Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Nova sam, uputite me. :)

Cao, devojka, upravo sam se registrovala, cula sam od poznanice za sajt pa rekoh i ja da se prikljucim. Ubacila sam tek par stvari ali bih volela da me uputite da li su cene i opisi ok i sta radite kako bi privukle kupce, da li je do slika, cene ili cega? Znacilo bi mi da mi neka od vas odgovori sta je preuslov dobre prodaje na ovom sajtu. :)
pre 24 dana, 19:05
Dobrodošla.. Cenu vi određujete Ja npr. kreiram cenu pola ili manje od toga koliko sam platila u prodavnici. U opisu se trudite da sve navedete (oštećenja ako postoje, boju,marku,veličinu..) Slike slikajte da se što bolje vidi stanje predmeta i da budu čiste. Prodaja je u poslednje vreme baš loša, ali ne mora da znači da će i vama tako biti. Reklamirajte se u forumima predviđenim za to, budite aktivni. Možete da dodate neke poklončiće uz stvar koja je na prodaji, bilo šta. Ili neke akcije, tipa ako kupite dve stvari ,druga ide u pola cene... ili besplatan PTT. Želim vam sreću! <3 <3 Nadam se da sam bar malo pomogla
pre 24 dana, 19:25
> BALMAIN: Hvala Vam puno, divni ste, naravno da ste mi pomogli, potrudicu se da sledim Vasa uputstva. :) <3 <3 <3
pre 24 dana, 19:37
Slazem se sa clanicom a i cene su vam pristupacne. Puno srece :)
pre 24 dana, 19:40
> Sanja0701: Vodila sam se onim koliko meni ne bi bilo mnogo da platim kad bih kupila iste, uz postarinu, naravno. Hvala Vam. <3
pre 24 dana, 19:45
Poštovanje micika722014, Pre svega želim Vam dobrodošlicu, kao i prijatan boravak na sajtu, i takođe puno uspešnih saradnji.:) Članica BALMAIN Vam je zaista sve lepo objasnila, i po tom pitanju zaista nemam ništa da dodam jer je apsolutno sve na svim mestu. Međutim, imam da dodam nešto što je vezano za opis Vašeg profila: Vidite ovako,iz celokupnog opisa Vašeg profila i postavljanja teme odmah,vidi se da poznajete sajt relativno dobro, predpostavljam da Vas je poznanica koja Vas je i uputila na ovaj sajt malo upoznala sa istim, te takođe predpostavljam da ste i sami ovde "istraživali" i videli šta, kako, gde i sl. Nemojte me nešto pogrešno shvatiti, ali kao novoj članici bez ijedne saradnje teško da će Vam glatko ići ono pravilo "Samo uplata unapred i nikako drugačije", kapiramo svi ovde da želite da se zaštitite od nekih eventualnih prevaranata, ali kako Vi nemate poverenja u potencijalne kupce isto tako ni oni nemaju poverenja u Vas kao potencijalnog prodavca, jer i oni takođe isto baš kao i Vi žele da se zaštite i da zaista dobiju ono što plaćaju. Eto, samo malo više poverenja na početku, jer i sami ćete već moći da vidite profile članica koje Vam se budu javljale za kupovine pa ćete već moći da procenite da li ćete slati pakete na otkup (tj. plaćanje pouzećem) ili ne. Pođite od sebe same što se ovoga o čemu sam Vam sada pisala tiče, da li biste Vi uplatili unapred novac nekome ko nije imao nijednu saradnju i o kome ovde niko ne zna ništa? Naravno da trebate imati svoja pravila i to je apsolutno ok, ali pri početku morate se barem malčice opustiti kako biste i Vi kao prodavac i potencijalni kupci odavde stekli obostrano poverenje. Kada već budete imali više na obostrana zadovoljstva lepih saradnji, tada već možete tražiti uplatu unapred bez bojazni da Vam se niko neće javiti. I, kao i obično, moj komentar zauze čitavu stranicu, ali neću se izvinjavati jer- takva sam, rečita i "daaaviiimmmm" ljude ;) :D Srdačan pozdrav, i svako dobro želim! :)
pre 24 dana, 20:00
> LadyBlye: Postovanje i Vama. Da, razumem sta zelite da kazete. Istrazila sam sajt fino jer sam volela da znam kako funkcionise, s obzirom da nikada pre nisam imala nalog na nekom sajtu. Videh da dosta clanica ima negativne ocene za nepreuzimanje paketa i slicno a i poznanica me je uputila na to da su clanice pomalo nezasticene na ovom sajtu... Medjutim, meni se sajt nekako dopao jer je pregledan i ima forum, ne znam da jos neki ima, nisam bas nesto posebno upucena ali mi se svidelo sto sam se odmah snasla oko svega. :) U pravu ste sve, sigurno da sa clanicama sa pozitivnim utiscima mogu saradjivati i bez tog placanja unapred... Ali nisam nekako htela da potcenim druge i da kategorizujem, sad sa ovima moze takva a sa ovima takva uplata ali moguce da zvuci prestrogo za sam pocetak. Hvala Vam na konstataciji ali i na lepim zeljama za pocetak. <3 :)
