Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Ideja o opciji BLOCK

Nisam siguran da li se o ovome vec pisalo, ali Admin bi mogao da uvede opciju BLOCK, kako bi sebi skratili muke, u slucaju ako ne zelimo da saradjujemo sa kojekakvim neodgovorim clanicama. Sta vi mislite o tome?
2018 07 19
Danas sam poželela jednu članicu da blokiram..i razmišljala zašto ne postoji ta opcija. Svašta korisno bi trebalo da se uvede na ovom sajtu.. Npr. Članice koje su aktivne trenutno da se vidi na jednom mestu, da se blokiraju članice sa kojima ne želimo da sarađujemo..i još mnogo korisnih stvari koje bi olakšale upotrebu sajta.
2018 07 19
da se razumemo ....ovaj sajt je rasulo ... pogodan za prevarante ..nikakva sigurnost..pre svega ....a o bloku da ne pricam kad im i sam sajt baguje .... ajde neka je do sistema ali zamislite kada bi jos uveli blok opciju ..kolliko bi samo imali poteskoca .... nailazim na profile od 2014 godine .... ja ne znam koliko sajt vodi ljudi ali sigurno im nije lako .... a po najmanje nama ... i po nama ... ne znam nisam uplacivala njihov budzet ..kako devojke prolaze koje uplacuju da li im se ista isprati ? ...koliko ja vidim ... samo se vrte slike .... jedne te iste ....
2018 07 19
> otkacenacrnka3: > da se razumemo ....ovaj sajt je rasulo ... pogodan za prevarante ..nikakva sigurnost..pre svega ....a o bloku da ne pricam kad im i sam sajt baguje .... > ajde neka je do sistema ali zamislite kada bi jos uveli blok opciju ..kolliko bi samo imali poteskoca .... nailazim na profile od 2014 godine .... ja ne znam koliko sajt vodi ljudi ali sigurno im nije lako .... a po najmanje nama ... i po nama ... ne znam nisam uplacivala njihov budzet ..kako devojke prolaze koje uplacuju da li im se ista isprati ? > ...koliko ja vidim ... samo se vrte slike .... jedne te iste .... Slazem se
2018 07 26
> otkacenacrnka3: > da se razumemo ....ovaj sajt je rasulo ... pogodan za prevarante ..nikakva sigurnost..pre svega ....a o bloku da ne pricam kad im i sam sajt baguje .... > ajde neka je do sistema ali zamislite kada bi jos uveli blok opciju ..kolliko bi samo imali poteskoca .... nailazim na profile od 2014 godine .... ja ne znam koliko sajt vodi ljudi ali sigurno im nije lako .... a po najmanje nama ... i po nama ... ne znam nisam uplacivala njihov budzet ..kako devojke prolaze koje uplacuju da li im se ista isprati ? > ...koliko ja vidim ... samo se vrte slike .... jedne te iste .... Slazem se
2018 07 26
Da se ja pitam sajt bi trebao dosta da se apgrejduje
2018 07 29