Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je to ok.?

Kada me neko pita za razmenu, ja gledam da obično izaberem nešto proporcionalne vrednosti, ali izgleda sa to nije moguće, jer kad ja izaberem šta mi se dopada, druga strana mi obično onda traži još jednu stvar za tu njenu ili da izaberem nešto jeftinije. A razlog za tako nešto su veoma niske cene kod mene, a stvari uglavnom istih brendova i istog kvaliteta kao i kod osobe koja me kontaktira. Da li da povećam cene ili prosto da zaobiđem takav vid saradnje?
2018 07 20
Zeno, zaobidji. Nailazila sam i ja...Meni se desavalo da ja pitam za razmenu za neki predmet za koji znam punu cenu, i onda mi tako traze "od popa uvo"...Kazem lepo "ne, hvala" i to je to. Ako mi se desi da mi je nesto bas, bas zapalo za oko, kazem da cu da dam vise svojih predmeta jer mi nije problem, ali trazenje "leba preko pogace" je van svake pameti.
2018 07 20
Ja takodje ne bih prihvatila takav vid saradnje.. Ne smatram to korektnim.
2018 07 20
Da Vam otkrijem jednu tajnu- tako tvrde pazar. Prodaja ne ide, to je cinjenica. I onda zene stave cene kao u radnji i menjaju se- i biraju nesto jeftinije i posle teraju da se doplacuje da bi ipak zaradili neke pariske :D A kad prosecni clan krpica vidi JAO TRENERKA 4000 PA MORA DA JE EKSTRA i onda misli ko zna sta je dobio... Videli ste moju pricu od jutros. Ja ako mi nesto treba- dam i 6 stvari za 1 samo da ne moram da kupim to ako vec neko hoce da se menja
2018 07 20
Zaobidji naravno. To sto su ti niske cene ne znaci da se radi o krs predmetima, vec da zelis da po simbolicnoj ceni prodas predmete koje ne koristis. Ne treba zbog toga praviti nekog budalom...
2018 07 20
Cene ostavi takve kakve jesu.Ocigledno dosta nas ima tu problematiku.sa niskim cenama...Menjaj se iskljucivo pod uslovima koji tebi odgovaraju..I malo reklame..Debela prodaje Replay sandale u super stanju za 700 din!!!!Kod vecine su 2000 din...I sta sad..ako bi menjala sandale za sandale ti bi trebalo da dodas jos 10 stvari da bi ujednacile cene..Ma daj bre..Zaobilazi takve "klijentkinje" ,:) ,:)
2018 07 20
Ja držim.niske cene i prodaja mi ide iz tog razloga sasvim ok. Smatram da su mi stvari koje prodajem, kad je reč o odnosu cene i kvaliteta odlučne. Kao i kod mnogih od vas koje ste se javile (pratim vas, da, da :) ) ali brateee. Ti mene iscimaš za razmenu i onda mi ostaviš bukvalno tri predmeta da biram i to fazon majice arilje i plastični nakit, u zamenu za haljinu koju prodajem stvarno mnogooo ispod realne cene Olja, videh :D smehotress , sta im sve pada na pamet
2018 07 20
Ma nema niskih visokih cena ,svako se menja ili kupuje za onoliko novca koliko moze ili koliko smatra da nesto vredi ili mu naravno bas treba..Ima stvari koje mi ni na poklon ne trebaju,ma koliko god ih druga strana cenila...A npr dala bih za nesto sto je mozda i precenjeno ako mi bas to treba ili ako bas otkinem na istu ,a nemam gde da kupim...Sve je to relativno
2018 07 20
Zaobiđi takve osobe, jer ne povećavaju svi vrednosti kod razmena. Ja sam ti još na početku kod naše prve saradnje kada si tek bila počela ovde rekla da će dolaziti do takvih situacija, ne znam da li se sećaš toga? Verujem da da, kao i to da kod mene ne gledaš na cene kada su razmene u pitanju, tačnije da cene nemaju veze. Kod tebe se jasno vidi da je roba kvalitetna, a da si cene maksimalno spustila samo da bi se otarasila što pre viška stvari koje ti nisu potrebne, a vidiš već i sama kako to neke osobe umeju ili pokušavaju da iskoriste, pa ako im uspe-uspe. Bezobrazluk. Eto kako je i Oljapp prošla sa onom članicom što joj je uz nove dečje stvari tražila i doplatu za polovnu trenerku, i plus ju je izvređala. Stvarno nas ima raznih.
