Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ostavljanje utisaka

Cao devojke ! Zelim da malo diskutujemo o ovoj temi, naime ja mislim da je bitno ostavljati utisak posle svake saradnje , mislim da to nije nista tesko oduzima minut vremena. I nece mi biti jasno zasto neke clanice ne ostavljanu pozitivan utisak nakon uspesne saradnje. Ja uvek svakoj ostavim,bilo da sam prodala nesto ili kupila.:) Da li vi ostavljate utiske i kakvi je vase misljenje o tome?
2018 08 02
Isto mislim, ostavljanje utiska je obavezno po pravilima sajta i svakako pozeljno i korisno. Na osnovu njih i onoga sto je napisano obe strane mogu da pretpostave sta otprilike da ocekuju. Naravno da je "pravilo da nema pravila" ali mislim da je svakako potrebno ostaviti utisak. Ukoliko druga strana ne ostavi mozes da izbrises svoj...
2018 08 02
Ja sam sa jednom clanicom imala nekoliko saradnji, cini mi se oko 5.Uvek je bilo sve super, ali mi nikada nije ostavila utisak. Ja sam pokusavala par puta da ispostujem jer mislim takodje da je to osnovni red, pa onda brisala svoj kad shvatim da ona ne zeli da se oduzi. Potpuno blesavo, pri tom clanica ima vise utisaka od mene,dakle zna kako ovaj sajt treba da funkcionise.
2018 08 02
Bila je već tema o ovome. Ja mislim da bi trebalo ostavljati utiske, to je pravilo sajta, a i po meni se to nekako podrazumeva. Bilo je članica koje nisu ostavile, pa sam onda i svoj obrisala, a bile su zadovoljne saradnjom. Na to se ne može uticati. Ako želi neko će ostaviti, ako ne.. Nikom ništa :)
2018 08 02
Upravo "cekam utisak" clanica ljubazna, saradnjom zadovoljne obe, uredno ostavila svoj utisak aod clanice ni traga ☺
2018 08 02
Takodje i ja, zato sam i pokrenula ovu temu da vidim razlicita iskustva... ne raazumem bas zasto neko ne bi ostavio utisak. Uvek sam za to da podrzimo jedni druge , pa makar i tim utiskom, jer zaista znaci :) > MariEll: > Upravo "cekam utisak" clanica ljubazna, saradnjom zadovoljne obe, uredno ostavila svoj utisak aod clanice ni traga ☺
2018 08 02
To je borba sa vetrenjacama . Ako nece ,onda nece ostaviti utisak ,i tu ne mozemo nista . Da opet napomenem da su mi mnoge clanice posle moje kupovine zamolile da ostavim utisak . Nisu ni morale,ja to radim uvek . Ali one nisu ostavljale utiske .
2018 08 02
Svaki put kad se pojavi ova tema podsetim se da obriše neki neuzvraćene utisak :) ni ja ne razumem ako neko već u inboks napiše da je prezadovoljan saradnjom šta mu teško i da ostavi pozitivan utisak 🤓
2018 08 03
Da bilo je vec par tema o tome. To je kultura,zahvalis se osobi na saradnji naravno ako je sve proslo kako treba. :) ali dosta njih samo kupi stvar i ne javi se vise. Ja pozovem pitam da li je sve ok kazu jeste super zadovoljni a utisaka nigde :) Ko zna koliko bih utisaka do sad imala 😂
2018 08 03
Da vas pitam, kad je vec tema o utiscima. Kupila sam kozmeticki proizvod, komunikacija i proizvod odlicni, ali gramaza nije kao u opisu. Napisala sam clanici poruku, odgovorila je " u pravi ste, pogresih". Kakav biste vi utisak ostavile? Ja jos uvek nisam i ne znam da li cu.
2018 08 03
> MlleSanja: > Da vas pitam, kad je vec tema o utiscima. Kupila sam kozmeticki proizvod, komunikacija i proizvod odlicni, ali gramaza nije kao u opisu. Napisala sam clanici poruku, odgovorila je " u pravi ste, pogresih". Kakav biste vi utisak ostavile? Ja jos uvek nisam i ne znam da li cu. Ako vam to smeta tražite povraćaj novca, ako vam ne smeta ostavite pozitivnu. A ako vam smeta, a ne želite da se cimate oko vraćanja ostavite neutralnu i obrazložite zašto...
2018 08 03
Tako i ja razmisljam, ali nisam sigurna kad se daje neutralna.
2018 08 03
Uvek ostavim utisak kakav god da je, ali naravno imala sam samo 1 lose iskustvo na ovom sajtu, ali se i to resilo. :D
2018 08 03