvalna clanici na jakni! <3
2018 07 18
Ja se ovde ne oglasavam na forumima poklanjam.Kada nesto prodam,posaljem i poklon ako imam adekvatan za odredjenog kupca(broj,stil,itd),takodje su mi tu i simpaticne clanice,kojima kada sam u mogucnosti ,volim da poklonim nesto.Na ovom sajtu nisam sigurna kome poklon ide.Da li neko stvarno nema ili je folirant.Prodajom ovde uzmem neku kinticu simbolicnu i potrosim ,uglavnom na razonodu sa detetom ili sebi od toga kupim neku krpicu.A sto se poklanjanja tice imam prioritete ,a to su moji prijatelji i okruzenje,posle njih ,tu je svratiste,zvecanska....
2018 07 18
@meriliagrej Slažem se sa tobom. Volela bih da gresim kada su te članice u pitanju. Ali zar je moguce da im tolika količina odeće i sminke treba? Znam da deca brzo rastu... Ali mi? Ne znam šta da kazem.. Ali drago mi je da si bar ti zadovoljna tom jaknicom koju si dobila, ako ne dečko ahahha 😄
2018 07 18
Verujem da im toiliko sminke i odece apsolutno ne treba, ako vec nema ne mora ni da se razbacuje stvarima, nekada sam imala 2 para farmerki, 3 majice i jednu jaknu, nisam se zalila i to mi je bilo sasvim dovoljno. Nije da nisam imala novca ili slicno, vec nisam zelela da kupujem stvari a da ih obucem svega jednom jer znam da cu se vratiti na svoje klasicno oblacenje.Od kad sam pocela da se bavim ovim i razmenjujem se i kupujem na krpicama, stanje u mom ormaru se drasticno promenilo, ali pored svega ja i dalje nosim jedne A P S O L U T N O iznosene i unistene pantalone od nosenja i tipa par majici, eventualno ako kosulju promenim i to je to xD Ne znam ali u tome se osecam najprijatnije.
2018 07 18
Ako se ponavljaju, budite sigurni da prodaju negde drugde. Imam iskustva na nekom drugom mestu, to je pojava koju je nemoguce suzbiti. Tuzno.
2018 07 19
1 2