Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant - nova vrsta

Osoba koja ne preuzima posiljke 😂😂 Bar da me za pare zajebala pa da razumem, ovo je cista glupost- nikom u dzep ne ide. I to je vec 4. put sudeci po utiscima (koje nisam na vreme procitala). Mora da joj je mnoooogo dosadan zivot... Da mi je pare trazila poslala bih joj majke mi, bar neko da ima od ovoga koristi... Ovo ne kapiram. Sta god bilo, ne saradjujte sa ovim clanom - MiljanMara
2018 07 29
Ostavite link, a podatke na crnu listu.
2018 07 29
Jel Vam uplatila novac ili ste joj slali pouzecem ? Stvarno strasno vise ...
2018 07 29
Jeste zajeb, paket se vraca, ako ga hocete nazad treba da platite duplu postarinu... :/
2018 07 29
Te clanice stvarno ne razumem. Poruci paket pa ne podigne.. kakav je to bolestan hobi. Zato uvek uplata pa slanje .. nisu mi jasni a to se desava cesto..
2018 07 29
Pa očigledno im je jako dosadno u životu,i žele da druge članice namerno plaćaju duplu poštarinu prosto...Pakost klasična. Al neka sve se vraća sve se placa haha gde će im duša xD pa stvarno salu na stranu karma je čudo
2018 07 29
To ne jako ruzno ...Meni se tako vratio paket skoro...Ma ne javlja se nikako a pre slanja konverzacija odlicna ..Mislim ja sam tu postarinu platila, ali njoj na obraz ..Uzas jedan...Mene bi bilo sramota da ostavim podatke svoje i tako uradim...Uzas 😑
2018 07 29
Vidim da je puna negativnih utisaka .
2018 07 29
Od kada sam se je pitala, sta im to znaci ???? Barem da imaju nesto od toga. Mislim da te osobe imaju neki problem u glavi
2018 07 30
> Icka89: > To ne jako ruzno ...Meni se tako vratio paket skoro...Ma ne javlja se nikako a pre slanja konverzacija odlicna ..Mislim ja sam tu postarinu platila, ali njoj na obraz ..Uzas jedan...Mene bi bilo sramota da ostavim podatke svoje i tako uradim...Uzas 😑 Slazem se...pre 2 dana mi trazila podatke kao da mi uplati novac nazad... nista od toga 😂
2018 08 01
> marija9977: > Pa očigledno im je jako dosadno u životu,i žele da druge članice namerno plaćaju duplu poštarinu prosto...Pakost klasična. > Al neka sve se vraća sve se placa haha gde će im duša xD pa stvarno salu na stranu karma je čudo Upravo tako.
2018 08 01
> Sanja0701: > Te clanice stvarno ne razumem. Poruci paket pa ne podigne.. kakav je to bolestan hobi. Zato uvek uplata pa slanje .. nisu mi jasni a to se desava cesto.. Ni meni nije jasno...
2018 08 01