Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Okrenite Se I Idite

Verovatno se sa ovim komentarom nece bas mnogo clanica sloziti, ali meni je zaista postalo zamorno da konstantno citam jedne te iste komentare tipa "sajt je u rasulu, sajt je u haosu, prodaja ne ide, prevaranti na sve strane..." I jos niz svima poznatih izreka.. Do sada smo uvideli da mi u sustini ne mozemo nista da promenimo I tako kako je ostaje. Dakle, zbog cega ste jos uvek na sajtu? Zasto ne obrisete svoje predmete I napustite sve sto vas toliko nervira? Dokle vise te price u prazno?
2018 07 19
Bravo!!!!I mene zanima odgovor!Samo losa strana sajta.Da imam takvo misljenje,napustila bih sajt!
2018 07 19
Naslov je malo grub, ali apsolutno se slazem. Ja to objasnjavam nedostatkom novca + viskom slobodnog vremena..
2018 07 19
Mozda im je lakse kad se zale i kukaju Ili zele da pricaju sa ostalim clanicama pa im ne pada druga tema na pamet Ili im je jednistavno dosadno Ili se reklamiraju na taj nacin Ne znam...
2018 07 19
Nisam imala nameru da zvucim grubo, iako je verovatno tako ispalo... Taj nedostatak novca I visak slobodnog vremena mogu da donesu nesto parica koje svi volimo da dobijemo, ali cemu onda toliko pljuvanja po sajtu. Niko nam nista ne naplacuje, niko ne uzima proviziju od nasih zarada I opet svasta nesto ne valja. Sta bi inace uradili sa svim tim stvarima: poklanjali I kome treba I kome ne treba, kao sto smo pre I radili.
2018 07 19
Mislim da je članicama zapravo iskreno žao što jedan ovako lepo zamišljen sajt funkcioniše očajno. Ne ide im se naravno, ali su ogorčene
2018 07 19
Ja se ne slazem . Zasto da se ode ? Zasto ne bi pokusali zajednickim snagama da dovedemo sajt u red.Naravno ne mi ,ali uz pomoc admina .Znam sada blah truc ;;admin nije tu ne pojavljuje se itd' ali se admin MOZE kontaktirati to je sigurno ,neke clanice poznaju licno admina i to je fakat . Svi smo mi ovde da prodamo i kupimo ,da se druzimo naravno . Najlakse je skupiti prnje i otici ,mada ne kazem da to nece biti poslednja opcija Pozdrav Spotter
2018 07 19
I ja cesto vidjam te "crne" teme i malo me nerviraju. U redu je da cisto prokomentarisemo nesto, ali ne i svakog dana otvorimo novu temu o rasulu sajta. Mene iznervira samo kad mi se pojavljuje onaj error 502 i tako stoji 2 dana i ne mogu da udjem na sajt, ali to ne kvari moje misljenje da su krpice strava! <3 Retko sta sam prodala, ali i putem razmena imala sam dosta lepih saradnji i upoznala dosta clanica i zbog toga mi je bas drago. Jednostavno mozda se takve teme otvaraju da bi bilo o cemu da se prica na sajtu, clanice koje rade samo prodaju mozda nemaju nikakve zabave ovde jer su javljanja za kupovinu retke. Uglavnom te samo iscimaju i izgnjave za sve informacije, ali nece ga kupiti, kao kad odes u radnju ispipas svaku stvar na koju naidjes, a opet nista ne kupis. Ali sve to ovaj sajt cini MOJIM KRPICAMA i zato mi se svidja, uvek ce se naci i one dobre clanice! :D
2018 07 19
Mene iskreno nervira onaj eror 505 ili kako vec , kada ne moze da se pristupi na sajt ...Ili kada ne moze da se ubac predmet ,vide ,fotografije ...Ostalo je na nama .. Mada , pre me to nerviralo dosta,sada iskuliram dok je tako i nastavim kada je u redu ..Nemamo nikakve dodatne troskove ,tako da od koga je dobro je ...Da imamo sve ,verovatno bi se bunili sto to moramo da placamo ... i tako u krug :')
2018 07 19
Slažem se sa komentarom Spottera, u potpunosti. Takođe, ima Istine i u Vašem komentaru ove teme Oleloleee- tačnije da se baš dosta piše o tome da je sve u rasulu, da su prevare sve češće i sl. No, ukoliko se bude ćutalo o tome biće još samo gore. Većina članica koje objavljuju takve teme ili ostavljaju takve komentare upravo žele da pokušaju nešto da zajedničkim snagama barem malo promene, da krene na bolje i to sve u vekikoj nađi da će i admin sve to videti- bilo kada, ali da će ipak videti. Zbog čega smo ovde? Verovatno zbog toga što ne treba pokleknuti pred nekim prvim problemima, lošim iskustvima i sl., I zato što ovaj sajt nema samo tu neku lošiju stranu, nego i onu sasvim dobru u kom delu su sasvim ok osobe sa kojima se uz divne saradnje lepo i družimo.
2018 07 19
Odaje se utisak da se samo otvaraju teme koje su u losem kontekstu...Neke su potrebne naravno!Medjutim za godinu dana koliko sam na sajtu bilo je samo par tema gde sam se slatko nasmejala ...Ostalo je sve bilo u negaciji!Takodje i kada su pozitivne teme bilo vezano za sajt ili za clanice ,odaziv je nikakav,ali zato kada treba da se "opanjkava",ako mogu tako da se izrazim,tome nikada kraja.I to je cinjenica.
2018 07 19
I da jeste sve u rasulu,to smo se slozile!Hajde malo da se pohvalimo nekom prodajom npr i super kupovinom..Boze sacuvaj!To ne moze ni da se omakne.Ili nevezano za sajt nekom zanimljivom temom da razmenimo misljenja ,stavove...Tako je, sajt ima dobru stranu,ali o njemu se ne prica,glupo je a i dosadno je jel da?Ja sam na jednom drugom forumu i napisala,da nema svega sto je lose na sajtu,..pa mi ne bi imale o cemu ni da pricamo ,:)
2018 07 19
Razmisljam , i da ne bih otvarala novu temu , u vezi svega ovoga dobro ili lose , ici ili ostati imam samo jedno pitanje ? A to je : Koliko vam je bitan ovaj sajt , i koliko licno sve ovde shvatate , primate k srcu ??? :") Ja mislim da se u ovom pitanju kriju svi odgovori na dobro i lose ....
2018 07 19
Spotter - mislim da je jasno da se ovde nece nista promeniti koliko god mi to zeleli! Silne peticije, javne teme, konkretne situacije I nista. Ja sam ovde skoro 4 godine, udruzene clanice nisu skoro nista uradile... Adminka moze da se kontaktira, meni je na svaku poruku odgovorila, a takodje mi je napisala da vlasnici I tehnicari odbijaju I minimalne promene na sajtu. Ja sam sigurna da bi ona zelela da se stosta promeni, ali dzaba. Borimo se protiv vetrenjaca, jer ne moze niko da nam pomogne, osim vas par koji se trudite da uradite svasta dobro za sajt, a ni to nece vecno trajati...
2018 07 19
Bla, bla - truć..... a zašto kada je sajt i dalje i divan. Ima problema kao i svuda, otvori se tema, skrene se pažnja na iste... Mogu da se kupe prelepe stvarčice. Može ponešto i da se proda. Ko je tu isljučivo zbog prodaje, onda slobodno može da skupi džopke i ide. Eh, pa mora nešto i da se kupi....
2018 07 19
1 2 3