2018 07 20
A ja na primer bas zbog ovakvih situacija volim razmenu dinar za dinar. Devojci sam doplatila svaki dinar razlike, isto je i meni druga clanica doplatila, da ne bude posle neke zabune. Mozda to moje ponasanje nije ispravno ali volim ravnopravnost u svemu i ako uzimam u zamenu nesto sto je skuplje-doplaticu razliku ali isto tako kada uzimam jeftiniji predmet volela bih da druga strana pristane na doplatu. Mislim da na taj nacin najmanje mozemo biti nezadovoljni, zato to praktikujem. ☺
2018 07 21
Ali ja upravo pričam kako to , kad su moje stvari u pitanju, nije baš tako. Kao što Jelka reče, imam Replay cipele bukvalno par puta nošene i košaju 800 din i sad neko hoće menjažu, izabere te cipele, a ja kao majicu iz Terranove koju ona ceni 1200 i moram da dam te cipele i doplatim?? Ja bar mislim da to nije realno
2018 07 21
> Debela_devojka: > Ali ja upravo pričam kako to , kad su moje stvari u pitanju, nije baš tako. Kao što Jelka reče, imam Replay cipele bukvalno par puta nošene i košaju 800 din i sad neko hoće menjažu, izabere te cipele, a ja kao majicu iz Terranove koju ona ceni 1200 i moram da dam te cipele i doplatim?? Ja bar mislim da to nije realno :') :') :') Bas mislim da ti je to dobitna kombinacija za menjanje ,:)
2018 07 21
> Bojanaboka990: > A ja na primer bas zbog ovakvih situacija volim razmenu dinar za dinar. Devojci sam doplatila svaki dinar razlike, isto je i meni druga clanica doplatila, da ne bude posle neke zabune. Mozda to moje ponasanje nije ispravno ali volim ravnopravnost u svemu i ako uzimam u zamenu nesto sto je skuplje-doplaticu razliku ali isto tako kada uzimam jeftiniji predmet volela bih da druga strana pristane na doplatu. Mislim da na taj nacin najmanje mozemo biti nezadovoljni, zato to praktikujem. ☺ Ja ne znan kako Vi to, postujem ali ako se menjam ne ocekujem da zaradim- ako mi je nesto potrebno/svidja mi se mnoogo, spremna sam da dam vise stvari jer mi se vise isplati no da dam novac ali ne zelim da me neko odere jer stavlja cene kao u prodavnici. I okej mi je(sad se upravo menjam) da za patike devojci dam sandale kozne i neke cipele jer mi patike trebaju, a znam da je dobra clanica i da su patike u super izdanju, a nisam dala 3000-6000 na patike sto mi je top. Na fbu se cesto menjam, tamo je zabranjeno spominjanje cena bas jer su ljudi pohlepni. I plus, stvarno nekad neku stvar platimo kao Sv. petra kajganu, a vredi duplo manje. Ali jbg- polovno je polovno i odmah je polovno cim ga izneses iz radnje.
2018 07 21
Jas ne vidim koja je fora kod razmena ako se gleda cena??? Zamisli jedna majica potpuno ista, istog brenda i materijala, kod nje kosta tipa 600, a kod tebe 300. Smatram da se razmene ne trebaju gledati po ceni, realno ako je meni nesto potrebno u tom trenutku, a jeftinije je od tipa moje stvari, zasto da ne ako obe strane dobijaju ono sto zele. Ja necu nista zaraditi ako moja stvar kosta npr 500din a stvar za koju se menjam kosta 200-300din, svakako je necu prodavati vec cu je nositi, niti cu ista izgubiti. Dobila sam pitanje za razmenu davno, i za razmenu izabrala sam majicu za plazu od 900din, jer sam ja prodavala pantalone koje sam mnogo vise platila, a stavila sam cenu 500din i ona meni "izvini ne odgovara mi" gde ja istu takvu majicu kupujem od jedne clanice malo kasnije za 200din.....
2018 07 22