Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vam stizu poruke ?

Naime, kada sam se registrovala na sajt, stizale su mi poruke na mail da mi je stigla poruka na MK. Medjutim od pre par meseci mi ne stizu . Da li je i vama tako ili trebam podesiti nesto ? Volela bih da znam kada mi neko posalje poruku naravno a ne svaki cas da ulazim na sajt i proveravam. Hvala unapred.
2018 08 19
Uopste Vam ne stizu obavestenja na mail-u? Ili kasne kao meni npr 😁. Da, stizu, ali kasne i po par sati!
2018 08 19
Ne , uopste....Vec par meseci.Tek kada udjem na MK , vidim poruke...Htela sam videti da li je do sajta, da li je svima tako , ili se mora nesto posesiti...Ne znam sta je problem ... 😐
2018 08 19
Meni stizu sa i do 12 sati zakasnjenja. Nije bilo tako ranije.... A neke uopste ne stignu. Ne znam do cega je....
2018 08 19
Meni kasne, nekad manje, nekad vise, ne znam od cega to zavisi.
2018 08 19
> Icka89: > Ne , uopste....Vec par meseci.Tek kada udjem na MK , vidim poruke...Htela sam videti da li je do sajta, da li je svima tako , ili se mora nesto posesiti...Ne znam sta je problem ... 😐 Vidite za pocetak da li Vam je potvrdjena mail adresa na nalogu na ovom sajtu?
2018 08 19
Meni se to desi s vremena na vreme... par meseci stize, pa mesec dana ne, i tako u krug... sad mi od avgusta opet stizu poruke normalno... :) Ja nista ne radim, samo od sebe se valjda resi... :)
2018 08 19
Da, da , mail adresa je validna.Jednu koristim za sve...Samo sto mi sve stize osim obavestenja za MK 😂
2018 08 19
Meni nekada stigne obavestenje sa nekoliko sati zakasnjenja a nekad ne stigne uopste nego vidim poruku kad udjem na sajt.
2018 08 19
Ne stizu mi ni na krpice, kamoli na mail :') :') :')
2018 08 19
Stižu, ali povremeno kasne nekoliko sati.... Uđem na sajt, pa se iznenadim :)
2018 08 19
Takođe i meni stižu poruke, ali nekada kasne po sat-dva-tri... :D
2018 08 19
Malopre proverih, stizu, ne znam koliko kasne jer ne proveravam mail :)
2018 08 19
Nekada da, nekada ne. Za svaki slučaj proveravam ovde.
2018 08 19
Meni su pre stizale tacno u sekund. Sad kasne i do 24h, ne znam zasto, jako me iririra to jer moram da proveravam sajt da li imam poruka, a pre ne bih ni ulazila dok ne stigne mail
2018 08 20
1 2