pre 24 dana, 20:22
> micika722014: > > LadyBlye: > Postovanje i Vama. Da, razumem sta zelite da kazete. Istrazila sam sajt fino jer sam volela da znam kako funkcionise, s obzirom da nikada pre nisam imala nalog na nekom sajtu. Videh da dosta clanica ima negativne ocene za nepreuzimanje paketa i slicno a i poznanica me je uputila na to da su clanice pomalo nezasticene na ovom sajtu... Medjutim, meni se sajt nekako dopao jer je pregledan i ima forum, ne znam da jos neki ima, nisam bas nesto posebno upucena ali mi se svidelo sto sam se odmah snasla oko svega. :) U pravu ste sve, sigurno da sa clanicama sa pozitivnim utiscima mogu saradjivati i bez tog placanja unapred... Ali nisam nekako htela da potcenim druge i da kategorizujem, sad sa ovima moze takva a sa ovima takva uplata ali moguce da zvuci prestrogo za sam pocetak. Hvala Vam na konstataciji ali i na lepim zeljama za pocetak. <3 :) Neće zazvučati prestrogo, verujte mi, više zvuči ovo sada kako je napisano prestrogo. Baš ništa loše nema u tome da napišete nešto u smislu "Članicama sa negativnim utiscima o vraćanju paketa prvo uplata pa slanje", tako da slobodno. ;) Još jednom, sve najlepše želim! :)
pre 24 dana, 20:40
I, samo još jedan takođe dobronameran savet: Stavljajte više od jedne slike kada ubacujete predmete, jer dešava se nekad da Vas nekoliko njih "iscimaju" za dodatne slike a ne kupe predmet-stvar, tako da je daleko lakše imati što više slika jednog predmeta na profilu. ;) :) Takođe, pišite u opisima odmah i mere odeće, gazišta obuće jer svaki podatak više na profilu u opisima štedi Vam svakako sva dalja posebna dodatna merenja i ispisivanja u porukama. :)
pre 24 dana, 20:57
Pozdrav i dobrodošla :) Najpre, nemoj se obeshrabriti, period za prodaju je poprilično utihnuo i otišao na more :) tako da, to što novac izostaje, nema veze sa tvojim trgovačkim umećem. Stoga, vreme potrebno da članice rehabilituju svoje novčanike (što će biti krajem septembra) iskoristi da napuniš svoj izlog maksimalno, sve fino islikaš i opišeš što detaljnije i kreativnije. Prilagođavaj se sezoni, trendu mode i trendu cena i neka ti ponuda u minimum jednom od ova 3 bude dovoljno atraktivna. Savet: skoro NIKO ne otvara opciju "Pročitaj više" u profilnom tekstu. Zato, najbitniji deo teksta stavi na sam vrh (pravila, ne radim razmene i sl...) Savet plus: na svako ograničenje, neka ide i neki podsticaj. Tipa, pod 1. šaljem samo posle uplate, ali i pod 2. na tri kupovine poštarina gratis....i tome slično. Ravnoteža! I živci, živciii, samo laganooo, samo fino i opušteno. I da si tu. Svaki dan budi tu, nemoj da čekaju pitanja, ma koliko se činila neobavezna ni banalna, ne ignoriši ni prazne upite, jer se iza njih veoma često kriju divne saradnje i članice :) Puno sreće!
pre 24 dana, 22:04
> hotspot: Hvala Vam puno, ohrabrili ste me maksimalno. <3
pre 24 dana, 22:16
Prethodne clanice su sve rekle, ja vam zelim dobrodoslicu, uspesne i lake saradnje :")
pre 24 dana, 22:24
> Marija-Maja: Hvaalaa. ♥ Već sam poslušala neke savete. :D
pre 24 dana, 22:46
Dobro doslaa, nadam se da ces imati lepe saradnje!!! Ovaj sajt je divno mesto za upoznavanje novih clanica i verujem da ce ti se svideti. ^o^ Cene ti nisu visoke, a stvarcice su veoma lepe, ne bi trebalo da imas problema sa prodajom! <3 Nisam vise tako nova clanica pa bih mozda mogla da dodelim i koji savet, cesto se reklamiraj po forumima, komentarisi svasta i postavljaj teme, tako ces biti primecena i verovatno ce ti prodaja dobro ici i ako u poslednje vreme devojke u glavnom za razmene pitaju! :D
pre 24 dana, 23:40
Dobro dosla... Sve je vec receno... lepe saradnje i uspeh ti zelim!
pre 24 dana, 23:42
1 2 Sledeći