Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ignore?! Reakcija?

Znam da je to vrlo cesta tema na forumu, ali me zanima Vase misljenje. Do sada sam se za razmenu uvek obracala clanicama koje moj predmet stave u "omiljene" pa ako pronadjem nesto zanimljivo kod njih kapiram da je to obostrano zadovoljstvo ili eventualno clanicama koje nisu eksplicitno protiv. E sad, vise no jednom dogadja se da suprotna strana ignorise pitanje, mada bi meni bilo dovoljno "hvala, nisam za razmenu" ili "hvala, nisam pronasla nista odgovarajuce", kao sto ja to cinim i ostatak sveta koji smatram normalnim. To bi meni bilo kao da Vam se neko obrati sa dobar dan, a Vi cutite i prodjete!!! Pa sad imate li potrebu da tako autisticnim osobama skrenete paznju na ponasanje ili zanemarite? Ja ne volim da odcutim kad mi nesto smeta, a ne bih volela da izgledam kao psiho dokona zenturaca koja "uci nekog pameti"? Napominjem, da licno uvek imam strpljenja i ne ocekujem odgovor odmah, ali u 2-3 dana ako se neko loguje to je potpuni ignore. Hvala unapred na interesovanju za ovu temu i podeljenom misljenju 😉
2018 08 03
Nista cudno, tako ovde sve funkcionise, uvek ce biti onih koji fino odgovore i onih koji ignorisu.., Meni je gore kada se interesuju za odredjeni predmet u sitna crevca i dobiju sve informacije i ispare, ni hvala, ipak ne, ni a, ni muu... U svakom slucaju ukoliko ne odg za dan, a logovao se, brisem poruku i ћерам даље x-)
2018 08 03
Ne skrecem nikome paznju na ponasanje...Sem ako me neko ,svojim bezobrazlukom ili nekom svojom konstatacijom izbaci iz takta,sto se retko desava ali se ipak desi... A to da li ce da mi se zahvali ili ne,ili ako me ignorise ,ma nista,ne zamaram se uopste :)
2018 08 03
Meni samo nije jasno zasto me iskulirala devojka koja je imala gomilu mojih stvari u omiljenim, ja je pitala za neku stvar iako razmene retko radim ali ajde taj sako mi je trebao za svadbu a ona vec ima te moje stvari u omiljenim, i nista, meseci su prosli a odgovora nema. Logicno mi je bilo da se i njoj isplati razmena kad vec zeli te moje stvari.
2018 08 03
Ja sam imala situaciju da pitam clanicu koja ima moj predmet u omiljene za razmenu ali mi ni dan danas nista nije odgovorila a loguje se, pf, sta ces, u vecini slucajeva dobijam poruke "nisam nista pronasla" i to je okej dokle god mi bar nesto kazu. Ali i zbog toga samo cekam da se meni jave i pokusam maksimalno da izadjem u susret. :')
2018 08 03
Meni su najjace ove clanice koje napisu trazim razmenu,a kad pitam uopste ne odgovaraju. E njima bi zabranila oglasavanje u forumu trazim!!!!
2018 08 03
Ma kakva razmena, ja ne mogu da kupim😂😂😂 Na minimum tri upita za kupovinu sam dobila ignore, ni kriva ni dužna😄
2018 08 04
> Ivanamand: > Ma kakva razmena, ja ne mogu da kupim😂😂😂 > Na minimum tri upita za kupovinu sam dobila ignore, ni kriva ni dužna😄 To tek! Skupila novac za omiljene stvari, poslala tri cetiri upita i svi me iskulirali. Meni iskrsne letovanje i te parice mi odu na mnoogoo lepse stvari. Tako da, ko zna zasto je to dobro kada prodavci kuliraju, mozda i tebi iskrsne nesto pametnije 😂
2018 08 04
Baš tako😊❤️
2018 08 04
> Bojanaboka990: > Meni samo nije jasno zasto me iskulirala devojka koja je imala gomilu mojih stvari u omiljenim, ja je pitala za neku stvar iako razmene retko radim ali ajde taj sako mi je trebao za svadbu a ona vec ima te moje stvari u omiljenim, i nista, meseci su prosli a odgovora nema. Logicno mi je bilo da se i njoj isplati razmena kad vec zeli te moje stvari. Pa to i kazem, zasto inace stavljati stvari medju omiljene, ako ne zelih da ih kupis?! Ja bih se odusevila da mi neko ponudi razmenu za omiljeni predmet npr.
2018 08 04
> Ivanamand: > Ma kakva razmena, ja ne mogu da kupim😂😂😂 > Na minimum tri upita za kupovinu sam dobila ignore, ni kriva ni dužna😄 To tek ne razumem, mnogooo neozbiljno i prema potencijanim kupcima bezobrazno! Poljubac za divnu clanicu 😘
2018 08 04
<3 <3 <3
2018 08 04
Zakljucak je dakle ne raditi nista, iako je iritantno i bezobrazno, ali eto tako je pustis da to prodje. I tako se nagomilavaju budale, jer misle da je to sasvim ok! Ja nekako nisam u tom fazonu, opomenem i medicinsku sestru jer mi ne persira, stanem kolima da opomenem tudje dete jer se ono zaboga na ulici igra i gadja kamenjem u automobile, cinovnik u posti koji se mnogoo iznervirao pa sutira stolicu, dete koje sutira psa na ulici...pa i ovde! Vise puta sam dobila kompliment da sam bas fina i da je to iznenadjenje, ma nije ljudi to je samo normalno ponasanje!
2018 08 04