Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Obrisana mi je tema ali pisem opet

Pre mesec dana sam pisala o clanici koja me je prevarila, odmah posle je admin obrisao temu. Ja iv dan danas nisam dobila paket s tim sto me zamolila da izbrišem negativan i ona ce pogledati gde je paket. I opet nista ja jesam izbrisala jer me boli uvo za utiske. Zao m je sto sada kulira moj poruku a pritom svaki cas stizu novi utisci kod nje znaci ide u postu svaki dan moze proveriti nego nece, realno dobila je svoje sta je htela od mene zasto bi?! Necu da imenujem da opet bude najgora na svetu samo javno da joj porucim da ja necu propasti za pantalone...
2018 07 31
Vi necete propasti za jedne pantalone ali zbog tog obrisanog utiska bice prevarena jos neka clanica ,to sigurno.
2018 07 31
I ja bih joj ostavila ponovo negativan bez brisanja , jer tako ide , tako zasluzuje ... Pa onda recite da niste stali za pantalone .. Jer Vi ocigledno pantalone necete ni dobiti ,i zasto da ide dalje kao da nista nije bilo ..Postujte sebe na prvom mestu ,zasto da dozvolite da Vam neko takav odredjuje da li ostavljate ili brisete svoje misljenje ,odnosno svoj utisak ,a gresku ne ispravlja ...
2018 07 31
Opet joj napisite negativan, i to sa apetitom. Bezobrazluk.
2018 07 31
Molim Vas link do profila clanice .
2018 07 31
Negativni utisci zato i postoje da bi se osobe raskrinkale. Previse je losih ljudi koji nemaju obraza i koriste iskrene clanice. Zasto cutati??? Negativan sste mogli da obrisete tek kad dobijete paket, ali ja bih svakako i posle toga ostavila neutralan utisak. Treba tu da se natezete sa nekim svakodnevno. Ovaj sajt postaje sve samo ne sajt za prodaju i kupovinu.
2018 08 01
Negativna je neophodna ako je vec takva situacija, ne javlja se i ne zeli da ispravi gresku. Ya oprez drugim clanicama koje sa njom saradjuju to je jedino ispravno...
2018 08 02
Prvog dana sam poslala fotografiju poslate posiljke (i tebi, a i posle na forum). Imam i broj potraznice (256034). Iz poste su rekli da ce mi javiti kad budu imali informacije. Uradila sam sve sto je u mojoj mogucnosti, a ako to sto posta zagubi paket treba meni da donese negativnu, nije problem. Ne znam Majo cemu tolika potreba da na forumu trazis pomoc kad ti je moze dati samo posta, tj. trenutno cekamo odgovor poste?
2018 08 04
06.07.2018 smo poslale pakete s tim sto si ti moj dobila. Ne trazim ja nista pomirila sam se sa tim da nikada necu dobiti nema veze vise.
2018 08 20