Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta mislite o clanicama koje traze poklone?

I ja poklanjam po stepenu prioriteta.. drugaricama, familiji, komsinicama, u slucaju da znam da ce to koristiti i onima za koje cujem da npr.imaju puno dece, a male plate, gde je tim ljudima prioritet hrana, saniranje vlage u kuci.. pa za garderobu nemaju dovoljno, te takvi i iskoriste poklonjeno na najbolji moguc nacin. Skoro sam bila u duhovnoj dilemi, jer smatram da se uvek treba pomoci i dati, ali ne mozemo se rasipati preko nasih mogucnosti, a toliko njih ima kojima uvek nesto treba. Razmisljajuci o tome sam otvorila knjigu duhovnih mudrosti i naslov je bio *Sve sto radite, radite od srca* tako da bi to bio na neki nacin i moj odgovor na temu. Jednoj porodici sam poklanjala, cvrsto uverena da im je sve to potrebno, iako ih licno nisam upoznala i komentar te zene je bio da sam im donela srecu u zivotu, jer im je krenulo na bolje, te verujem da mozda i jeste tako. Ako dajete od srca, pruzate i sebi i drugima, te poklanjajte onako kako zelite 😉
2018 07 19
> MiciZara: > Ne znam šta da kažem , sem da čim traže garant im treba tj nisu u materijalnoj mogućnosti sebi da kupe... > Treba pomoći uvek pogotovo nekome ko traži ... > Radila sam to , slala sam poklone i ako mi članice tj kupci nisu tražili.. Volim da obradujem nekoga bilo da je to neko ovde ili privatno. > Ali nešto drugo me čudi ovde a to je poklanjanje dronja tj flekavih stvari mislim da je to jadno. I da pojedine to rade da bi ispale brižne tj zarad reklame.. > Bar sam ovaj post napisala bez lajanja ahahah 😎😂 Moram da pohvalim jednu clanicu " DesireMe"...nedavno sam dobila baletanke ..potpuno o nove ako su 2x nosene ..sto je retkost ..uglavnom se postavljaju stari koje su za bacanje .... Nemam nista protiv toga ..ali sam nedavno navatala jednu clanicu ..ne zelim da je imenujem aktivna je na poklanjam 24h sa "osvezavanjem" ...potom sam se susrela sa clanicom iz GORNJEG MILANOVCA dobro pamtim lokacije ...hvala bogu svi smo po postama da znamo i sta primamo i sta saljemo i na kraju kome saljemo ....onda sam se susrela sa mojim poklonom koji je prodat za 199din na sajtu nekog dr ne zelim da imenujem osobe ... kao sto rekoh neka se snalaze ako im se isplati 150 din postarina i 50 din zarada nemam nista protiv toga .... :') :') :') :')
2018 07 19
Za ove koje javno traže poklone u podforumu Poklanjam nemam baš ništa loše da kažem, jer ipak im je sasvim sigurno to što javno traže i neophodno a nisu u mogućnosti da sebi tako nešto i kupe. Nema tu ničeg niti strašnog, niti sramotnog- nije sramota nemati, sramota je lagati i krasti. I, uvek kada sam u mogućnosti pokloniću, čak i kada mi se to ne traži. Jednostavno, takva sam osoba. Što se tiče poklona koje objavljujem, istina da mi se jedna ista članica javljala konstantno na svaki poklon i to sa dva profila, slala sam više puta baš velike pakete ali od kako sam saznala da dotična članica ovde sakuplja poklone i posle to sve prodaje na Limundu od tada nema više "prolaz" kod mene. Sve ostale koje se jave za sopstvene potrebe (za sebe, rodbinu, decu...) apsolutno svakako ću od srca pokloniti, jer da se razumemo- nikome nije baš sasvim svejedno da im se od srca poklonjene stvari uz priče kako se nema i sl. kače na druge sajtove i prodaju. Ako smatraju da će tako zaraditi ne znam ti ni ja kakav novac, neće sigurno- brate mili, nađi posao i radi ako su ti potrebe već veće od onoga što se računa u normalno. Za sve ove druge članice koje potražuju poklone za sopstvene potrebe zaista baš nikakav problem. Naravno, moram napomenuti i to da sam i sama dobila poklone od nekoliko divnih članica ovde i da je sve i više nego divno.
2018 07 19
> MiciZara: > Ne znam šta da kažem , sem da čim traže garant im treba tj nisu u materijalnoj mogućnosti sebi da kupe... > Treba pomoći uvek pogotovo nekome ko traži ... > Radila sam to , slala sam poklone i ako mi članice tj kupci nisu tražili.. Volim da obradujem nekoga bilo da je to neko ovde ili privatno. > Ali nešto drugo me čudi ovde a to je poklanjanje dronja tj flekavih stvari mislim da je to jadno. I da pojedine to rade da bi ispale brižne tj zarad reklame.. > Bar sam ovaj post napisala bez lajanja ahahah 😎😂 😂😂😂😂
2018 07 19
Mislim da sve potice iz detinjstva . Toliko od mene
2018 07 19
> Spotter: > Mislim da sve potice iz detinjstva . Toliko od mene Kako?
2018 07 19
> MlleSanja: > > Spotter: > > Mislim da sve potice iz detinjstva . Toliko od mene > Kako? Predpostavljam da kako je neko naučen odmalena da tako nastavlja i kasnije, u smislu ako si naviknut da sve dobijaš za džabe uvek ćeš ići "linijom lakšeg otpora", i ukoliko si vaspitan/a da sam/a zarađuješ i snalaziš se onda ćeš ići onom tzv. "težom putanjom" i boriti se za ono što zaista i želiš. ;)
2018 07 19
Dobro, ima smisla. I opet dolazimo do toga da je sve u vaspitanju/ nevaspitanju. Ovo je samo jedan segment gde to dolazi do izrazaja.
2018 07 19
> MlleSanja: > Dobro, ima smisla. > I opet dolazimo do toga da je sve u vaspitanju/ nevaspitanju. Ovo je samo jedan segment gde to dolazi do izrazaja. Upravo. ;)
2018 07 19
A sta mslite o ovoj zeni /devojci ...lol? moja poruka !!! otkacenacrnka3 dragicica9 Pokloni Poslato PE706656108RS provera posiljke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.07.2018 00:35:00 11061 BEOGRAD 139 Prijem 20.07.2018 07:21:36 11061 BEOGRAD 139 - 11101 Beograd 1 Otprema 20.07.2018 16:31:47 11101 Beograd 1 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema 21.07.2018 01:53:30 10200 GPC BEOGRAD - 36200 PC Kraljevo Otprema ?????????? prepiska sa jos jednom sto je poklonila istoj osobi otkacenacrnka3 sigurno je rec o ovoj osobi 😃 otkacenacrnka3 NITI SE ZAHVALJUJE/NITI OSTAVLJA UTISKE ...AJDE NE MORA ALI NEKA KAZE ....STIGLO ---NIJE STIGLO ..... SAMO JOS NEKA MI SE VRATI PAKET I ONDA SUPERISKA :') :') :')
2018 07 21
1 2